NY Rangers – Carolina 3:2 (kon.) | Columbus – Tampa 5:1 (kon.) | Philadelphia – Boston 3:2 (2:1 po s.n.)
Ottawa – Buffalo 4:5 (kon.) | Detroit – Dallas 3:1 (kon.) | Winnipeg – New Jersey 3:2 (kon.)
Chicago – Florida 2:1 (2:0 po s.n.) | Colorado – Nashville 3:5 (kon.) | Edmonton – Toronto 2:4 (kon.)
Vancouver – Minnesota 5:4 (kon.) | Anaheim – Montreal 2:1 (kon.) | San Jose – Arizona 2:1 (po pr.)

Radim Vrbata (ARI) 0+1, 1 střela, čas na ledě 16:51
    Martin Hanzal (ARI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:15 (07:04:31)

Tři hvězdy utkání

1. Brent Burns (SJS) 1+0
    2. Mike Smith (ARI) 40 zák., 2 gól, 95,2%
    3. Martin Jones (SJS) 18 zák., 1 gól, 94,7%

Chris Tierney v závěru druhé třetiny odpověděl na úvodní branku zápasu v podání Maxe Domiho, na který mu přihrával Radim Vrbata, a utkání muselo za stavu 1:1 rozhodnout prodloužení. Jako rozhodující moment se rozhodlo býti vyloučení Martina Hanzala sekundu před koncem normální hrací doby, protože následnou přesilovou v prodloužení bleskově využil nádhernou střelou Bernt Burns. Konečný výsledek. San Jose Sharks 2 Arizona Coyotes 1 po prodloužení.

60:19 Brent BURNS - 2:1

60:19
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Joe Pavelski krásnou zadovkou přihrál doleva BRENTOVI BURNSOVI, který na vrcholu levého kruhu pro vhazování napřáhl k prudké střele zápěstím a nad vyrážečkou Mike Smithe zamířil k přední levé tyči. Prodloužení je u konce! Asistence: Joe Pavelski a Logan Couture.

60:01

Martin Hanzal byl v poslední sekundě vyloučen za vysokou hůl a San Jose bude vstupovat do prodloužení bez sekundy v plné přesilové hře. Skóre po třetí třetině. San Jose Sharks 1 Arizona Coyotes 1.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:59
    Martin Hanzal dostal v poslední sekundě normální hrací doby menší trest a na dvě minuty usedl na trestnou lavici za vysokou hůl.

59:26
    Do konce utkání zbývá odehrát bez dvou desetin 34 sekund a Arizona si vzala po zakázaném uvolnění oddechový čas.

59:00
    Do konce normální hrací doby zbývá odehrát 1 minuta.

58:06
    Oliver Ekman-Larsson utrpěl ve druhé třetině zranění a do závěrečné části utkání nenastoupil. Bude Arizoně v závěru chybět? Určitě ano, otázkou je, jak moc.

56:08
    Marc-Édouard Vlasic z levého kruhu pro vhazování nahodil puk před bránu, kde ho skvěle tečoval Joel Ward a kotouč mezi nohama jednoho z obránců Arizony mířil mezi betony Mika Smithe, který je dokázal včas sklapnout a připsal si skvělý zákrok!

54:32
    Vyloučený Brenden Dillon je zpět na ledě a utkání za nerozhodného stavu 2:2 směřuje do prodloužení.

53:43
    Sharks se podařilo vyhodit a Coyotes další útočnou snahu musí rozjíždět od vlastní brány. Mike Smith pomáhal s rozehrávkou.

52:31
    Brenden Dillon usedl na trestnou lavici na dvě minuty za nedovolené bránění a Arizona může v přesilové hře strhnout vedení na svou stranu. Ryan White dostal osobní trest, 10 minut nesportovní chování.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 36. Tierney (Bødker, Braun), 61. Burns (Pavelski, Couture) – 28. Domi (Vrbata, Schenn)

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – P. Martin, Burns, Vlasic, Braun, Dillon, Schlemko – Marleau, J. Thornton (A), Pavelski (C) – Donskoi, Couture (A), J. Ward – Bødker, Tierney, Labanc – M. Karlsson, Carpenter, Haley.
    Arizona Coyotes: M. Smith (Peters) – Ekman-Larsson (A), C. Murphy, Goligoski, DeAngelo, Michael Stone, Schenn – Domi, Hanzal (A), Vrbata – J. McGinn, Dvorak, Duclair – Rieder, Martinook, Doan (C) – Crouse, Dauphin, White.

Rozhodčí: Chris Schlenker, Jean Hebert. Čároví: Kiel Murchison, Kory Nagy

Diváci: 17377