Riga – Ufa 0:3 (kon.) | Jaroslavl – Chanty-Mansijsk 1:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Barys 3:0 (kon.)
Viťaz – Jekatěrinburg 3:2 (kon.) | Záhřeb – Novokuzněck 2:3 (kon.) | HC Slovan – Novosibirsk 2:5 (kon.)
Dinamo Riga
0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
Salavat Julajev Ufa
Středa 30.11.2016, 17:00 • Arena Riga • KHL

59:39
    Ufa má ještě tlak na bránu, ale Sedláček zatím odolává.

58:49
    Nebezpečná střela Sestita nechala Gavrilova zcela klidným a a spoklidem ji lapí.

58:12
    Poslední dvě minuty se odehrajou v klidném tempu.

57:46
    Vorobjov opouští trestnou lavici a Dinamo tak nevyužívá ani druhou přesilovku.

56:45
    Domácím až po minutě podařilo vystřelit ale Gavrilov neměl problém,odražený kotouč následně odpálil do bezpečí Loginov.

55:46
    Na dvě minuty jsi půjde odpočinout Vorobjov když zbytečně přeťal hůj jednoho z domácích.

55:14
    Ufa dál pokračuje v náporu a Dinamu se nedaří osvobodit.

54:03
    Dinamo působí velmi opařeně a nedaří se jim ani jedna nahrávka.
    51:34 Anton LAZAREV - 0:3

51:34
    Ufa právě vstřelila branku!
    Hosté se právě dostali do přečíslení dva na jednoho a dokázali jej přetavit ve třetí branku. Bodrov poslal křižnou přihrávku na ANTONA LAZAREVA, který už věděl, co s kotoučem a střelou do horní poloviny branky rozvnil síťku za českým brankářem. Asistence: Jevgenij Bordrov, Sami Lepistö.

50:07
    Sedláček namazal Makarovi ale ten nedokázal trefit prázdnou klec. Naštěstí byl Sedláček včas v brance.

48:34
    Redlihs právě promeškal největší šanci jeho týmu v zápase! Po nahrávce Shugga propadla obrana Ufy a Relihs se dostal do takřka úniku,ale těsně před tím než vystřelil mu kotouč sjel z čepele.

47:56
    Konečně se ozývají i diváci. V Riga aréně sice vyprodáno není ale zajímavý hokej určitě sledují.

47:13
    Dinamo přitvrzuje hru ale žádné ovoce jí to nepřináší. Zatím.

45:57
    Štěstí, a zároveň pozornost Gavrilova teď vyzkoušel střelou k tyči Indrašis, ale neúspěšně.

45:12
    Krásnou kličku předvedl Hartikainen ale nedokázal nahrát před bránu. Škoda.

44:45
    Ufa kontroluje dosavadní průběh třetí třetiny a nedovoluje Dinamu žádný náznak akce.

Jakub Kolář

Branky a nahrávky: 2. Kuljaš, 29. Kaprizov (Korotkov), 52. A. Lazarev (J. Bodrov, Lepistö)

Dinamo Riga: Sedláček – Cibulskis, Galvinš, Mullen, K. Redlihs, Freibergs, Jerofejevs, Kristaps – Razgals, Skvorcovs, Meija – Sčastlivyj, Shugg, Tim Sestito – Gillies, Indrašis, Darzinš – Bičevskis, E. Kulda, Pavlovs – Jelisejevs.
    Salavat Julajev Ufa: Gavrilov – Lepistö, Loginov, Arzamascev, S. Garejev, D. Vorobjov, Kornějev, Kuljaš, Gončarov – M. Majorov, D. Makarov, Hartikainen – Omark, M. Vorobjov, Kaprizov – Korotkov, Něstěrov, Malcev – Paršin, J. Bodrov, A. Lazarev.

Rozhodčí: Gamalei E., Olenin K

Diváci: 4 065