Manchester City – Chelsea 1:3 (kon.) | Crystal Palace – Southampton 3:0 (kon.) | Stoke – Burnley 2:0 (kon.)
Sunderland – Leicester 2:1 (kon.) | Tottenham – Swansea 5:0 (kon.) | West Brom – Watford 3:1 (kon.)
West Ham – Arsenal 1:5 (kon.)
Crystal Palace FC
3:0 (2:0)
Southampton FC
Sobota 03.12.2016, 16:00 • Selhurst Park, Londýn • Anglická Premier League • 14. kolo

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou. (17:58:43)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 3:10. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 11:13.
    Tohle byl muž utkání. Christian Benteke zaznamenal proti Southamptonu hned dva góly:

Crystal Palace se dočkal poprvé od půlky října tříbodového úspěchu. Využil toho, že se Southampton dopustil v prvním poločase dvou chyb, a když hosté nedokázali po přestávce proměnit své další šance, přišel na řadu ještě jeden trest. Domácí si každopádně zvítězit zasloužili.

90+4

90+3
    Na vzdálenější tyčce se dostával k zakončení Benteke, nakonec ale upadl, takže nemohl hlavičkovat nějak tvrdě. Forster zasahovat nakonec nemusel.

90+2
    V Selhurst Parku se povětšinou mohutně slaví. Na jakýkoli bodový úspěch přece jenom Crystale Palace čekal poměrně dlouho.

90
    Rozhodčí Swarbrick nastavuje druhý poločas o tři minuty. Více asi opravdu není potřeba.

89
    Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází James Tomkins, přichází Martin Kelly.

89
    Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází James McArthur, přichází Mathieu Flamini.

87
    Utkání se už bude dohrávat pouze z povinnosti. Saints zkrátka byli potrestání za své neproměňování šancí. Tenhle výsledek je každopádně pro Southampton hodně krutý.
    85. Christian BENTEKE - 3:0

85
    Crystal Palace právě vstřelil branku!
    A teď je definitivně rozhodnuto. Tohle je poměrně krutý trest pro hostující celek, který nehrál ve druhé půli vůbec špatně. Puncheon se u tyčky dostal ke zablokované střele, předložil pak míč do malého vápna, kde do prázdné brány v pohodě uklízel CHRISTIAN BENTEKE. Asistence: Jason Puncheon.

81
    Tlak hostujícího celku je v posledních několika minutách poměrně silný. Ale Crystal Palace, který se v podstatě celý druhý poločas jen brání, zatím úspěšně odolává.

80
    Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Andros Townsend, přichází Bakary Sako.

77
    A další tutovka pro Saints! Po několika odrazech se v šestnáctce dostal k zakončení z voleje Fonte, ale nepochopitelně minul kýžený prostor. Tohle se prostě dává, obzvláště za tohoto pro Southampton nepříjemného stavu. Přitom předtím dokonce van Dijk orazítkoval svou střelou břevno!

76
    Opravdu dobrá příležitost Southamptonu! Na centr z pravé strany od Soarese si naběhl střídající Long, který byl na hřišti sotva pár vteřin po svém střídání. A svou hlavičkou pořádně zaměstnal Hennesseyho!

76
    Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Charlie Austin, přichází Sam McQueen.

76
    Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Sofiane Boufal, přichází Shane Long.