Waregem – Sint-Truiden 2:0 (kon.) | Charleroi – Genk 1:3 (po pr.) | Oostende – Gent 1:0 (kon.)
KV Oostende
1:0 (0:0)
KAA Gent
Středa 14.12.2016, 20:45 • Versluys Arena (Oostende) • Belgický pohár • Čtvrtfinále

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (22:46:47)

Po diametrálně rozdílných poločasech postupuje do semifinále Belgického poháru Oostende. Gent ovládl první půli, jenže nevyužil své šance. Vrchol byla neproměněná penalta Saiefa. V druhém poločase začali dominovat domácí, kteří dokázali vstřelit gól, který byl dokonce vítězný. Autor gólu byl Gohi. Závěr zápasu domácí kontrolovali.

90+3

90+3
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Gohi, přichází Godeau.

90+2
    Rozhodčí Lardot nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90+1
    Ovono skvělým zákrokem podržel svůj tým!

90
    Žlutou kartu dostává Tomaševič (KV Oostende).

90
    Hráči jsou hodně nervózní a dokonce se chumel hráčů začal pošťuchovat.

89
    Volný přímý kop zhruba půl metru od hranice vápna.

87
    Berrier odkopává míč ze svého vápna až k brankáři Thoelenovi.

86
    Taktický faul Dimaty uprostřed hřiště.

85
    Oostende zachytává většinu míčů už na polovině hřiště a ihned se žene do útoku, kde chtějí držet míč co nejdéle.

84
    Domácí zkušeně nepouští hosty k nějakému většímu ohrožení brány. V druhém poločase snad neměli střelu na bránu.

83
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Siani, přichází Pedersen.

82
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Matton, přichází Rabiu.

81
    Centr do vápna domácích odvrátil dnes skvělý Rozehnal! Ten dnes snad neprohrál osobní nebo hlavičkový souboj!