Moreirense – Arouca 1:4 (kon.) | Estoril – Benfica 0:1 (kon.)
GD Estoril Praia
0:1 (0:0)
Benfica Lisabon
Sobota 17.12.2016, 21:30 • Estádio António Coimbra da Mota, Estoril (kapacita: 8.000 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 14. kolo

Zápas mezi domácím Estorilem a Benficou právě skončil a můžeme říct, že zaslouženě zvítězili hosté, kteří prakticky v celém prvním poločase byli lepším týmem a nakonec i ve většině toho druhého. Domácí se snažili ohrozit branku soupeře především z rychlých brejku, zatímco Benfica hrála pohledný kombinační fotbal. Celé utkání rozhodla penalta, kterou v šedesáté první minutě s přehledem proměnil Jimenez. Ode mě je dnes večer vše, přeji krásný zbytek večera. (23:26:31)

90+5

90+1
    Rozhodčí nastavují čtyři minuty.

90
    Moreira opět neskutečný! Dvakrát neskutečně zlikvidoval střely unikajících hráčů Lisabonu.