Oostende – Waregem 1:1 (kon.) | Mechelen – Waasland-Beveren 2:0 (kon.) | Charleroi – Mouscron 2:0 (kon.)
Westerlo – Lokeren 1:3 (kon.) | Sint-Truiden – Gent 3:1 (kon.)
YR KV Mechelen
2:0 (1:0)
Waasland-Beveren
Sobota 17.12.2016, 20:00 • AFAS-stadion Achter de Kazerne, Mechelen (Malines) • Belgická liga • 19. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:55:06)

Utkání končí vítězstvím Mechelenu, který si ve druhé půli hlídal zkušeně svůj náskok, jež ještě nakonec dokázal parádním druhým gólem navýšit v samém závěru zápasu.

90+7

90+6
    Domácí již pouze odkopávají a diváci pískají, to se nedá říci ale o rozhodčím.

90+6
    Je otázka, proč sudí tolik nastavuje, hrajeme již šestou minutu nastaveného času...

90+5
    Míč končí nad brankou a to bude zřejmě to poslední, co jsme v dnešním utkání viděli.

90+4
    Hosté ještě vybojovali rohový kop, který rozehrají z pravé strany.
    90+1. Glen CLAES - 2:0

90+1
    Mechelen právě vstřelil branku!
    GLEN CLAES se krásně trefuje po volném kopu, to byl krásný gól.

90
    Je tu poslední minuta řádné hrací doby, hosté se samozřejmě snaží o vyrovnání, ale mají již hodně málo času.

88
    Další akce Waaslandu na polovině Mechelenu, ale je to všechno zbrklé, nákopy, centry, pasy, všechno rychlé a nepřesné.

87
    Obránce Bjelica dostal nyní zezadu míčem do hlavy a skácel se k zemi, jak podťatý, rozhodně to nebyla taková razance.

86
    Míč končí v autu, hosté budou vhazovat na útočné polovině.

84
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Michel, přichází Cerigioni.

83
    Pohled ke střídačkám dává tušit střídání v sestavě Waaslandu.

83
    Centr z pravé strany končí v náruči domácího gólmana Coosemanse.

82
    Hosté se nyní snaží napadat rozehrávku Mechelenu, ale nechávají trochu rozevřenou obranu.