Kunlun – Vladivostok 1:4 (kon.) | Ufa – Magnitogorsk 3:5 (kon.) | Kazaň – Čerepovec 3:2 (kon.)
Petrohrad – Jaroslavl 1:2 (kon.) | Viťaz – Nižněkamsk 2:5 (kon.)
Red Star Kunlun
1:4 (1:2, 0:0, 0:2)
Admiral Vladivostok
Čtvrtek 29.12.2016, 12:30 • LeSports Center, Peking • KHL

Dnešní zápas je u konce. Hokejisté Admiralu Vladivostok dali soupeři lekci z produktivity a nakonec si odváží cenné tři body po výhře 4:1. Kunlun sice šel do vedení, ovšem hosté ještě do třetiny vývoj otočili a ve třetí části pojistili svůj náskok dvěma góly. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (14:43:21)

59:50
    Kunlun si ještě v závěru zahraje přesilovku, Admiral hrál v šesti.

59:08
    Kunlunu se nepovedl přechod do útočného pásma.

58:33
    Utkání se dohrává, Kunlun se ještě snaží snížit.
    57:56 Robert SABOLIČ - 1:4

57:56
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Hosté využili další přečíslení a nyní už nemůže být o vítězi pochyb. ROBERT SABOLIČ si vyměnil kotouč s Tkačjovem a poté zblízka střelou nad vyrážečku pokořil brankáře Karhunena. Asistence: Vladimir Tkačjov

57:42
    Kunlunu se nepovedlo dostat do střelecké pozice.

57:21
    Zakázané uvolnění Admiralu, vyhazuje se před Bobkovem.

56:45
    Vladivostok znovu ušetřil vteřinky v útočném pásmu.

55:58
    Admiral hraje chytře a snaží se co nejdále držet kotouč.

55:21
    Domácí drželi kotouč za brankou soupeře, jenže poté o něj přišli.

54:46
    Kunlun se ale nevzdává a stále vyvíjí na svého soupeře tlak.
    54:00 James WRIGHT - 1:3

54:00
    Admiral se dostal do brejku a touto příležitostí už nepohrdl. Šest minut před koncem tak dává zřejmě rozhodující gól. Po brejku dva na jednoho přihrál Tkačjov na JAMESE WRIGHTA a ten bekhendem dostal kotouč po zemi za záda Karhunena. Asistence: Vladimir Tkačjov, Robert Sabolič.

53:45
    Vladivostok s velkými problémy vyhodil kotouč alespoň do středního pásma.

53:25
    Admiral se snažil uklidnit hru ve vlastní třetině, poté ale vyhodil na zakázané uvolnění.

Viktor Sandev

Branky a nahrávky: 8. Collins (Rau) – 8. J. Jakovlev (M. Plotnikov, Gorškov), 16. Kazakov (Žafjarov, Makarenko), 54. Wright (Tkačjov, Sabolič), 58. Sabolič (Tkačjov)

Red Star Kunlun: Karhunen (Kuzmin) – Mäntylä, Jalasvaara, Viklund, Taimi, Järvinen, Bellemore – Rau, Collins, Bakoš – Fleury, Sallinen, Jašin – Ponikarovskij, Marcinko, Jüe – Veličkin, S. Alševskij, J. Alševskij.
    Admiral Vladivostok: Bobkov (Serebrjakov) – Bartulis, Zemčjonok, Kurašov, Volčenkov, S. Iljin, Gavrilenko, Blum, Sigarjov – Sabolič, Tkačjov, Sajustov – Alexandrov, Wright, Krasnoslobodcev – Kazakov, Makarenko, Žafjarov – M. Plotnikov, Gorškov, J. Jakovlev.

Rozhodčí: Bělov, Bukin – Sivov, Sadovnikov