Mladá Boleslav – Pardubice 5:1 (kon.) | Vítkovice – Plzeň 2:4 (kon.) | Zlín – Třinec 4:2 (kon.)
Olomouc – Chomutov 1:3 (kon.) | K. Vary – Litvínov 2:3 (kon.) | Mountfield HK – Liberec 3:2 (kon.)
Kometa Brno – Sparta 2:5 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
HC VERVA Litvínov
Úterý 03.01.2017, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 35. kolo

Litvínov si zápas ve ke konci zápasu pohlídal. Energetikům se sice podařilo snížit, k ničemu dalšímu už to nevedlo. Nejlepším hráčem hostí je vyhlášen střelec dvou branek Martin Hanzl, na domácí straně pak střelec první branky Dávid Gríger. Ode mě je to dnes vše, děkuji za sledování. (20:25:30)

59:54
    Je rozhodnuto. Šest vteřin před koncem obdržel dvě minuty za vysokou hůl Vladimír Sičák (KVA).

59:30
    Dvořák znovu na střídačce, domácí v šesti!

59:21
    Dvořák už se rozjížděl na střídačku, Litvínov ale vyhodil a přesunul se do útočného pásma.

58:58
    Trenér Tlačil si navíc vyžádal oddechový čas, uvidíme, co svým svěřencům poradí.

58:58
    Hra je přerušena pro přihrávku rukou ze strany Energie, hra se tak přesouvá do středního pásma a Dvořák se vrací do branky.

58:38
    Dvořák ujíždí na střídačku, domácí to zkusí v šesti!
    57:47 Tomáš HARANT - 2:3
    Zdroj: Hokejka TV

57:47
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Že by se energetikům podařilo toto utkání ještě zvrátit? První pohledná akce v této třetině a končí gólem! TOMÁŠ HARANT se uvolnil před brankou, dostal přesný pas od Fleka a zakončil do odkryté sítě. Asistence: Jakub Flek

56:46
    Gorčík si koledoval o nějakou šarvátku, při brzdění před brankou osprchoval Petráska. Je ale pravda, že neměl moc kam uhnout.

56:19
    Zdá se, že toto utkání už je rozhodnuté. Domácí se k žádné úspěšné akci nemají, už dvě třetiny tedy, hosté si toto už pohlídají.

55:41
    Miloslav Hořava sebral puk na modré, už se hnal honem rychle vstříc Dvořákovi, v tom ho ale najednou zastavil hvizd rozhodčího, ofsajd.

55:09
    Flek sebral puk za brankou, vytočil se před ní, ale svou střelou trefil pouze Petráska.

54:28
    Gorčík se prosmýkl do pásma za pukem, nikdo se mu ale nenabídl, a tak zvolil střelu, tak šla jen nad branku.

53:46
    Po nepřesném pasu je tu další zakázané uvolnění Litvínova.

53:28
    Litvínovští vyhazují nyní jen na zakázané uvolnění. Dalo by se i napsat, že poslední minutu měli energetici i nějaký tlak, k ničemu ale zatím nevedl.

52:56
    Kindl se hezky vytočil u pravé tyče před Petráska, ten ale jeho následnou přízemní střelu dokázal vyrazit betonem.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 22. Gríger (Flek), 58. Harant (Flek) – 12. M. Hanzl (R. Hanzl), 24. M. Hanzl (Jurčík, J. Černý), 50. V. Hübl

HC Energie Karlovy Vary: Tadeáš Dvořák (Kuchař) – Harant, Dujsík, M. Rohan, Sičák (A), Tomáš Dvořák, Rýgl, Baránek – T. Rachůnek, Tuominen, Mikulík – Vachovec (A), Skuhravý (C), Gorčík – Mullane, Dušek, V. Tomeček – Kindl, Gríger, Flek – Stloukal.
    HC VERVA Litvínov: Petrásek (Pinc) – Gula, Z. Sklenička, Pilař, K. Černý, F. Pavlík, Kokeš, Franc – Gerhát, V. Hübl, Lukeš – M. Hanzl, R. Hanzl, J. Černý – M. Hořava, Dufek, Trávníček – Babincev, Válek, Jurčík.

Rozhodčí: Lacina, Svoboda – Bláha, Kokrment