Valencia – Celta Vigo 1:4 (kon.) | Osasuna – Eibar 0:3 (kon.) | Las Palmas – Atlético 0:2 (kon.)
La Coruňa – Alavés 2:2 (kon.)
Valencia CF
1:4 (0:3)
Celta de Vigo
Úterý 03.01.2017, 19:00 • Estadio de Mestalla, Valencia • Španělský pohár • Osmifinále

To je z mé strany vše, hezký večer. (20:47:31)

Je dobojováno. Celta trochu překvapivě ovládla dnešní duel, když vyhrála na hřišti Valencie 4:1 a do odvety půjde se skvělým výsledkem a troufám si tvrdit, že o postupujícím je téměř rozhodnuto, ale nepředbíhejme.

90+2

90+1
    Rozhodčí přidal dvě minuty.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Domácí zahrávali zajímavou standardní situaci, ale Parejo poslal míč vedle branky.

87
    Hosté zahrávali tři rohové kopy, ale ani z jednoho nic nebylo. U míče jsou nyní domácí, kteří pospíchají dopředu.

85
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Wass, přichází Sisto.

83
    Z dálky to vyzkoušel Parejo,ale jeho projektil byl velmi nepřesný a míč skončil nad brankou Alvareze.

81
    Deset minut mají domácí na to, aby se alespoň ještě jednou prosadili a trochu vylepšili výsledek do odvety.

79
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Hernández, přichází Cheikh.
    77. John GUIDETTI - 1:4

77
    Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
    Domácí šli dopředu, ale přišli o míč a Celta toho dokonale využila. Hosté to skvěle vykombinovali a JOHN GUIDETTI se dostal do vápna, obešel brankáře a poslal míč do prázdné branky.

75
    Domácím nelze upřít snahu, ale je to křečovité a ve finální fázi je k vidění stále mnoho nepřesností.

73
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Aspas, přichází Guidetti.

71
    Domácí bojovali u rohového praporku, ale nakonec se míč od Rodriga odrazil do zámezí a rozehrávat tak bude Alvarez.

69
    Žlutou kartu dostává Siqueira (Valencia CF).

67
    Ale ani z tohoto snažení nic nebylo, protože vše nakonec skončilo útočným faulem a u míče jsou hosté, kteří nikam nepospíchají.

66
    A domácí vybojovali další roh.

65
    Ani z tohoto rohu nic nebylo a stav se nemění. Domácí ale zůstávají u míče a drží se na polovině Celty.

64
    Rohový kop pro Valencii.

62
    Domácí samozřejmě ožili a nyní jsou lepším celkem. Celta ale dnes velmi dobře brání.

60
    Je před námi posledních třicet minutek, tak uvidíme, jak to celé nakonec ještě dopadne.
    58. Dani PAREJO - 1:3

58
    Valencia právě vstřelila branku!
    K míči se postavil zkušený DANI PAREJO, který nakonec dostal míč za brankáře a Valencia snižuje na rozdíl dvou branek.

57
    Žlutou kartu dostává El Haddadi (Valencia CF).

57
    Žlutou kartu dostává Alvarez (Real Club Celta de Vigo).
    57. Penaltový zákrok

57
    Alvarez fauloval a je tu pokutový kop pro Valencii!

56
    A opět aktivní Aspas! Tentokrát dostal dobrou přihrávku do vápna, ale z bezprostřední blízkosti brankáře neprostřelil!

54
    Další akci Celty zastavil pomezní rozhodčí, protože Aspas byl podle něj v ofsajdu.

52
    Nakonec to vzal na sebe Hernandez, ale z dálky se neprosadil a míč skončil vysoko nad brankou Valencie.

50
    Domácí hráči šli dopředu, ale Medran se srazil s Parejem a k míči se tedy velmi lehce dostali hráči Celty.

48
    Aspas se po bleskové akci dostal na hranici velkého vápna k míči, ale jeho zakončení postrádalo přesnost a Domenech tentokrát zasahovat nemusel.

46
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Perez, přichází Soler.

46

Vše je připraveno, jdeme na druhé dějství.

Hráči se vrací zpět na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.

Druhý poločas začne přibližně v 20:00.

První poločas je za námi a nutno dodat, že byl zcela v režii Celty, která se v prvních dvaceti minutách třikrát prosadila a vede nad Valencií 3:0. Ve druhém poločase to bude ještě hodně zajímavé a myslím si, že se máme na co těšit, protože domácí určitě nesložili zbraně.

45+1

45
    Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

43
    Domácí se ještě snaží něco vymyslet, ale Celta dnes velmi dobře brání a první pohárový duel rozehrála na jedničku.

41
    Domácí se usadili na polovině svého soupeře, dlouho kombinovali, ale nakonec z toho byla jen další velmi nepřesná přihrávka.

39
    Ale ani hosté z rohu nic nevytěžili a vypadá to, že na další branku si budeme muset počkat do druhého dějství.

38
    Svůj první rohovový kop vybojovali také hosté.

37
    Bleskovou a nadějně vypadající akci hostů zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd. Nutno ale dodat, že byl velmi těsný.

35
    Domácí nakonec zahrávali ještě jeden roh, už šestý, ale ani z jednoho nic nebylo a Celta tak stále vede o tři branky.

34
    A další roh pro domácí celek.

34
    Domácí Valencia vybojovala rohový kop.

33
    Z velkého úhlu to vyzkoušel Bongonda, ale míč skončil pouze na boční síti.

31
    Domácí zahrávali další zajímavou standardní situaci, ale ani z té nic nebylo. Hráči Valencie se zatím v tomto utkání velmi trápí.

30
    Je za námi úvodních třicet minutek a Celta vede překvapivě na hřišti Valencie už 3:0. Bude to ještě zajímavé, protože domácí budou chtít s nepříznivým výsledkem určitě něco udělat.
    O třetí branku se postaral Daniel Wass, který byl na konci krásné kombinace.

27
    Perez zastavil rodící se útok hostů a zcela zaslouženě vyfasoval žlutou kartu.

25
    Žlutou kartu dostává Medran (Valencia CF).

24
    Domácí hráč se dostal do vápna a po souboji opět upadl, ale ani tentokrát rozhodčí penaltu neodpískal.

22
    Ne a ne. Domácí bojují, ale nic jim nevychází a navíc diváci pískají, takže se hráči Valencie opravdu nenachází v dobré situaci.
    20. Daniel WASS - 0:3

20
    A aby toho nebylo málo, tak Celta přidává ve dvacáté minutě třetí branku! Bongonda vymyslel parádní přihrávku do vápna DANIEL WASS pouze uklidil míč za bezmocného Domeneche. Domácí diváci pískají a není se čemu divit.

19
    Na druhé straně si to do vápna namířil Mina, který se zastavil až o nohu jednoho z obránců, ale evidentně si šel pro faul a rozhodčí i tentokrát zůstal zcela v klidu.

17
    Po zisku míče se hostující hráč dral do vápna, po souboji upadl, ale rozhodčí zůstal v klidu a pokutový kop neodpískal.

16
    Domácí se snaží, ale v úvodu utkání vůbec neví, co mají hrát. Nutno dodat, že už prohrávají o dvě branky a budou to mít nesmírně těžké.
    14. BONGONDA - 0:2

14
    Domácí byli v posledních minutách lepším celkem, ale po chybě v obraně se k míči dostal THÉO BONGONDA, který s velkou dávkou štěstí překonal Domeneche.

12
    Do zakončení se nyní dostal Cancelo, ale měl to hodně těžké a míč nakonec poslal několik metrů vedle branky, kterou střeží Alvarez.

11
    Po další akci je tu druhý rohový kop pro Valencii.

10
    Ze svého prvního rohu, ale ani následného snažení domácí nic nevytěžili a stále tak prohrávají o jednu branku.

9
    A po stříleném centru měl Alvarez práci, ale zvládl to skvěle a míč vyrazil na rohový kop.

8
    Po faulu je tu zajímavá standardní situace pro domácí, téměř z hranice velkého vápna, ovšem ze strany.

7
    Tentokrát se ale domácí fotbalisté ubránili a nyní už kombinují na polovině svého soupeře.

5
    Domácí se hned vydali dopředu, ale jejich akce rychle ztroskotala a na tahu je tak opět Celta.
    3. Iago ASPAS - 0:1

3
    K míči se postavil IAGO ASPAS, který zachoval klidnou hlavu a zkušeně překonal Domeneche, takže Celta jde do vedení 1:0!
    3. Penaltový zákrok

3
    A po faulu je tu pokutový kop pro Celtu!

2
    A hosté začali velmi dobře. Usadili se na polovině domácího celku a snaží se něco vymyslet.

1
    Úvodní výkop obstarali hosté, kteří hrají v modrých dresech. Domácí jsou v bílém.

1

Vše je připraveno, jdeme na to.

Hráči obou celků jsou na trávníku, takže pohárový duel začne za mal okamžik.

Valencia CF: Domenech – Cancelo, Latorre, Garcia, Siqueira – Perez, Suarez – El Haddadi, Medran, Mina – Rodrigo
    Náhradníci: Alves – Bakkali, Mir, Montoya, Parejo, Sito, Soler

Real Club Celta de Vigo: Alvarez – Mallo, Cabral, Costas, Jonny – Diaz, Radoja – Sisto, Hernandez, Sene – Rossi
    Náhradníci: Blanco – Aspas, Bongonda, Fontas, Guidetti, Cheikh, Roncaglia, Wass.
    Prohlídka stadionu před utkáním. Trávník je v perfektním stavu.

Poslední vzájemné zápasy

Celta – Valencia 2:1
    Valencia – Celta 0:2
    Celta – Valencia 1:5
    Valencia – Celta 1:1
    Celta – Valencia 1:1

Valencia CF zatím v poháru odehrála dva zápasy. V minulém kole narazila na Leganes a ligový celek zvládl oba zápasy na výbornou. Na hřišti Leganesu vyhrál 3:1 a doma vyhrál 2:1 a postoupil tedy do další fáze.

Real Club Celta de Vigo také odehrál dva zápasy. V minulém kole narazil na Murcii a Celta vyhrála dvakrát 1:0 a postoupila tedy do další fáze, kde ji ovšem čeká o poznání těžší soupeř.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Španělský pohár má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi Valencií a Celtou Vigo. Mírným favoritem tohoto prvního vzájemného pohárového zápasu je domácí celek, tak uvidíme, jak si před odvetou povede.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.