Valencia – Celta Vigo 1:4 (kon.) | Osasuna – Eibar 0:3 (kon.) | Las Palmas – Atlético 0:2 (kon.)
La Coruňa – Alavés 2:2 (kon.)
Valencia CF
1:4 (0:3)
Celta de Vigo
Úterý 03.01.2017, 19:00 • Estadio de Mestalla, Valencia • Španělský pohár • Osmifinále

85
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Wass, přichází Sisto.

79
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Hernández, přichází Cheikh.
    77. John GUIDETTI - 1:4

77
    Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
    Domácí šli dopředu, ale přišli o míč a Celta toho dokonale využila. Hosté to skvěle vykombinovali a JOHN GUIDETTI se dostal do vápna, obešel brankáře a poslal míč do prázdné branky.

73
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Aspas, přichází Guidetti.

69
    Žlutou kartu dostává Siqueira (Valencia CF).
    58. Dani PAREJO - 1:3

58
    Valencia právě vstřelila branku!
    K míči se postavil zkušený DANI PAREJO, který nakonec dostal míč za brankáře a Valencia snižuje na rozdíl dvou branek.

57
    Žlutou kartu dostává El Haddadi (Valencia CF).

57
    Žlutou kartu dostává Alvarez (Real Club Celta de Vigo).
    57. Penaltový zákrok

57
    Alvarez fauloval a je tu pokutový kop pro Valencii!

56
    A opět aktivní Aspas! Tentokrát dostal dobrou přihrávku do vápna, ale z bezprostřední blízkosti brankáře neprostřelil!

46
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Perez, přichází Soler.

27
    Perez zastavil rodící se útok hostů a zcela zaslouženě vyfasoval žlutou kartu.

25
    Žlutou kartu dostává Medran (Valencia CF).
    20. Daniel WASS - 0:3

20
    A aby toho nebylo málo, tak Celta přidává ve dvacáté minutě třetí branku! Bongonda vymyslel parádní přihrávku do vápna DANIEL WASS pouze uklidil míč za bezmocného Domeneche. Domácí diváci pískají a není se čemu divit.
    14. BONGONDA - 0:2

14
    Domácí byli v posledních minutách lepším celkem, ale po chybě v obraně se k míči dostal THÉO BONGONDA, který s velkou dávkou štěstí překonal Domeneche.
    3. Iago ASPAS - 0:1

3
    K míči se postavil IAGO ASPAS, který zachoval klidnou hlavu a zkušeně překonal Domeneche, takže Celta jde do vedení 1:0!