Florida – Winnipeg 1:4 (kon.) | Philadelphia – NY Rangers 2:5 (kon.) | Dallas – Montreal 3:4 (po pr.)
Calgary – Colorado 4:1 (kon.) | Vancouver – Arizona 3:0 (kon.) | Anaheim – Detroit 2:0 (kon.)
Dallas Stars
3:4 (1:1, 1:0, 1:2 - 0:1)
Montreal Canadiens
Čtvrtek 05.01.2017, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • NHL

43:28
    Stephen Johns vyhodil puk přes ochranné sklo a za zdržování hry dostal dvě minuty. Montreal má v rychlém sledu k dispozici druhou přesilovou hru a šanci otočit utkání!

41:54
    Curtis McKenzie dostal dvouminutový trest za držení a Montreal má dobrou příležitost vyrovnat stav utkání.

32:42
    Hráčská lavice Montrealu dostala dvouminutový trest za nesportovní chování, který odpyká Daniel Carr.

32:16
    Brendan Gallagher byl v první třetině hodně nebezpečný, nyní ale dostal dvouminutový trest za hákování, po kterém si Dallas zahraje první přesilovou hru.

19:58
    Jason Spezza dostal v závěru první třetiny dvouminutový trest za hákování a hokejisté Montrealu Canadiens po přestávce budou dohrávat přesilovou hru.
    19:13 Čistý hit Sharpa na Mitchella, který vyvolal bitku.

19:13
    Patrick Sharp tvrdým hitem sestřelil na obranné modré čáře Torreyho Mitchella a vzápětí následovala bitka, během které boží mlýny nemlely naprázdno!

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 15. Seguin (Johns, Sharp), 33. Klingberg (Eakin, Spezza), 58. Lindell (Klingberg) – 11. Beaulieu (Danault), 43. Radulov (Beaulieu, S. Weber), 45. Pacioretty (Beaulieu, S. Weber), 61. Pacioretty (Petry, Danault)

Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Lindell, Klingberg, Oduya (A), Jo. Benn, Hamhuis, Johns – Sharp (A), Spezza (A), Seguin – McKenzie, Faksa, B. Ritchie – Hudler, Eakin, Eaves – Roussel, D. Shore, Korpikoski. Hlavní trenér: Lindy Ruff.
    Montreal Canadiens: Montoya (Price) – Jemelin, S. Weber (A), Beaulieu, Petry, Barberio, Johnston – Pacioretty (C), Danault, Gallagher (A) – Byron, T. Mitchell, Radulov – Lehkonen, Plekanec, Flynn – Carr, McCarron, Farnham. Hlavní trenér: Michel Therrien.

Rozhodčí: Gord Dwyer, Tom Chmielewski. Čároví: Tim Nowak, Ryan Gibbons

Diváci: 18106