NY Islanders – Dallas 3:0 (kon.) | Columbus – Ottawa 0:2 (kon.) | Toronto – NY Rangers 2:5 (kon.)
Minnesota – Arizona 4:3 (kon.) | St. Louis – Washington 3:7 (kon.) | Calgary – Nashville 3:4 (kon.)
Anaheim – Colorado 2:1 (kon.) | San Jose – Tampa 2:1 (kon.)
Calgary Flames
3:4 (0:1, 0:2, 3:1)
Nashville Predators
Pátek 20.01.2017, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL
    Rozhodčí Tom Kowal dnes odřídil svůj 1000. zápas v NHL.

Československá stopa

Michael Frolík (CGY) 1+0, 6 střel, čas na ledě 17:51 (05:57:59)

1. Ryan Ellis (NSH) 2+0
    2. Sean Monahan (CGY) 1+1
    3. Juuse Saros (NSH) 32 zák., 3 góly, 91,4%

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 35:21 (14:9, 5:7, 16:5)
    Zblokované střely – 12:18
    Vyhraná vhazování – 26:35
    Trestné minuty – 15:17
    Hity – 15:11

Velká radost na straně Nashvillu, jehož hráči v dramatickém závěru uhájili důležité vítězství! Plameny však z prohraného zápasu ještě udělaly velké drama. Poté, co ve 49. minutě zvýšil Filip Forsberg na 0:4, to vypadalo, že se zbytek zápasu už jen dohraje. Domácí ale rozpoutali v posledních čtyřech minutách doslova peklo. Nejprve zásahy Krise Versteega a Michaela Frolíka, jež od sebe dělilo pouhých 17 sekund, zlomili kouzlo gólmana Sarose a 48 sekund před sirénou vstřelil konstantní gól Sean Monahan. Na vytoužené vyrovnání už ale nezbyl čas.

59:36
    Domácím byl odpískán ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

Calgary právě vstřelilo branku!
    No, to je stíhací jízda! Domácí snižují z 0:4 už na 3:4! Johnny Gaudreau obkroužil branku a nahrál před brankoviště SEANOVI MONAHANOVI, jehož první střelu ještě Saros vyrazil, ale na dorážku stejného hráče už nestačil. Asistence: Johnny Gaudreau a Dennis Wideman.

59:02
    Brodieho rána neprošla až na Sarose, ohlášena poslední minuta třetí třetiny!

58:30
    Hosté navíc dostali puk do středního pásma.

58:14
    Velký tlak domácích, Predátoři se ale zatím úspěšně brání!

57:42
    Zakázané uvolnění Predátorů, hra se tak vrací do jejich obranného pásma.

57:29
    Od modré čáry pálil Wideman. Obránce Flames netrefil branku.

56:51
    Domácí to zkoušejí s prázdnou brankou!
    56:34 Michael FROLÍK - 2:4

56:34
    Tkachukovo počínání bylo v pořádku! MICHAEL FROLÍK tak snižuje na 2:4. Asistence: Mikael Backlund a Dougie Hamilton.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 57. Versteeg (D. Hamilton, Monahan), 57. Frolík (Backlund, D. Hamilton), 60. Monahan (J. Gaudreau, D. Wideman) – 5. Neal (Fisher, Bitetto), 32. Ellis (Zolnierczyk), 39. Ellis (Ribeiro, Arvidsson), 49. Forsberg (Arvidsson)

Calgary Flames: Ch. Johnson (Elliott) – D. Hamilton, Giordano (C), D. Wideman, Brodie, Engelland, Jokipakka – Brouwer (A), Monahan (A), Versteeg – Frolík, Backlund, Tkachuk – Chiasson, Stajan, J. Gaudreau – Ferland, F. Hamilton, Bouma.
    Nashville Predators: Saros (Rinne) – Y. Weber, Ekholm, Ellis (A), Irwin, Carrier, Bitetto – Arvidsson, Johansen, Forsberg – Watson, Fisher (C), Sissons – Neal (A), Ribeiro, Järnkrok – McLeod, D. Grant, Zolnierczyk.

Rozhodčí: Kowal, Meier – Cameron, Sericolo

Diváci: 18904