Pardubice – Třinec | 5:4 (po pr.) | | | Litvínov – Olomouc | 0:3 (kon.) | | | Chomutov – K. Vary | 3:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Mountfield HK | 3:5 (kon.) | | | Liberec – Plzeň | 3:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Zlín | 2:4 (kon.) |
NY Islanders – Dallas | 3:0 (kon.) | | | Columbus – Ottawa | 0:2 (kon.) | | | Toronto – NY Rangers | 2:5 (kon.) |
Minnesota – Arizona | 4:3 (kon.) | | | St. Louis – Washington | 3:7 (kon.) | | | Calgary – Nashville | 3:4 (kon.) |
Anaheim – Colorado | 2:1 (kon.) | | | San Jose – Tampa | 2:1 (kon.) |
Znojmo – Dornbirn | 6:2 (kon.) |
Chomutov – Sparta | 7:2 (kon.) | | | Kladno – Mountfield HK | 3:1 (kon.) | | | HC Plzeň – Liberec | 3:0 (kon.) |
K. Vary – Mladá Boleslav | 1:2 (po pr.) | | | Slavia – Pardubice | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Jihlava – Vítkovice | 4:3 (kon.) |
Mladá Boleslav – Slavia | 2:3 (po pr.) | | | Vítkovice – Kladno | 5:3 (kon.) | | | Vsetín – Písek | 3:1 (kon.) |
Havířov – HC Litvínov | 2:4 (kon.) | | | Liberec – Jihlava | 0:5 (kon.) | | | HC Plzeň – Třinec | 4:8 (kon.) |
Olomouc – Havlíčkův Brod | 3:4 (kon.) | | | Sparta – Zlín | 5:2 (kon.) | | | Kolín – Letňany | 1:6 (kon.) |
K. Vary – Mountfield HK | 2:3 (kon.) | | | Chomutov – Pardubice | 0:6 (kon.) |
Lipt. Mikuláš – Poprad | 2:3 (kon.) | | | Martin – Banská Bystrica | 4:1 (kon.) | | | Nové Zámky – Košice | 0:4 (kon.) |
Trenčín – Nitra | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Zvolen – Žilina | 2:5 (kon.) |
Trnava – Detva | 2:4 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Skalica | 1:3 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Michalovce | 4:2 (kon.) |
Rožnov p. R. – Bohumín | 2:6 (kon.) |
Moravskoslezský kraj – Středočeský kraj | 3:6 (kon.) | | | Jihočeský kraj – Plzeňský kraj | 3:3 (kon.) | | | Zlínský kraj – Ústecký kraj | 0:4 (kon.) |
Jihomoravský kraj – Olomoucký kraj | 0:4 (kon.) | | | Kraj Vysočina – Karlovarský kraj | 6:2 (kon.) | | | Liberecký kraj – Královéhradecký kraj | 3:3 (kon.) |
Pardubický kraj – Plzeňský kraj | 5:4 (kon.) | | | Praha – Olomoucký kraj | 3:3 (kon.) | | | Kraj Vysočina – Ústecký kraj | 3:6 (kon.) |
Královéhradecký kraj – Moravskoslezský kraj | 6:3 (kon.) | | | Liberecký kraj – Jihomoravský kraj | 2:4 (kon.) | | | Karlovarský kraj – Jihočeský kraj | 0:3 (kon.) |
Pardubický kraj – Zlínský kraj | 2:3 (kon.) | | | Středočeský kraj – Praha | 4:4 (kon.) |
Roudnice – Louny | 5:0 (kont.) |
Havířov – Poruba 2011 | 1:8 (kon.) |
konec
Pardubický kraj
5:4
(1:3, 1:1, 3:0)
Plzeňský kraj
44:15
|
Vyloučení v týmu Plzeňský kraj (Sebastian Malát – 2 min., hákování).
|
|
35:10
|
Vyloučení v týmu Pardubický kraj (Adam Nedelka – 2 min., vysoká hůl).
|
|
25:55
|
Vyloučení v týmu Pardubický kraj (Michal Rouha – 2 min., hákování).
|
|
24:03
|
Vyloučení v týmu Pardubický kraj (Jan Lašák – 2 min., hákování).
|
|
21:31
|
Vyloučení v týmu Plzeňský kraj (Jan Slanina – 2 min., hákování).
|
|
07:15
|
Vyloučení v týmu Pardubický kraj (Michal Hrádek – 2 min., faul kolenem).
|
|
03:48
|
Vyloučení v týmu Pardubický kraj (Filip Boštík – 2 min., podražení).
|
Branky a nahrávky:
7. Lašák (Rouha), 23. Lašák (Boštík), 32. Hledík (Boštík), 33. Rouha, 33. Rouha (Lašák) – 8. Kremláček (Ženíšek, Soukup), 13. Slanina (Ženíšek), 15. Seidler (Pánek, Soukup), 18. Slanina (Ženíšek)
Rozhodčí: Holaň – Konvička, Klámek
Diváci:
Neproměněná penalta:
Pardubický kraj:
Batěk (Kraus) – Odehnal, Kaštánek, Hrádek, Nedelka, Votava, Pavlík, Hrdlička – Kubíček, Lašák, Rouha, Boštík, Hledík, Lichtag, Hebek, Prýl, Divíšek, Hykl
Náhradníci:
Trenér:
Plzeňský kraj: Pícl (Bočan) – Štaif, Pícl, Pánek, Hamšík, Malák, Kremláček, Pechr – Seidler, Vágner, Slanina, Soukup, Říha, Šiler, Kvasnička, Antony, de Sousa, Malát, Ženíšek
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Plzeňský kraj: Pícl (Bočan) – Štaif, Pícl, Pánek, Hamšík, Malák, Kremláček, Pechr – Seidler, Vágner, Slanina, Soukup, Říha, Šiler, Kvasnička, Antony, de Sousa, Malát, Ženíšek
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Holaň – Konvička, Klámek
Diváci:
Jan Prošek