Motor ČB – Litoměřice 4:5 (po pr.) | Prostějov – Benátky n/J 3:2 (kon.) | Přerov – Havířov 3:1 (kon.)
Ústí n/L – Kladno 2:6 (kon.) | Frýdek-M. – Slavia 2:3 (kon.) | Kadaň – Jihlava 1:2 (po pr.)
Most – Třebíč 3:1 (kon.)
LHK Jestřábi Prostějov
3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
HC Benátky nad Jizerou
Sobota 04.02.2017, 17:00Chance liga • 49. kolo

59:55
    Lukáš Krejčík dostal 5 sekund před koncem dvě minuty za nedovolené bránění a ještě jednou se bude vhazovat před bránou Pavla Kantora. Benátky mají šanci na poslední střelu, musí ale přijít velice rychle!

58:29
    Daniel Špaček dostal dvě minuty za držení a zřejmě ukončil naděje Benátek na body!

47:06
    Michal Plutnar zahákoval unikajícího Jana Rudovského, který byl před bránou v samostatném úniku zahákován, a následovat bude trestné střílení!

43:06
    Michal Plutnar vyhodil puk přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zdržování hry, ačkoliv rozhodčí nejprve signalizovali teč. Další přesilová hra pro Jestřáby.

38:46
    Marek Švec dostal v závěru druhé třetiny dvojnásobný trest za vysokou hůl. Benátky mají k dispozici přesilovou hru, která potrvá dlouhé čtyři minuty!

35:19
    Jakub Husa dostal menší trest za nedovolené bránění a Jestřábi Prostějov si zahrají pátou přesilovou hru, zatím využili dvě.

23:15
    Jan Rudovský se málem řítil sám na bránu, Daniel Špaček ho ale na poslední chvíli zastavil. Útočník Benátek dostal dvě minuty za sekání a Jestřábi mají další přesilovou hru.

19:54
    Adam Dlouhý fauloval a dostal dvě minuty za nedovolené bránění. Jestřábi si zahrají v početní převaze.

16:03
    Vojtěch Zadražil dostal dvě minuty za podražení a musel zamířit na trestnou lavici.

10:56
    Benátky hrály v šesti a po špatném střídání dostaly dvouminutový trest, který odpyká Jan Havel.

08:07
    Ondřej Fiala dostal dvě minuty za podražení a Benátky si v první třetině zahrají druhou přesilovou hru.

05:18
    Brankář Tomáš Halász dostal dvě minuty za hákování a je jasné, že trest za něj odpyká jeden ze spoluhráčů.

02:56
    Matouš Venkrbec dostal dvě minuty za nedovolené bránění a Benátky si zahrají první přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 8. Šlahař (Žálčík, Venkrbec), 22. Matuš (Martin Novák, L. Krejčík), 35. Žálčík (Matuš, Šlahař) – 14. D. Špaček (Plodek, Hrníčko), 41. Plodek

LHK Jestřábi Prostějov: Kantor (Barvík) – D. Kolář, Štindl, V. Zadražil, Protivný, T. Kvapil, A. Holík (A) – Fiala, Hozák, Švec – L. Luňák, Venkrbec (C), Indra – Matuš, Šlahař, Žálčík – L. Krejčík, Martin Novák (A), Rudovský.
    HC Benátky nad Jizerou: Halász (Žajdlík) – V. Kočí, Mikliš, Kolmann, Jandus, Plutnar, Havlín, Husa – Víšek (A), Chrtek, Hrníčko – D. Špaček, Plodek (C), A. Dlouhý – Prokeš, Vrbata, Černoch – Bittner, Janele, J. Havel.

Rozhodčí: René Trombík. Čároví: Lukáš Barteček, Vladimír Rožánek