Lotte – Mnichov 1860 2:0 (kon.) | Sandhausen – Schalke 1:4 (kon.) | Hannover – Frankfurt 1:2 (kon.)

Frankfurt právě vstřelil branku!
    Neskutečné, Eintracht během čtyř minut dokonal obrat a rázem má blíže k postupu do čtvrtfinále! Po obrovské hrubce Antona se lacino dostal k míči úplně volný HARIS SEFEROVIĆ, který tváří v tvář Radlingerovi nezaváhal!
    62. Taleb TAWATHA - 1:1

62
    A je vyrovnáno. Skvěle to na pravé straně udělal rychlík Timothy Chandler, jenž se zbavil svého strážce, narazil si balon se Seferovićem a poté posadil přesný centr přímo na hlavu TALEBA TAWATHY, který odčinil své pár minut staré zaváhání vyrovnávací trefou!
    57. Martin HARNIK - 1:0

57
    Hannover právě vstřelil branku!
    Druholigový Hannover se proti favoritovi dostává do vedení! Tawatha propadl v klíčovém souboji ve vlastním pokutovém území a po jeho ztrátě rovnováhy se dostal k míči MARTIN HARNIK, který poslal míč nekompromisně do sítě!