Burnley – Lincoln City 0:1 (kon.) | Huddersfield Town – Manchester City 0:0 (kon.) | Middlesbrough – Oxford Utd. 3:2 (kon.)
Millwall – Leicester 1:0 (kon.) | Wolverhampton – Chelsea 0:2 (kon.)
Wolverhampton Wanderers
0:2 (0:0)
Chelsea FC
Sobota 18.02.2017, 18:30 • Molineux Stadium • FA Cup • Osmifinále

Ode mě je to pro dnešek vše. Díky za pozornost! (20:26:59)

Chelsea byla ve druhém poločase mnohem lepším celkem, dala dva góly a postupuje do čtvrtfinále prestižního anglického poháru!

Pět minut po hodině hry se po výborné kombinaci prosadil hlavičkou Pedro. Konečný výsledek pak stanovil svou brankou snajpr Diego Costa.

90+4

90+3
    V posledních sekundách to ještě zkoušel Nathaniel Chalobah. Ten to zkoušel technickou ránou, branku se mu ovšem trefit nepovedlo.

90+2
    Conor Coady ještě musel zažehnout nebezpečí před brankou domácího celku. Chelsea tak byla nabídnuta ještě jedna standardní situace.

90+1
    Ve Wolverhamptonu se utkání jen dohrává. Hraje se první nastavené minuta z celkových tří. Někteří lidé opouštějí Molineux Stadium.
    89. Diego COSTA - 0:2

89
    Chelsea právě vstřelila branku!
    Chelsea postupuje do čtvrtfinále FA Cupu! Matt Doherty se pokoušel vybojovat míč ve vápně, ale nešťastně jej přikopl k DIEGU COSTOVI. Španělský útočník se v podobných situacích nemýlí, míč uklidil k levé tyčce.

88
    Connor Ronan se ve vápně pokoušel něco vymyslet. Bránících hráčů Chelsea ale bylo dostatek. Následně mu byl míč odebrán.

87
    Chelsea hraje v pohodě, nikam se nežene a povedlo se jim nyní vybojovat rohový kop. To je to, co vedoucímu celku Premier League stačí.

86
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Eden Hazard, přichází Ruben Loftus-Cheek.

85
    Výborně zatáhl míč dopředu Eden Hazard. Belgický fotbalista poté našel Césca Fàbregas, kterému se ovšem z dobré pozice nepovedlo skórovat.

84
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází George Saville, přichází Romain Saïss.
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Jon Dadi Böðvarsson, přichází Connor Ronan.

82
    Domácím snahu nelze upřít. Snaží se a nejspíše do utkání chtějí dát vše. Proti Chelsea se ale hraje strašně těžce.

80
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Willian, přichází N'Golo Kanté.

79
    Celé snažení ale nebylo nijak zakončeno. Centr z levé strany letěl jen do rukavic připraveného Begoviće, který zakládá rychlý protiútok.

78
    Domácí Böðvarsson se prodral po pravé straně až do vápna, kde vybojoval rohový kop. Wolverhampton už nemá moc času na vymodlení si alespoň odvety.

77
    Hosté pokračují v kombinační hře na útočné polovině. Oko fanouška ale moc nejásá, od utkání se nejspíše čekalo více.

76
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Andi Weimann, přichází Donovan Wilson.