Pardubice – Mladá Boleslav | 3:6 (kon.) | | | Třinec – Zlín | 2:1 (po pr.) | | | Litvínov – K. Vary | 3:2 (po pr.) |
Liberec – Mountfield HK | 2:1 (kon.) | | | Plzeň – Vítkovice | 6:2 (kon.) | | | Sparta – Kometa Brno | 4:0 (kon.) |
Olomouc – Chomutov | 1:0 (kon.) |
New Jersey – NY Islanders | 3:2 (kon.) | | | Chicago – Edmonton | 1:3 (kon.) | | | Toronto – Ottawa | 3:6 (kon.) |
Dallas – Tampa | 4:3 (po pr.) | | | Minnesota – Nashville | 5:2 (kon.) | | | Arizona – San Jose | 1:4 (kon.) |
Los Angeles – Florida | 2:3 (kon.) | | | Vancouver – Calgary | 2:1 (po pr.) | | | NY Rangers – Washington | 2:1 (kon.) |
Pittsburgh – Detroit | 2:5 (kon.) | | | Ottawa – Winnipeg | 2:3 (kon.) |
Dornbirn – Znojmo | 4:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – Třinec | 1:2 (kon.) |
HC Litvínov – Letňany | 6:2 (kon.) | | | Kometa Brno – Liberec | 3:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Sparta | 10:2 (kon.) |
Ústí n/L – K. Vary | 4:5 (po pr.) | | | Kobra – Chomutov | 0:3 (kon.) | | | Havířov – Zlín | 0:2 (kon.) |
Vítkovice – Jihlava | 1:5 (kon.) | | | Poruba – Přerov | 3:4 (po pr.) | | | PZ Kladno – Kladno | 3:5 (kon.) |
Č. Budějovice – HC Plzeň | 5:4 (kon.) | | | Slavia – Pardubice | 1:3 (kon.) |
Nitra – Lipt. Mikuláš | 5:1 (kon.) | | | Poprad – Martin | 4:2 (kon.) | | | Košice – Banská Bystrica | 1:2 (kon.) |
Žilina – Nové Zámky | 4:3 (po pr.) | | | Zvolen – Trenčín | 3:2 (kon.) |
Žďár n/S – Karlovy Vary B | 6:1 (kon.) |
Velká Bíteš – Rosice | 4:1 (kon.) | | | Orlová – Nový Jičín B | 0:0 (*17:00) | | | Studénka – Wolves Č. Těšín | 11:3 (kon.) |
Bohumín – Rožnov p. R. | 10:5 (kon.) | | | Kobra Praha B – Letňany | 2:9 (kon.) | | | HC Děčín B – Č. Lípa | 4:3 (kon.) |
Česká Třebová – BK Havlíčkův Brod B | 4:3 (kon.) | | | HC Turnov – Frýdlant | 6:4 (po pr.) | | | Lev Benešov – Rakovník | 3:2 (kon.) |
Slaný – Žabonosy | 5:1 (kon.) | | | Č. Krumlov – Hluboká n.V. | 7:8 (0:1 po s.n.) | | | HC Vimperk – Tábor B | 6:1 (kon.) |
Tachov – Kaznějov | 3:5 (kon.) | | | Hronov – Dvůr Králové n. L. | 1:11 (kon.) | | | Opočno – Nová Paka | 4:3 (1:0 po s.n.) |
N. Město n. M. – HC Jičín | 4:3 (kon.) | | | Ledeč n. S. – Chotěboř | 3:8 (kon.) | | | Mělník – Vlašim | 6:4 (kon.) |
VHK ROBE Vsetín B – Uh.Ostroh | 3:6 (kon.) | | | Králův Dvůr – Černošice | 4:4 (kon.) | | | Chotíkov – HC Rokycany | 0:5 (kont.) |
Litoměřice – Litvínov B | 6:3 (kon.) |
Topoľčany – Skalica | 6:3 (kon.) |
SOHO Olomouc – Č.Budějovice | 5:3 (kon.) | | | Karlovy Vary – SHK Mustangové | 1:4 (kon.) |
Znojmo – KHM Budapešť | 9:3 (kon.) |
Louny – HC Lovosice | 5:4 (kon.) |
Havířov – Frýdek-M. jun. | 7:5 (kon.) |
konec
PZ Kladno
3:5
(1:2, 1:0, 1:3)
Rytíři Kladno
57:24
|
Vyloučení v týmu PZ Kladno (Petrus – 2 min., podražení).
|
|
38:23
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Karmazin – 2 min., podražení).
|
|
35:09
|
Vyloučení v týmu PZ Kladno (Darsa – 2 min., hákování).
|
|
04:18
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Klíma – 2 min., faul kolenem).
|
Branky a nahrávky:
7. Pejchal, 31. Routa (Čermák), 44. Petrus (Routa) – 17. Karásek (Smažík), 20. Ticháček (Karásek), 43. Srbek (Staněk, Urban), 50. Bernat (Kulma), 53. Zíka (Bernat, Urban)
Rozhodčí: Beránek – Gabriel, Zmeškal
Diváci:
Neproměněná penalta:
PZ Kladno:
Pulec – Ja. Vokurka, Kulich, Volráb, Erben – Hrubý, Hašek, Kraus, Darsa, Routa, Petrus, Turek, Pejchal, Ji. Vokurka, Černý, Čermák
Náhradníci:
Trenér:
Rytíři Kladno: Pěkný (Veselý) – Robovský, Smažík, Staněk, Flachs, Zíka, Ticháček, Janeček – Mrkvička, Karásek, Šimek, Kulma, Karmazin, Hasil, Bernat, Srbek, Urban, Vrkoč, Klíma
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Rytíři Kladno: Pěkný (Veselý) – Robovský, Smažík, Staněk, Flachs, Zíka, Ticháček, Janeček – Mrkvička, Karásek, Šimek, Kulma, Karmazin, Hasil, Bernat, Srbek, Urban, Vrkoč, Klíma
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Beránek – Gabriel, Zmeškal
Diváci:
Marek Landa