HC Litvínov – Letňany 6:2 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 3:2 (kon.) | Mountfield HK – Sparta 10:2 (kon.)
Ústí n/L – K. Vary 4:5 (po pr.) | Kobra – Chomutov 0:3 (kon.) | Havířov – Zlín 0:2 (kon.)
Vítkovice – Jihlava 1:5 (kon.) | Poruba – Přerov 3:4 (po pr.) | PZ Kladno – Kladno 3:5 (kon.)
Č. Budějovice – HC Plzeň 5:4 (kon.) | Slavia – Pardubice 1:3 (kon.)
PZ Kladno
3:5 (1:2, 1:0, 1:3)
Rytíři Kladno
Neděle 19.02.2017, 14:55 • ČEZ stadion, Kladno • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Dnes nakonec Rytíři zvítězili, Ale měli to velmi těžké. PZ Kladno ukázalo že s nimi umí hrát, ale čtvrtý gól PZ Kladno zlomil a Rytíři zápas dotáhli do konce. (17:03:12)

59:19
    Tak tak že to nebyl gól. Těsně před brankovou čárou zastavil puk Routa.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:24
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Petrus – 2 min., podražení).

55:23
    Karásek se dostal do úniku, ale jeho střela skončila mimo branku Pulce.

54:56
    Buly u brankáře Pulce.

54:56
    Boj o puk u mantinelu zastavil hvizd rozhodčího, který přerušil hru.

52:45
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Se štěstím, ale přece. MATĚJ ZÍKA se procpal před Pulce. Střelu Pulec vyrazil nad sebe, ale puk zapadl do branky. Asistence: Tomáš Bernat, Tomáš Urban

52:27
    Puk je mimo hřiště. Buly ve středním pásmu.

51:35
    Turek mohl vyrovnat, ale jeho střela z mezikruží skončila na tyčce.

50:59
    Čermákovu tvrdou střelu zleva vyrazil ramenem brankář hostů do ochranné sítě.

50:28
    Úmyslný ofsajd Rytířů. Buly před Pěkným.

50:10
    Rytíři mohli opět ztratit vedení, ale nyní je dobrým zákrokem podržel brankář Pěkný.

49:20
    Rytíři si berou svůj jednobrankový náskok zpět. TOMÁŠ BERNAT vsítil tuto důležitou branku a Rytíři jsou tak blíž k vítězství. Asistence: Natanael Kulma

48:00
    Darsa se dostal do úniku, ale brankář Pěkný puk vytěsnil vyrážečkou.

47:47
    Nyní se Rytíři držejí v útočném pásmu.

47:13
    Obrana Rytířů zvládla tlak PZ Kladna a vyhazuje puk.

45:42
    Další pokus o střelu Kladna, ale i tento pokus byl zastaven obranou.

45:00
    Darsa se pokoušel prokličkovat do útočného pásma, ale jeho postup zastavil ofsajd.

43:05
    PZ Kladno právě vstřelilo branku!
    ALEŠ PETRUS se dostal do úniku a puk poslal mezi betony brankáře Pěkného. Asistence: David Routa.

42:02
    JAROSLAV SRBEK dorážel střelu Staňka přímo mezi betony brankáře Pulce. Asistence: Filip Staněk, Tomáš Urban.

40:37
    Na začátku třetiny jsou u puku Rytíři, kteří se drží v útočném pásmu.

40:23

40:01

Po druhé třetině je stav nerozhodný, ale aktivnější v této třetině byli hráči PZ Kladna, kteří i jako jediní v této třetině skórovali. Třetí třetina nám ukáže kdo si dnes zaslouží vyhrát.

40:00

39:40
    Bernat tečoval střelu od modré, ale Pulec jí dokázal vyrazit mimo branku.

38:58
    I přesto že přesilovku hrají PZ Kladno Kulma dokázal dorážet puk těsně mimo.

38:23
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Karmazin – 2 min., podražení).

37:53
    Smažíkovu střelu od modré schoval Pulec do lapačky.

37:35
    Mrkvičkova střela zprava těsně minula branku díky zákroku betonem brankáře Pulce.

37:09

36:56
    Flachsova střela od modré byla nebezpečně tečována před Pulcem, ale ten si s pukem dokázal perfektně poradit a vyrazil ho mimo branku.

35:50
    Smažíkovu střelu od modré zablokovala obrana PZ Kladna.

35:09
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Darsa – 2 min., hákování).

34:32
    Ofsajd PZ Kladna. Buly ve středním pásmu.

33:30
    Turek se pokusil ohrozit Pěkného, ale trefil pouze boční síť branky.

32:13
    Flachsovu střelu od modré chytil lapačkou brankář domácích.

32:09
    Pulec přikryl kotouč, který mu spadl do lapačky.

31:56
    Zakázané uvolnění PZ Kladna. Buly u Pulce.

30:49
    A máme srovnáno. DAVID ROUTA dorážel střelu Čermáka a vyrovnává. Asistence: Matěj Čermák.

29:29
    Ofsajd Rytířů. Buly ve středním pásmu.

29:10
    Ticháčkovu střelu od modré zablokovali obránci PZ Kladna.

27:10
    Hra přerušena. Rozhodčí ztratil puk z dohledu. Buly před Pěkným.

25:58
    Zakázané uvolnění Rytířů. Buly před Pěkným.

25:15
    tvrdou střelu Zíky vyrazil brankář Pulec lapačkou.

23:59
    Velmi pěkný zákrok předvedl brankář Pěkný. Puk, který byl přímo předním tečován zachytil do lapačky při pádu na led.

22:00
    hasil i přesto že ztratil rukavici se pokoušel dostat do útočného pásma. Což se mu povedlo, ale o puk hned přišel.

21:00
    Rytíři jsou stále v útočném pásmu.

20:01
    první buly vyhráli Rytíři a přesouvají se do útočného pásma.

20:01

V první třetině jsme viděli vyrovnaný duel (Opravdové derby). Oba týmy dokázali skórovat, ale Rytíři na rozdíl od PZ Kladna vsítili dvě branky. Pokud budou domácí pokračovat ve stejné hře jako na začátku zápasu, mají šanci na výhru.

20:00

19:20
    A Kladno se dnes poprvé dostává do vedení. Zásluhu na tom má JIŘÍ TICHÁČEK. Asistence: Pavel Karásek.

18:30
    Čermák dostal pěknou přihrávku od Routy před branku, ale trefil pouze tyč.

17:44
    Rytíři v ofsajdu. Buly ve středním pásmu.

16:29
    PAVEL KARÁSEK si vybojoval puk ve středním pásmu, dostal se před Pulce a bekhendem skóroval. Asistence: Petr Smažík.

15:26
    Střela Urbana do pravého horního rohu skončila v lapačce brankáře Pulce.

14:25

13:30
    Hasil se velmi pěkně dostal k brance domácích, ale na jeho přihrávku nikdo z kladenských hráčů nereagoval.

12:05
    Střela Ticháčka od modré mířila vedle branku gólmana Pulce.

11:20
    Rytíři si skvěle připravují šance, ale mají problém se zakončením.

10:00
    Střelu Routy zleva vykryl lapačkou brankář hostů.

08:30
    Problém v rozehrávce měli Rytíři a této příležitosti chtěl využít Čermák. Ten však mířil jen do připraveného brankáře Pěkného.

08:03

06:57
    KRYŠTOF PEJCHAL se dostal před brankáře hostů a i přes obránce nalepeného na zádech dokázal bekhendovým blafákem gólmana překonat. Bez asistence.

06:18

05:30
    Střelu Vokurky od modré čáry zastavil lapačkou připravený brankář Pěkný.

04:18
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Klíma – 2 min., faul kolenem).

03:16
    Puk vyhozený z obranného pásma domácích se dostal až k brankáři Pěknému, který puk schoval pod lapačku.

02:32

02:00
    Útok PZ Kladna úspěšně zastavila obrana a Rytíři jsou opět u puku.

00:45
    Na začátku hry se puk držel u branky Rytířů, ale hráči PZ Kladna se k němu nedokázali dostat.

00:01

PZ Kladno: Pulec – Ja. Vokurka, Kulich, Volráb, Erben – Hrubý, Hašek, Kraus, Darsa, Routa, Petrus, Turek, Pejchal, Ji. Vokurka, Černý, Čermák

Rytíři Kladno: Pěkný (Veselý) – Robovský, Smažík, Staněk, Flachs, Zíka, Ticháček, Janeček – Mrkvička, Karásek, Šimek, Kulma, Karmazin, Hasil, Bernat, Srbek, Urban, Vrkoč, Klíma

Rozhodčí: Beránek – Gabriel, Zmeškal.

PZ Kladno

PZ Kladnu se moc nedaří. Naposledy ve dvou zápasech s Chomutovem prohráli 0:6 a 2:4. PZ Kladno je zatím na čtvrtém místě ve skupině o udržení, ale na třetí Karlovy Vary ztrácí devět bodů. Dnes by se jistě další body hodili, ale pro PZ Kladno to bude obtížné.

Rytíři naposledy hráli s Ústí nad Labem, které porazili vysoko 10:2. Dnes to bude další derby s PZ Kladno a Rytíři jsou na první pozici ve čtyř bodovém náskoku. Uvidíme zda to budou opět Rytíři kdo zvítězí.
    Poslední vzájemný zápas vyhráli těsně Rytíři
    Česká sedmnáctka obsadila minulý týden na domácím Turnaji pěti zemí třetí místo

I gólman nároďáku U17 Lukáš Dostál je #MadeOfHockey ???? ????: hc-kometa.cz

Příspěvek sdílený CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:55.

Marek Landa

Branky a nahrávky: 7. Pejchal, 31. Routa (Čermák), 44. Petrus (Routa) – 17. Karásek (Smažík), 20. Ticháček (Karásek), 43. Srbek (Staněk, Urban), 50. Bernat (Kulma), 53. Zíka (Bernat, Urban)

Rozhodčí: Beránek – Gabriel, Zmeškal