Sparta – Třinec 2:4 (kon.) | HC Litvínov – Olomouc 2:5 (kon.) | Chomutov – Zlín 2:4 (kon.)
Kladno – Kometa Brno 1:5 (kon.) | Č. Budějovice – Vítkovice 3:2 (po pr.) | Pardubice – Liberec 0:3 (kon.)
HC Plzeň – K. Vary 7:3 (kon.) | Slavia – Jihlava 1:4 (kon.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 2:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
Bílí Tygři Liberec
Čtvrtek 02.03.2017, 17:00 • Tipsport arena • DHL Extraliga juniorů • 46. kolo

53:46
    Současně vyloučeni David Voženílek a Jakub Husa na dvě minuty za hrubost.

51:59
    Dynamo si zahraje přesilovku. Dvě minuty za faul kolenem dostává Petr Wiencek.

37:24
    Teď se role obrací. Dvě minuty za podražení inkasuje Lukáš Beran a přesilovku bude hrát Dynamo.

35:04
    Máme tu další vyloučení a znovu na domácí straně. Martin Kaut dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

30:43
    Liberec si zahraje další přesilovou hru. Na dvě minuty za podražení odjíždí na trestnou lavici Ondřej Trejbal.

25:13
    Chlum byl navíc faulovaný. David Voženílek inkasuje dvě minuty za sekání.

20:28
    Dvě minuty za sekání tak inkasuje Jiří Benák.

19:53
    Teď se ale síly na ledě vyrovnají. Dvě minuty za hákování dostává Jakub Husa.

18:33
    Lukáš Kučera dostává dvě minuty za nedovolené bránění a Liberec si zahraje přesilovku.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 19. Nezbeda (Starosta), 22. Janele, 27. Průžek (Janele, Bělohorský)

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Kulich) – Trejbal, Horyna, Faltys, Kučera, Šklíba, Zukal, Mert – Zadina, Hoskovec, Martinec, Dušek, Voženílek, Rohlík, Kaut, Kubišta, Kusý, Štefka, Zídek.
    Bílí Tygři Liberec: Žajdlík (Polášek) – Turek, Klinger, Benák, Korecký, Husa, Starosta – Janele, Průžek, Vlach, Beran, Wiencek, Nezbeda, Jursa, Chlum, Bělohorský.

Rozhodčí: Vokřál – Marek, Ovsík