Trnava B – Šamorín 1:4 (kon.) | Slovan Bratislava U21 – Nitra 1:3 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava U21
1:3 (0:2)
FC Nitra
sk Neděle 05.03.2017, 10:30MONACObet liga

Nitra v Bratislave zvíťazila úplne zaslúžene, a to pomerom 3:1. V druhom polčase si najprv strelil vlastný gól Križan, následne v poslednej minúte uzavrel skóre zápasu Ngeyitala. (12:21:01)

90+2

90+2
    Nitra dala gól!

Nitra zvyšuje na 3:1. Autorom gólu nie je nik iný ako AURELIEN NGEYITALA, ktorý si za dnešný vynikajúci výkon gól jednoznačne zaslúžil. Dostal priveľa priestoru a jemným oblúčikom rutinérsky zakončil.

90+1
    Steinhübelova strela si to namierila do Greifových rukavíc.

90+1
    Po faule na Kotríka uvidíme ešte jeden priamy kop hostí.

90
    Nadstavujú sa dve minúty.

89
    Mohlo byť definitívne rozhodnuté. Kuník poslal krížny pas na Lupča, ktorý mal pred sebou prázdnu bránu, lopta mu však skočila a netrafil ju ideálne!

88
    Priamy kop zo stredu ihriska zahrával Greif, lopta sa poodrážala až do Hroššovej náruče.

87
    Ngeyitala posielal pas do 16-tky na Kotríka, pred ním hasil odkopom Molnár.

86
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Abrahám, prichádza Lupčo.

86
    Ďurek išiel z uhla a skúsil priamu strelu, Greif vytiahol pohotový zákrok.

85
    Do Steinhübelovej strely sa hodil Majerčák.

83
    Cleber bol vytláčaný pri čiare, tak bežal na stred, kde o loptu prišiel a mohol byť z toho nebezpečný protiútok.

81
    Petráš ihneď zapojený do akcie, najprv mu loptu ale zobral Križan, potom bol jeho pokus zblokovaný. Následne opäť súboj týchto dvoch hráčov, z ktorého rezultuje rohový kop.

79
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava B: z ihriska odchádza Bajza, prichádza Petráš.

78
    Pinte si narazil s Moróczom, vyzeralo to na nádejnú krídelnú akciu, ale dobre zasiahla nitrianska obrana.

77
    Steinhübel v ďalšom nábehu, pri lopte bol prvý Greif, ktorému pomohli aj spoluhráči.

76
    Kotrík sa sám zamotal a dostal sa za bránkovú čiaru.

74
    Ngeyitala prenikol do pokutového územia, hľadal ešte Kuníka, ale lopta len presvišťala na druhú stranu.

73
    Greifov nepresný odkop len prinavracia loptu na nitrianske kopačky.

72
    Nádejná akcia Nitry po krídle, ale zastavuje ju ofsajd.

69
    Steinhübela odstavil od lopty Antálek.

68
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava B: z ihriska odchádza Damnjanović, prichádza Piatra.

68
    Ngeyitala našiel spätnou prihrávkou na hranici pokutového územia Kotríka, ktorého tvrdý projektil zblokoval Hrnčár.

66
    Ďalší výpad Ngeyitalu, ktorému dnes vychádza všetko, na čo siahne, akoby nič prešiel cez dvoch hráčov, avšak potom dal priveľa razancie do následnej prihrávky, ktorú už Kuník nestihol dobehnúť.

65
    Steinhübel zahrával priamy kop z dobrej pozície, avšak hlavou ho odvrátil jeden z belasých.

64
    Kuník sa prezentuje zatiaľ v dobrom svetle, išla na neho vysoká lopta, v súboji si poradil s Molnárom a takmer prešiel aj cz Antáleka, keby sa mu to podarilo, mal by už vydláždenú cestu k bráne.

62
    Ngeyitala výborne našiel na krídle zbehnutého Ďureka, ten však nedokázal odcentrovať cez brániaceho hráča.

61
    Kuník prešiel v súboji 1 na 1 cez Antáleka, čakalo sa, že z rohu 16-tky bude nahrávať, on však chcel prekvapiť brankár a zakončil z uhla, trafil bočnú sieť, ale pokus to nebol márny.

59
    Z celkom jasného zápasu môže byť zrazu dráma. Uvidíme, ako sa s tým oba tímy vysporiadajú.

58
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Valenta, prichádza Kuník.

57
    Žltú kartu dostáva Hrnčár (ŠK Slovan Bratislava B).

55
    ŠK Slovan Bratislava B dáva gól!
    Belasí zahrávali priamy kop zo stredu ihriska. Center sa hlavou snažil odvrátiť RICHARD KRIŽAN, avšak urobil to tak nešťastne, že Hroššo, aj keď robil, čo mohol, nedokázal už gólu zabrániť.

54
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Fábry, prichádza Steinhübel.

54
    Greifov istý zákrok po tvrdej strele Kotríka.

53
    Valentov oblúčik do pokutového územia, Slovan len odkopáva.

52
    Majerčák zažehnáva nebezpečenstvo pred svojou bránkou, ale iba na chvíľu.

50
    Molnár na dvakrát centroval do 16-tky, oba pokusy boli zblokované, ten druhý na rohový kop, ktorý Nitra odvrátila.

49
    Damnjanović bol prvý polčas vypojený z hry, teraz však ukazuje, že keď má loptu, je pre súpera nebezpečný.

48
    Nitra kontrovala, v 16-tke boli dvaja voľní hráči, avšak lopta si ich nenašla.

47
    Napokon sa ale podarilo Slovanu vybojovať roh, ktorý končí v náručí Hrošša.

46
    Prvý náznak akcie druhého polčasu patril Slovanu, ale Hrnčárovi ušla lopta do autu.

46
    Začal sa druhý polčas.

V prvom polčase dominovala Nitra, potvrdila to aj dvoma gólmi – najprv sa presadil Kotrík, potom z penalty zvyšoval už na 2:0 Šimončič.

Druhý polčas sa začne o 11:31.

45+1
    Prvý polčas sa skončil.

45
    Nadstavuje sa 1 minúta.

44
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava B: z ihriska odchádza Šefčík, prichádza Morócz.

44
    Cleber dostal dobrú kolmicu, avšak dlho váhal s prihrávkou a v súboji s Chovancom o loptu prišiel.

42
    Clebera hneď po zisku lopty obkľúčila dvojica hráčov a tak nemal veľkú šancu presadiť sa.

41
    Center Chovanca do 16-tky našiel iba Hrnčárovu hlavu.

40
    Dobre si počína v obrane Hrnčár a Slovan začne od vlastnej bránky.

40
    Cez pokutové územie Slovana lieta jedna lopta za druhou, zatiaľ je to ale bez ohrozenia brány.

38
    Molnár aj Pinte sa snažili niečo vymyslieť a predrať do zakončenia, vo finálnej fáze ale nič nevymysleli a rozohráva Hroššo.

36
    Nitrania zvierajú súpera a sú jednoznačne lepším tímom na ihrisku.

35
    Ngeyitala mal priestor na pravej strane, nabiehali mu dvaja spoluhráči, no zvolil individuálne zakončenie, ktoré bolo zblokované na ďalší roh. Ten rozohrali hostia nakrátko, avšak potom už nezakončili.

33
    Nepresnosť domácich využil Chovanec a získava loptu pre svoj tím.

32
    Cleber nabil Hrnčárovi, jeho pokus z prvej išiel azda dva metre vedľa pravej žrde.

32
    Slovan sa prebíjal dopredu, Bajza presunul hru na Pinteho, tomu už nabiehal na druhej strane Cleber, ale lopta až k nemu neprešla, hostia sú v obrane dôrazní.

30
    Fábry hľadal spoluhráčov v pokutovom území, na jeho pokus si nabehol Greif a chytil loptu do rukavíc.

29
    Pinte zvádzal šprintérsky súboj s Nibom, ten bol úspešnejší a odvrátil loptu na roh. Nepresne zakončil Mašulovič.

27
    Z rohu zakončil Kotrík, jeho pokus bol zblokovaný.

26
    Spolupráca Chovanca a Fábryho, druhý menovaný vyslal do 16-tky pretahnutý center, ktorý Greif odvrátil na roh.

25
    Nitra roztiahla hru do šírky, ale Chovanec neprešiel cez Hrnčára.

23
    Ngeyitala v šprinte, bol dosť z uhla, jeho prízemnej strele chýbala razancia i presnosť, napriek tomu ostáva Nitra v útoku.

22
    Kľudné minúty, hra sa odohráva medzi šestnástkami, čakáme na vážnejšiu šancu.

20
    Roh odvrátil hlavou Niba. Slovan zahráva aut a zostáva pri lopte.

19
    Akcia Slovana išla cez Clebera, ten si vytvoril streleckú parketu, v poslednej chvíli sa ale do jeho strely vložil Ngeyitala a zabránil ohrozeniu brány.

17
    Pintemu sa ponúkal Cleber vo voľnom priestore, ten si ale vybral druhú stranu a neprihral presne, navyše Damnjanović fauloval.

15
    Na zemi sa ocitol Šimončič, priamy kop pre Nitru. Z neho ale nič nebolo, nakoľko Ngeyitala sa ocitol v ofsajde.

13

Loptu si postavil MILOŠ ŠIMONČIČ a bez najmenších problémov strieľa po zemi k ľavej žrdi druhý gól svojho tímu!

13
    Jeden z hráčov Slovana zahral v pokutovom území rukou a rozhodca ukazuje na biely bod!

12
    Nitra je prakticky neustále v držaní lopty, aj napriek strelenému gólu sa snaží navýšiť skóre. Kotrík vybojoval roh.

11
    Hostia zahrávali roh, ale prerušil ho odpískaný útočný faul.

10
    Dlhý nákop Nibu na nabiehajúceo Ngeyitalu, Greif vybehol von z brány a boxuje.

9
    Ďalšia nebezpečná situácia pred pokutovým územím Slovana. Chovanec z krídla posielal strieľanú prihrávku strela kapitána Šimončiča mierila tesne vedľa ľavej žrde.

8
    Pinte v súboji s Nibom, úspešnejší bol druhý menovaný.

6
    Medzitým Slovan zahrával priamy kop, priama strela ale išla vysoko nad brvno.

4

Nitrania sa rýchlo ujímajú vedenia. Cez stred ihriska prenikol Abrahám a presnou kolmou prihrávkou vysunul RENÉHO KOTRÍKA, ten svoju strelu umiestnil po zemi k pravej žrdi, Greif bol na jeho pokus prikrátky.

1
    Rýchle vysunutie Pinteho nevyšlo, lopta skončila v aute. Na druhej strane z otočky pálil Ngeyitala k ľavej žrdi, Greif si poradil.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

ŠK Slovan Bratislava B: Greif – Hrnčár, Majerčák, Antálek, Molnár (C), Bajza, Mašulovič, Šefčík, Cleber, Damnjanović, Pinte
    Náhradníci: Hrebačka, Ondruš, Piatra, Petráš, Morócz, Nedorost, Fukatsch

FC Nitra: Hroššo – Niba, Ďurek, Križan, Lola, Valenta, Fábry, Chovanec, Kotrík, Šimončič (C), Abrahám
    Náhradníci: Kolmokov, Lupčo, Fábry, Steinhübel, Kuník, Vencl, Šurnovský

Rozhodca: Sedlár – Štrbo, Vician.

Prajem príjemné nedeľné predpoludnie, vážení športoví priatelia! Vitajte na zápase 19. kola II. futbalovej ligy, v ktorom na seba narazia ŠK Slovan Bratislava B a FC Nitra.

Po zimnej prestávke sa tak opäť otvárajú brány druholigových štadiónov. Dnešných súperov delí v tabuľke 18 bodov. Čo sa týka postavenia, je na tom o poznanie lepšie Nitra, ktorá je štvrtá, belasým juniorom patrí až deviata priečka.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 10:30.