Columbus – New Jersey 2:0 (kon.) | Buffalo – Philadelphia 3:6 (kon.) | Florida – NY Rangers 2:5 (kon.)
Toronto – Detroit 3:2 (kon.) | Minnesota – St. Louis 1:2 (kon.) | Colorado – Carolina 3:1 (kon.)
Edmonton – NY Islanders 1:4 (kon.) | Vancouver – Montreal 1:2 (po pr.) | Anaheim – Nashville 4:3 (1:0 po s.n.)
Minnesota Wild
1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
St. Louis Blues
Středa 08.03.2017, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

Z tohoto utkání je to vše, přeji Vám poklidné středeční ráno. (04:45:02)

Československá stopa v utkání:
    Martin Hanzal (MNS) 0+0, 3 střely, čas na ledě 14:20
    Dmitrij Jaškin (STL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 12:16.

Vyhraná vhazování: 56% – 44%.

Je dobojováno! St. Louis ve třetí třetině zdvojnásobilo svůj náskok, když se ve dvaapadesáté minutě prosadil Vladimir Tarasenko. Zbývající minuty už jasně patřili Minnesotě, která na branku Blues bušila marně až do času 59:49, kdy se Allen připravil o čisté konto po nenápadném nahození z půlky hřiště. To na dvoubodovém zisku St. Louis už ale nic nezměnilo a hosté tak udělali důležitý krok v boji o blížící se play-off.

59:55
    Hosté vyhráli zřejmě poslední vhazování a své vítězství si už vzít nenechají.
    59:49 Mikko KOIVU - 1:2

59:49
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Tak tohle je malá sportovní tragédie pro Jakea Allena, který po obrovské chybě přichází o čisté konto! MIKKO KOIVU ze zoufalství nahodil z červené čáry a neskutečně nachytal Allena, před kterým kotouč skočil a odrazil se nad jeho lapačku. Asistence: Ryan Suter.

59:23
    Koivu z pravé strany branku netrefil, jeho spoluhráči ale ještě udrželi útočné pásmo.

59:06
    Berglund nezpracoval puk ve středovém kruhu a ke střele do prázdné branky se tím pádem nedostal.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:47
    Odpískaný ofsajd Wild umožnil trenéru Boudreauovi si vyžádat oddechový čas.

58:43
    Tak se děje až nyní, Minnesota má ještě třiasedmdesát vteřin na vstřelení dvou branek.

58:13
    Bluesmani výtečně brání střed hřiště, Devan Dubnyk tak nemá možnost odjet z branky a poslat na led šestého hráče do pole.

57:37
    Granlund zavezl kotouč do útočné třetiny Wild, u levého mantinelu ale byl rychle odzbrojen a zraky fanoušků se opět stěhují do středního pásma.

56:56
    Icing Minnesoty navíc dává hostům vhazování v útočné třetině, což vedoucímu celku nadmíru vyhovuje.

56:23
    Blues teď drží kotouč hodně daleko od své branky a sbírají jednu cennou vteřinku za druhou. Šance Wild se naopak začínají zmenšovat.

55:47
    Po domácím ofsajdu vzniklo na ledě hned několik konfliktů a slovník přestřelek. Na počtu hráčů na ledě se však nic měnit nebude.

55:04
    Domácí hokejisté mají v těchto chvílích velký tlak, Staalova střela ale byla zablokovaná stejně jako ta v podání Spurgeona.

54:38
    Ihned po dalším vhazování pálil od modré Ryan Suter. Ani jednatřicátá střela mezi tři tyče ale Allena nepřekonala.

54:35
    Mikko Koivu zůstal na ledové ploše i po reklamní přestávce, jeho střela z levé strany ale byla obranou sražená do ochranné sítě.

54:19
    Po další pobídce Koiva se těsně před brankovou čarou dral do zakončení Mikael Granlund. Ten tlačil do kotouče ze všech sil, ovšem za Allenova záda ho neprocedil.

54:04
    Koivu vyhrál souboj za hostující brankou a úspěšně hledal Zuckera, který z bezprostřední blízkosti minul.

53:06
    Erik Haula vystřelil zpoza kruhů přesně, avšak ne nebezpečně. Allen snadno schoval puk do rukavice a přinutil rozhodčí zapískat.

52:39
    Spurgeon přihrál od modré do pravého kruhu, kde napřáhl Niederreiter, ovšem ani on přesunujícího se Allena nepropálil.

51:48
    Hosté se v pěti hráčích natlačili k vlastnímu brankovišti a nenabídli Divočákům žádnou možnost ohrozit Allena, který je tak opět o něco blíže čistému kontu.
    51:03 Vladimir TARASENKO - 0:2

51:03
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Bluesmani dávají druhý gól a mílovým krokem se přibližují dvoubodovému zisku z ledu lídra Západní konference! Celou akci odstartovala Pietrangelova vysoká střela, kterou Dubnyk vyrazil na Schwartze. Ten se neunáhlil a v obležení několika hráčů bekhendovou přihrávkou našel za sebou úplně volného VLADIMIRA TARASENKA, jenž se v podobných situacích před odkrytou brankou mílí opravdu málokdy. Asistence: Jaden Schwartz, Alex Pietrangelo.

50:19
    Brodinova střílená přihrávka směřovala do brankoviště, kde Allen zasáhl ještě dřív, než se k němu stihli přiřítit Coyle s Hanzalem. Po odpískání tam ještě vznikla menší šarvátka, ale z té žádné vyloučení resultovat nebude.

49:13
    Staalův pokus z vrcholku levého kruhu rozhodně neměl gólové parametry, Allen přesto schoval puk ve výstroji a přerušil hru.

48:44
    Ryan White přišpendlil na mantinel Steena i Edmundsona a zvedl diváky ze sedaček! Diváci se tak konečně dostávají trochu do varu.

48:19
    Haula se vrátil za vlastní branku, kde Divočáky vyrušil napadající Steen, jenž málem sebral puk ve velmi nebezpečném prostoru.

47:51
    Čtvrtý útok St. Louis vody před Dubnykem moc nerozvířil. To samé se ale dá říct i o domácí snaze v blízkosti Allena.

47:24
    Niederreiter před modrou čárou sklepl puk pro Hanzala, který svou první vyraženou střelu sám dorážel, avšak Allena nepřekonal ani napodruhé.

46:32
    Hanzal měl na pravé straně dost času a prostoru na přihrávku nebo střelu. Ta skutečně přišla, jenže Allen u levé tyče moc práce neměl.

46:10
    Jaškinovu střelu zblízka Dubnyk vyrazil stejně jako v případě zakončení Lehteräho.

45:07
    Mikael Granlund hledal spoluhráče před brankou, ten kotouč ale přejel a zasahovat tak musel až Allen a jeho pravý beton.

44:23
    Schwartz si počkal na příjezd Gunnarssona, po jehož střele se do akce dostal jen zadní mantinel. Ten samý střelec poté nabízel puk na teč pro Tarasenka, proti kterému ale Dubnyk výtečně zakročil.

43:35
    Parayko nechvátá s rozehrávkou a už dobrých patnáct sekund čeká za vlastní brankou na vhodný moment pro přihrávku.

42:55
    Pominville z levého křídla přihrál přes celou šíři útočného pásma na Coylea, který mířil mezi betony, ale ty hostující gólman sklapl k sobě včas.

42:01
    Staal převzal puk od Brodina, jenže od modré čáry vzápětí poslal puk několik metrů mimo tři Allenovy tyče.

41:27
    Zakázané uvolnění Minnesoty.

40:46
    Mikael Granlund načal střelecký účet třetí třetiny. V mezikruží ale neměl přesnou mušku a na ztrátě Wild nic nizměnil.

40:01

Střely na branku po 2. třetině: 19 – 16.

Prostřední dvacetiminutovka vyšla střelecky naprázdno, i když jsme v ní jednou mohli vidět kotouč v brance. Trefa Blues ale nebyla pro vysokou hůl uznána, a tak po dvou třetinách stále platí hostující vedení 1:0, o které se v jedenácté minutě zasloužil David Perron. Minnesota ale rozhodně není slabším týmem a ve třetí části se jistojistě popere minimálně o vyrovnání.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:43
    Posila z Arizony ale byla na vhazování úspěšnější a stála tak na začátku akce, kterou zakončil Pominville střelou po ledě. Proti ní Allen zakročil až na druhý pokus a znovu zastavil čas.

39:37
    Steen hodně špatně nasměroval přihrávku z vlastní poloviny a zavinil icing St. Louis. To těsně před koncem třetiny nemůže střídat a bude fandit Stastnému na buly proti Hanzalovi.

39:09
    Jeden z domácích hráčů ustřelil Berglundovi kotouč na střídačku, následuje buly mezi modrými čarami.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

38:37
    Blues si vystačili s nahozením a napadáním domácích hráčů, kteří si i pod tlakem ale poradili a nyní už znovu útočí.

37:48
    A opět Jared Spurgeon, jenž se šikovně uvolnil a vydal se až k levému hrazení, odkud propagačním bekhendovým zakončením znovu zaměstnal Allena.

36:53
    Spurgeon namířil svůj pokus od modré do chumlu hráčů před brankovištěm. Allen přes Bouwmeestera a Coylea nic neviděl a určitě si oddechl, když se kotouč zastavil o jeho chránič hrudníku.

36:33
    Pominville protečoval Prosserovu přihrávku do útočného pásma Wild, kde ale nebyl nikdo v červeném a Allen v poklidu zastavil kotouč v lapačce.

35:34
    Sledujeme vlažnější pasáž utkání, hráči sice hrají na sto procent, ale je to spíše boj než nějaká přehlídka ofenzivních akcí.

34:34
    Pietrangelo přijel ze střídačky a dostal se k odraženému puku, do kterého se opřel ze všech sil, jenže ani to na překonání Dubnyka nestačilo.

33:52
    Hosté dvakrát za sebou nedokázali pořádně rozehrát a už znovu čelí ataku Minnesoty, jež je v posledních minutách o něco aktivnějším týmem.

32:55
    Pietrangelo neudržel puk u zadního mantinelu, těžit z toho mohl Charlie Coyle, jenž si sjel do pravého kruhu a střelou z úhlu trefil dobře postaveného Allena.

32:15
    Český útočník se o malou chvíli později musel činit u vlastní branky, kde ubránil napřahujícího Niederreitera a usnadnil práci Allenovi, k němuž se puk sotva došoural.

32:03
    Dmitrij Jaškin musel zakončovat sám, střele z pravé strany ale nedal moc razance a Dubnyk se tak prakticky nezapotil.

30:53
    Stastny po icingu vyhrál vhazování v útočném pásmu Blues. Tarasenko v něm rychle přihrál Paraykovi, ale jeho střelu obětavě zablokoval Scandella.

30:22
    Steve Kozari po kontrole u videa rozpažil! Pokračovat se tak bude za stavu 1:0 pro St. Louis.

30:22
    Po střele Bouwmeestera a teči Berglunda se Blues radovali ze druhého gólu! Švédský útočník ale trefil puk ve velké výšce, a proto je zkoumáno video, které by mělo odhalit, zda se nejednalo o hru vysokou holí.

29:47
    Berglund nabil na pravou stranu Perronovi, kterému ale střela vůbec nesedla. Volný puk se dostal k Brodinovi, který dlouhým bekhendovým pasem nastartoval Staala, ale ten v úniku na Allena nevyzrál bekhendovým blafákem!

29:19
    Pietrangelo ztratil kontrolu nad kotoučem i útočné pásmo. Oba týmy tak střídají, zatímco Blues kombinují ve středu hřiště.

28:57
    Steen nevyužil více prostoru na ledě a zpoza levého kruhu zamířil hodně mimo Dubnykovu klec.

28:35
    Minnesota začala své první oslabení okamžitým odpálením kotouče přes všechny čáry.

28:21
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Mikael Granlund – 2 min., sekání).

28:11
    Zucker předvedl pohlednou individuální akci. Na vlastní půlce se kličkou zbavil soupeře a posléze vypálil z levého mantinelu do natažené levé nohy Jakea Allena.

26:53
    Parise si u modré vyměnil přihrávky s Brodinem a vyslal nenápadnou střelu, se kterou měl Allen nečekané problémy, když zareagoval na poslední chvíli a puk jenom vyrazil do nebezpečného prostoru.

26:13
    Rychlý kontr Minnesoty narazil na pravidlo o ofsajdu. Následuje reklamní přestávka a oddech pro všechny hráče.

26:08
    Tarasenko parádně prodloužil Schwartzovu přihrávku na pravé křídlo Stastnému, jenž byl úplně volný, jenže v minisouboji s Dubnykem se prosadit nedokázal.

25:35
    Pietrangelova rána od modré byla sražená na levou stranu, ze které to ještě zkoušel Upshall, ovšem Dubyk si připsal poměrně snadný zákrok.

25:03
    Sudí odpustili Bortuzzovi dvě minuty po zákroku na Niederreitera. Blues se díky tomu dostali ke kotouči a snaží se uvolnit v útočné třetině.

24:27
    Hraje se dlouho bez přerušení, zároveň ale bez větších šancí.

23:56
    Suter roztáhl hru na levou stranu, odkud ale nedostal přesnou zpětnou přihrávku a Allen tak mohl zůstat v naprostém klidu.

22:58
    Bouwmeesterovu ránu od modré zastavily betony Dubnyka, jenž po následné střele Pietrangela už zasahovat nemusel díky bloku spoluhráče.

21:52
    Blues se po delší době chopili kotouče, nicméně místo útoku ho pouze nahodili a odjeli střídat.

21:23
    Minnesota je usazena v útočné třetině, Pominville v ní byl podražený, ovšem hra nadále pokračuje v pěti na obou stranách.

20:15
    Domácí se rychle dostali do útočné třetiny. Jmenovitě to byl Niederreiter, který střílel z otočky, ale před Allenem trefil Pietrangela.

20:01

Střely na branku po 1. třetině: 11 – 9.

První třetina duelu mezi Minnesotou a St. Louis je u konce. S lepší náladou mohou odcházet do kabiny hosté, kteří sice nebyli střelecky aktivnější, ale po přesné teči Davida Perrona se přesto ujali nejtěsnějšího možného vedení. Celkově to byla třetina velmi vyrovnaná, oba celky si vytvořily krátkodobé nápory a v nich mnohokrát prověřily maskované muže v brankovištích.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:57
    Berglund na ose hřiště zastavil kotouč pro Pietrangela, který to zkusil zápěstím, ale pouze rozezvučel připravené betony Devana Dubnyka.

19:43
    Několik hráčů si mezi sebou ještě něco vyříkávalo poté, co byl Minnesotě odpískán icing. Vše rozjelo tvrdé dohrání u mantinelu v podání Upshalla, které ale potrestáno nebude.

19:12
    Oba týmy posílají na led čerstvé síly. Na nějaké vzrušení před úvodní přestávkou už to ale nevypadá.

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

18:43
    Tarasenko byl tísněný Scandellou, i proto nevyslal z pravého kruhu žádnou nebezpečnější střelu.

18:17
    Perronovu přihrávku zastavil Stewart. Domácí ale jenom nahodili a zpátky odevzdal puk obráncům St. Louis.

17:49
    Joel Edmundson míchal za Allenovou klecí tak dlouho, až místo kloudné rozehrávky vyhodil kotouč na zakázané uvolnění.

17:27
    Wild si zkomplikovali situaci u vlastní branky, dvakrát za sebou nedokázali rozehrát, avšak sami soupeře do ničeho nepustili.

16:14
    Brodin z levého mantinelu jen tak posunul puk k brankovišti a tam se opět dostal do moci Allena, jenž v tomto duelu chytil všech jedenáct střel Minnesoty.

16:00
    Jared Spurgeon nic nevymýšlel a po přechodu útočné modré golfákem vyslal kotouč do náruče Allena, čímž alespoň získal buly v ofenzivním pásmu.

15:44
    Kotouč se při hostujícím postupu dotkl někoho na střídačce. Sudí kvůli tomu museli přerušit hru a nařídit buly ve středovém kruhu.

15:36
    Parádní dlouhý pas od Stewarta nastartoval na pravé straně Pariseho, který pálil z bodu pro vhazování a mířil k vzdálenější tyči, před kterou dobře zasáhl Alen a přerušil hru.

14:47
    Jaškin vyjel z rohu a předal Paraykovi. Po střele Edmundsona se pak do zakončení dral právě Jaškin, jenže zadní řady Wild si s ním věděli rady.

14:09
    Koivu udělal za brankou rychlou otočku, ale puk u tyče za Allena neprotlačil. Následná střela Brodina už letěla hodně mimo.

13:45
    Granlund si zastavil volný puk a z delší vzdálenosti vystřelil mimo prostor branky. Wild hrací předmět ale ještě vybojovali a operují s ním u Allena.

13:33
    Oba týmy se provinily zakázaným uvolněním. St. Louis jej nikterak nezužitkovalo a nyní bude čelit buly po pravici Allena.

12:48
    Čtvrtá formace Blues je k ničemu nepustila, akce hráčů v bílých dresech už vypadala nadějněji, jenže obránci tentokrát nenechali Dubnyka ve štychu.

12:24
    Steenova přihrávka jednomu z hostů přeskočila hokejku a skončila až ve středním pásmu. Dopředu tak míří Divočáci.

11:41
    Prosser nedostal puk ven z domácího obraného pásma, Blues od první minuty vysoko napadají a nyní se jim to opět vyplatilo.
    10:24 David PERRON - 0:1

10:24
    Hosté přečkali několik šancí soupeře a v jedenácté minutě se sami dostávají do vedení! Colton Parayko po přihrávce od Steena napřáhl z pravého konce modré čáry. Kotouč letěl do volného prostoru v mezikruží, kde trefil hokejku DAVIDA PERRONA a ten předvedl šikovnou teč, po níž se puk zvedl do horní poloviny brány. Asistence: Colton Parayko, Alexander Steen.

10:09
    Steen po dlouhém pasu od Bortuzza vracel puk do druhé vlny, ovšem Dubnyk si Perronův bekhendový pokus bez větších obtíží pohlídal.

09:31
    Pietrangelova střela z pravého křídla moc nebezpečná nebyla, což už neplatilo o možné dorážce, neboť Dubnyk vyrazil puk jen před sebe, kde naštěstí pro něj nebyl nikdo v bílém.

08:58

08:54
    Opět Koivu, jehož střelu Allen pouze vyrazil a poté měl u levé tyčky ještě problémy s dorážkou švýcarského útočníka Niederreitera!

08:30
    Koivu z úrovně brankové čáry vracel puk do ohně a přitom málem nachytal Allena, jenž si málem srazil kotouč do vlastní sítě.

08:08
    Bluesmanům se podařilo vyhodit a mohou tak v poklidu střídat. To samé činí i muži v červenozelených dresech.

07:46
    Domácí se po vyhození vrátili do útočného pásma, nicméně Pominvilleovu ránu z vrcholku levého kruhu zablokoval Upshall.

07:10
    Allen neustál střelu Sutera a v sedě měl štěstí, že dorážející Coyle nenasměroval puk mimo jeho dosah.

06:58
    Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Joel Edmundson – 2 min., sekání).

06:45
    Zuckerova spolupráce s Granludnem k ničemu nevedla, finský útočník prudkou přihrávku nezpracoval a vypálit tak nemohl.

06:21
    Ofsajd Wild.

05:59
    Brodin se u modré krásně obtočil okolo soupeře a před kruhem pro vhazování sám zakončil. Před Allenem tam ještě dorážel White, ovšem před úvodní reklamní pauzou se na skóre už nic nezměnilo.

05:32
    Každý chvilku tahá pilku. Nyní to jsou domácí, kteří operují v útočné třetině a snaží se vymyslet recept na gólmana soupeře.

04:58
    Berglund se Steenem ze všech sil bojovali u mantinelu a dokonce připravili střelu pro Gunnarssona, proti kterému Dubnyk zasáhl betonem.

04:07
    Spurgeon dostal puk jen do středního pásma, tam si na něj ale počkal Pietrangelo a akce Blues ještě může pokračovat.

03:40
    Berglundova střela z levé strany ještě trefila Tarasenka, Dubnyk ale stihl zareagovat a kotouč vyrazil do strany.

03:16
    Hosté se snažili zahrozit ihned z vhazování, hned dva hráči ale skákající puk netrefili a Dubnyka nikterak neohrozili.

03:06
    Další založení útoku Divočákům nevyšlo, píská se zakázané uvolnění a hra se stěhuje do útočného pásma St. Louis.

02:51
    White posunul puk na modrou Scandellovi, jehož utažená střela švihem letěla do klubka těl a zastavila se až v Allenově lapačce. Hra je přerušena.

02:30
    Menší nápor Minnesoty zakončil střelou zpoza levého kruhu Gustav Olofsson. Kotouč letěl přesně, ovšem do sítě jej nepustil nastavený Allenův hrudník.

02:08
    Stewart se na pravém křídla dostával pod tlak obránce, a tak alespoň propagačně nahodil puk na branku. Allen ale zasahovat nemusel.

01:37
    Hanzalova formace se krkolomně probila na útočnou polovinu, kde její snažení už ale skončilo na pozorné defenzivě Bluesmanů.

01:05
    Dobrý forčeking Blues přinesl ovoce a také zakončení Parayka, jenž však rovněž neměl vůbec přesně seřízená mířidla.

00:35
    První střelecký pokus přišel z hola Schwartze, který ale trefil jen mantinel za bránou. Následuje rozehrávka Wild.

00:15
    Úvodní buly patřilo domácím, kteří na kotouči ale zůstali jen pár vteřin a nyní se už stěhují před vlastního gólmana Dubnyka.

00:01

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Spurgeon, Suter (A), Olofsson, Brodin, Prosser, Scandella – Stewart, E. Staal, Parise (A) – Mikael Granlund, M. Koivu (C), Zucker – Coyle, Hanzal, Niederreiter – Pominville, Haula, White.

St. Louis Blues: Allen (C. Hutton) – Pietrangelo (C), Bouwmeester, Parayko, Edmundson, Bortuzzo, Gunnarsson – Tarasenko (A), Stastny (A), Schwartz – Perron, Berglund, Steen – Pääjärvi, Lehterä, Jaškin – Reaves, Brodziak, Upshall.

Rozhodčí: Joannette, Kozari – Barton, Grandt.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Československá stopa v utkání

Martin Hanzal (MNS)
    Útočník, 30 let, 55 zápasů, 29 bodů (16+13)

Dmitrij Jaškin (STL) Útočník, 23 let, 43 zápasů, 10 bodů (1+9).

Vzájemné zápasy

27.01.2017 Minnesota – St. Louis 5:1
    12.12.2016 Minnesota – St. Louis 3:1
    27.11.2016 St. Louis – Minnesota 4:3 sn.
    14.10.2016 St. Louis – Minnesota 3:2
    07.03.2016 Minnesota – St. Louis 2:4.

Fanoušci Bluesmanů před sebou rozhodně nemají klidné dny a týdny. Jejich oblíbený tým se totiž potácí na hraně postupu playoff a každá další prohra mu může situaci nečekaně hodně zkomplikovat. St. Louis se v první polovině února dokázali zvítězit v šesti zápasech v řadě, v následujících pěti ale naopak ani jednou nebodovali, a tak určitě vzali za vděk dva dny starý duel proti slabému Coloradu, nad kterým zvítězili i po průměrném výkonu 3:0. V Západní konferenci tak Bluesmanům aktuálně patří osmá příčka, o kterou se zřejmě budou až do konce základní přetahovat s Los Angeles, jež má pouze bodovou ztrátu.

Nejproduktivnější hráči:
    • V. Tarasenko – 56 bodů (28+28)
    • J. Schwartz – 39 bodů (14+25)
    • A. Steen – 39 bodů (12+27).

Domácí tým ze St. Paul načíná poslední devatenáctku zápasů základní části ve velmi komfortní pozici. V dosavadním průběhu zápasu totiž jen patnáctkrát nebodoval a s devadesáti body sídlí nejen na čele Centrální divize, ale také na prvním místě celé Západní konference, kde má bodový náskok na Chicago a navíc dva zápasy k dobru. V celkové tabulce NHL jsou Wild druzí, lepší jsou už pouze Capitals, kteří mají o pět bodů více. Naposledy se hráči Minnesoty představili na domácím ledě proti San Jose, se kterými odčinili předchozí prohru v Columbusu a zvítězili 3:1.

• M. Granlund – 59 bodů (21+38)
    • E. Staal – 48 bodů (19+29)
    • M. Koivu – 48 bodů (17+31).

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Michal Břuchanský

Branky a nahrávky: 60. M. Koivu (Suter) – 11. Perron (Parayko, Steen), 52. Tarasenko (Schwartz, Pietrangelo)

Rozhodčí: Joannette, Kozari – Barton, Grandt