Detroit – Toronto 4:5 (kon.) | Tampa – Montreal 1:2 (po pr.) | Philadelphia – New Jersey 3:0 (kon.)
Carolina – Dallas 0:3 (kon.) | Winnipeg – Ottawa 4:2 (kon.) | Edmonton – Anaheim 3:2 (po pr.)
Chicago – Boston 2:3 (kon.) | Buffalo – NY Islanders 2:4 (kon.) | St. Louis – Nashville 4:1 (kon.)
Pittsburgh – Carolina 3:2 (kon.)
Edmonton Oilers
3:2 (1:0, 0:1, 1:1 - 1:0)
Anaheim Ducks
Neděle 02.04.2017, 04:00 • Rogers Place, Edmonton • NHL

57:15
    Veliká možnost pro Olejáře, jak poslat zápas do prodloužení. Budou hrát totiž další přesilovku, protože Antoine Vermette hákoval soupeře.

47:47
    První vyloučení ve třetí třetině, rozhodčí si všiml sekání, které provedl útočník Oilers Ryan Nugent-Hopkins. Ducks si tedy zahrají přesilovku a tohle je pro ně veliká příležitost.

38:34
    Před koncem druhé třetiny si ještě Edmonton Oilers zahrají přesilovku. Hostující Patrick Eaves dostává dvě minuty za zdržování hry, úmyslně posunul brankovou konstrukci mi své postavení.

29:03
    Jenže sotva se vrátil do hry Perry, bude muset na trestnou lavici usednou Ryan Kesler. Ten dostává od hlavní rozhodčího menší trest poté, co soupeři držel hokejku. Takže další početní výhoda pro domácí.

26:21
    Přesilovou hru si zahraje také Edmonton, může ukázat, co si na početní výhodu připravil. Dvě minuty za hákování je nucen jít za katr odpykat Corey Perry.

23:21
    Bude se dnes poprvé vylučovat a přesilovou hru si zahrají Anaheim Ducks. Na trestnou lavici je odeslán edmontonský Hendricks za vysokou hůl. Dobrá šance pro Kačery, jak srovnat výsledek.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 20. McDavid (Maroon, A. Larsson), 59. Lucic (Draisaitl, McDavid), 62. Draisaitl (McDavid) – 24. Getzlaf (Silfverberg, Fowler), 49. Eaves (Vermette, Getzlaf)

Edmonton Oilers: Talbot (Brossoit) – Klefbom, A. Larsson, Sekera, Russell, Nurse, Gryba – Maroon, McDavid, Draisaitl – Lucic, Nugent-Hopkins, Eberle – B. Pouliot, Desharnais, Kassian – Caggiula, Letestu, Hendricks.
    Anaheim Ducks: Gibson (Bernier) – Fowler, H. Lindholm, Manson, Vatanen, Bieksa, Holzer – Eaves, Rakell, Getzlaf – Cogliano, Kesler, Silfverberg – Vermette, N. Ritchie, N. Thompson – Perry, Wagner, Boll.

Rozhodčí: St. Laurent, O'Rourke – Barton, Heyer

Diváci: 18 347