Turín – Udinese 2:2 (kon.) | Janov – Atalanta BC 0:5 (kon.) | Fiorentina – Bologna 1:0 (kon.)
Palermo – Cagliari 1:3 (kon.) | Chievo – Crotone 1:2 (kon.) | Pescara – AC Milán 1:1 (kon.)
Neapol – Juventus 1:1 (kon.)
Chievo Verona
1:2 (0:0)
FC Crotone
Neděle 02.04.2017, 15:00 • Marco Antonio Bentegodi, Verona • Italská Serie A • 30. kolo

Ode mě je to k tomuto utkání vše. U dalších on-line přenosů na shledanou! (16:57:22)

Dnešní utkání je tedy u konce a tři body překvapivě získává Crotone. Po bezbrankovém prvním poločase se jako první dostal do vedení právě hostující celek, jenž v 57. minutě slavil díky přesné hlavičce Giana Marca Ferariho. Následně sice Sergio Pellissier stejným způsobem vyrovnal, ale poslední slovo mělo přeci jenom Crotone. V 82. minutě totiž krásnou technickou střelou skóroval Diego Falcinelli, jenž svému týmu zařídil důležité tři body v boji o záchranu.

90+5

90+4
    Nadále hosté hrají hodně daleko od Alexe Cordaze. Nyní dokonce kombinují až u protější brankové čáry, kde domácí fotbalisty drží v šachu.

90+3
    Na začátku třetí minuty nastavení je navíc žlutou kartou potrestán Ivan Radovanović (CHV).

90+2
    Crotone hraje s velkým přehledem a troufnu si říct, že dnešní utkání již dotáhne do vítězného konce. Domácím se vůbec nic nedaří.

90+1
    Domácí se sice dostali až do pokutového území soupeře, ale po hlavičce Meggiorina je odpískáno ofsajdové postavení kapitána Chieva, Sergia Pellissiera.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje pět minut.

89
    Hosté si naprosto v pohodě kontrolují poslední minuty řádné hrací doby. Frey navíc soupeři pomáhá zbytečným nedovoleným zákrokem.

88
    Crotone rozehrávalo hned dva rohové kopy, nicméně ani jeden nepřinesl přímé ohrožení Seculinovy brány. Domácí hru rychle přenáší k půlící čáře.

87
    Diego Falcinelli opravdu není schopen pokračovat. Místo něj se na hřišti ukáže Mario Sampirisi.

86
    Zdá se, že Diego Falcinelli si nějak ublížil při oslavách gólu a zřejmě bude muset být vystřídán. Na hřišti již jsou i nosítka.

85
    Po další nepřesnosti domácích teď ke střele z nějakých třiceti metrů natáhl Stoian. Prudký pokus mířil pod břevno, ale Seculin míč vytáhl na roh.

83
    Chievo na gól reaguje střídáním. Na plac míří Serge Gakpé, kterému přenechal místo Roberto Inglese.
    82. Diego FALCINELLI - 1:2

82
    Crotone právě vstřelilo branku!
    Domácí zpackali rozehrávku volného kopu a následně se zrodil smrtící protiútok. Celou akci zakončoval DIEGO FALCINELLI, který si míč navedl na levou nohu a nádherným technickým zakončením skóroval k tyči Seculinovy brány.

81
    Rychlá akce hostujícího celku vyústila pouze v nepřesnou kolmici na rozběhnutého Falcinelliho. Crotone musí okamžitě zařadit zpátečku.

80
    Posledních deset minut řádné hrací doby si zahraje Andrea Barberis, jenž vystřídal Leonarda Capezziho.

79
    Laxního obránce hostujícího celku teď skvěle obral Inglese, jenž si pak v pokutovém území posunul míč na levou nohu, avšak tou bránu vůbec netrefil.

Lukáš Podleśny

Branky: 57. Pellissier (L. Castro) – 51. Ferrari (Crisetig), 82. Falcinelli (Stoian)

Karty:   68. L. Castro (CHV), 90+3. Radovanović (CHV) – 65. Ceccherini (COE), 74. Rosi (COE)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 8:6. Rohy: 2:8. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 8:8.
    Chievo Verona: Seculin – Frey, Dainelli, Gamberini (64. Spolli), Cacciatore – L. Castro, Radovanović, de Guzmán – Birsa (58. Meggiorini) – Pellissier (C), Inglese (83. Gakpé).
    Náhradníci: Pavoni, Sorrentino – Spolli, Gakpé, Cesar, Izco, Bastien, Meggiorini, Kiyine, Depaoli.

FC Crotone: Cordaz (C) – Rosi, Ceccherini, Ferrari, Martella – Rohdén (60. Nalini), Crisetig, Capezzi (80. Barberis), Stoian – Falcinelli (87. Sampirisi), Trotta.
    Náhradníci: Festa, Viscovo – Claiton, Nalini, Barberis, Kotnik, Dussenne, Tonev, Acosty, Sampirisi, Suljić, Tochukwu Nwankwo.

Rozhodčí: Gianpaolo Calvarese