Boston – Tampa 4:0 (kon.) | New Jersey – Philadelphia 1:0 (po pr.) | Pittsburgh – Columbus 4:1 (kon.)
Toronto – Washington 1:4 (kon.) | Ottawa – Detroit 2:0 (kon.) | St. Louis – Winnipeg 2:5 (kon.)
Nashville – NY Islanders 1:2 (po pr.) | Minnesota – Carolina 5:3 (kon.) | Dallas – Arizona 3:2 (po pr.)
Colorado – Chicago 4:3 (po pr.) | Anaheim – Calgary 3:1 (kon.) | Los Angeles – Edmonton 6:4 (kon.)
San Jose – Vancouver 3:1 (kon.)
Boston Bruins
4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
Tampa Bay Lightning
Středa 05.04.2017, 01:00 • TD Garden, Boston • NHL

Ode mě je to vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek středeční noci! (03:51:10)

Příští utkání obou týmů

PÁ 07. 04. 2017, 01:00 – TD Garden:
    Boston Bruins – Ottawa Senators

PÁ 07. 04. 2017, 01:30 – Air Canada Centre.

Dnešní utkání sledovalo 17 565 diváků.

Utkání mezi Bostonem Bruins a Tampou Bay Lightning právě skončilo. Domácí v něm vítězí 4:0. Skóre zápasu otevřel v 26. minutě Drew Stafford. Na začátku 36. minuty pak zvýšil vedení Bruins David Pastrňák. Krátce před polovinou třetí třetiny využil přesilovou hru kapitán Zdeno Chára, do prázdné branky pak výhru pečetil druhou brankou v utkání David Pastrňák. Tuuka Rask vychytal osmé čisté konto v sezoně!

Boston Bruins si dnešním vítězstvím zajišťují účast v letošních bojích o Stanley Cup.

59:48
    Spoonerův bekhend, Vasilevskij má puk ve své moci. Vhazovat se tak ještě bude po jeho levici.

59:01
    Hlasatelem v TD Garden ohlášena poslední minuta utkání.
    58:58 David PASTRŇÁK - 4:0

58:58
    Bruins právě vstřelili branku!
    Je definitivně rozhodnuto! Rozehrávku Lightning zachytil Krejčí, přihrál DAVIDU PASTRŇÁKOVI, který trefuje prázdnou branku a připisuje si tak druhou trefu v zápase. Asistence: David Krejčí.

58:26
    Puk se dotkl ochranné sítě, vhazovat se bude ve středním pásmu.

57:34
    Vasilevskij na střídačce, Tampa to ještě zkusí v šesti!

57:34
    Bruins vyhazují na icing.

56:45
    Strålman s pukem v obranné třetině svého týmu.

54:59
    Coburnovu střelu tečoval ještě Palát, Rask byl ale pozorný a i nadále drží čistý štít. Vhazování po levici gólmana Bostonu.

54:01

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 26. Stafford (Krejčí, McQuaid), 37. Pastrňák (Riley Nash, K. Miller), 50. Chára (Krug, Backes), 59. Pastrňák (Krejčí)

Boston Bruins: T. Rask (Chudobin) – Chára (C), Carlo, Krug, McQuaid, Liles, K. Miller – Marchand, Bergeron (A), Backes (A) – Stafford, Krejčí, Pastrňák – Kuraly, Spooner, Beleskey – D. Moore, Riley Nash, Acciari.
    Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Budaj) – Hedman, Dotchin, Coburn (A), Strålman (A), Witkowski, Šustr – Palát (A), Point, Kučerov – Killorn, T. Johnson, Drouin – Erne, Gourde, Naměstnikov – McKegg, Vermin.

Rozhodčí: Jon McIsaac, Brad Meier – Tony Sericolo, Derek Amell

Diváci: 17 565