Pardubice – Ústí n. L. 2:1 (kon.) | Třinec – Varnsdorf 4:0 (kon.) | Č. Budějovice – Olomouc 2:5 (kon.)
Prostějov – Ostrava 0:2 (kon.) | Táborsko – Sokolov 1:1 (kon.) | Vítkovice – Znojmo 3:0 (kon.)
Vlašim – Opava 1:2 (kon.)
FK Třinec
4:0 (3:0)
FK Varnsdorf
Sobota 08.04.2017, 10:15 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec (kapacita: 2 000 míst) • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 21. kolo

64
    Třinec právě vstřelil branku!
    Hattrick RENÉHO DEDIČE je na světě. Třinec vede už o čtyři branky, ačkoliv nebyl v dosavadním průběhu druhého poločasu lepším mužstvem. Propadlý balon na pravé straně získal Dedič, poradil si s Porcalem a zakončil do odkryté brány – 4:0!

37
    Nádherná akce v podání RENÉHO DEDIČE končí třetím gólem! Slovenský dlouhán si zpracoval vzdušnou přihrávku, zahrál na housle Neubergovi a prudkou střelou pod horní tyčku z úhlu propálil Porcala – 3:0!

16
    Snový začátek zápasu pro Třinec pokračuje druhým gólem! Michal Stříž pronikl po levé straně a odcentroval přes hlavy varnsdorfských obránců přesně na RENÉHO DEDIČE. Hlavička slovenského útočníka vymetl pravý horní roh branky – 2:0!

1
    V Olomouci inkasovali Slezané z první akce soupeře, dnes jsou to oni, kdo jde do vedení v první minutě! Dedič po nákopu Janoščína přesprintoval Neuberga a přihrál před odkrytou bránu PETRU JOUKLOVI. Tomu nezbývalo než ve skluzu uklidit balon do sítě – 1:0!