Alkmaar – Kerkrade 1:1 (kon.) | Zwolle – Feyenoord 2:2 (kon.) | Utrecht – Twente 3:0 (kon.)
Eindhoven – Willem II 5:0 (kon.)
PSV Eindhoven
5:0 (1:0)
Willem II Tilburg
Neděle 09.04.2017, 16:45 • PHILIPS STADION • Nizozemská Eredivisie • 30. kolo

Naprosto jednoznačným výsledkem končí zápas mezi PSV a Willem II, nicméně průběh zdaleka tak jasný nebyl.
    Ve 35. minutě nebyl hostům uznán regulérní gól a minutu před pauzou inkasovali z rohového kopu. Ve druhé půli už pak nekladli větší odpor a inkasovali další 4 branky. (18:38:45)

90+2

90+1
    Hendrix si dovolil zidanovku přímo ve vápně, ale ztratil tím trochu času a jeho následná střela tak byla zblokována.

90
    Základní hrací doba bude nastavena o 2 minuty.

90
    Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Erik Falkenburg, přichází Jari Schuurman.

89
    Arias se ocitl ve velké šanci, z blízka ale Lamproua nepropálil.

87
    Rezignovaní hráči Willem II už by nejradši byli v kabině.
    84. Marco van Ginkel - 5:0

84
    PSV právě vstřelilo branku!
    A je tu další gól! Z vyrovného boje v první půli je debakl. Ztráta ve středu pole, rychlá přihrávka Gurdada MARCO VAN GINKELOVI a přesná střela k tyči, na kterou Lamprou neměl nárok.
    82. Andrés GUARDADO - 4:0

82
    ANDRÉS GUARDADO zvyšuje už na rozdíl 4 branek ve prospěch svého týmu pravděpodobně nejhezčím gólem večera!

82
    V tomto případě se hosté ubránili.

81
    PSV bude mít další rohový kop, to znamená další vážné ohrožení pro Lamproua.

79
    Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Obbi Oularé, přichází Asumah Abubakar-Ankra.

77
    Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Bart Ramselaar, přichází Jorrit Hendrix.
    76. Gastón PEREIRO - 3:0

76
    GASTON PEREIRO si počínal ve vápně a skvěle a brankou ve stylu Arjena Robbena zvyšuje už na 3:0.

75
    Ouaré hraje dobrý zápas a podtrhnout to mohl brankou, z velkého úhlu ovšem míč už nedostal za vyběhlého Zoeta dostat.

74
    Falkenberg vypálil hodně tvrdě, Zoet míč však nadvakrát zkrotil.

Jiří Hendrich

Branky: 45+2. Isimat-Mirin, 56. van Ginkel, 76. Pereiro, 82. Guardado, 84. van Ginkel

Karty:   47. Isimat-Mirin (PSV)

PSV Eindhoven: Zoet – Willems (62. Brenet), Arias, Schwaab, Isimat-Mirin – van Ginkel, Guardado, D. Pröpper – Ramselaar (77. Hendrix), L. de Jong (C) (46. Locadia), Pereiro.
    Náhradníci: Jurjus, Koopmans – Koch, Locadia, Brenet, Hendrix, S. de Jong, Zinčenko, Bergwijn, H. Moreno, S. Lammers.

Willem II Tilburg: Lamprou – van Anholt, Lachman, Peters, D. Wuytens (26. Croux) – T. Haye, Kali, Ojo, Lieftink – Oularé (79. Abubakar-Ankra), Falkenburg (90. Schuurman).
    Náhradníci: Branderhorst, N. Bertrams – Sakor, Calcan, van den Boomen, Schuurman, Abubakar-Ankra, van den Bogert, Sol, Croux.