PSG – Bastia 5:0 (kon.) | Nancy – Monaco 0:3 (kon.) | Lorient – Angers 1:1 (kon.)
Lille – Méty 0:2 (kon.) | Toulouse – Caen 0:1 (kon.) | Guingamp – Dijon 4:0 (kon.)
FC Lorient
1:1 (0:0)
Angers SCO
Sobota 06.05.2017, 20:00 • Stade Yves Allainmat - Le Moustoir, Lorient • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 36. kolo

Ve druhém poločase byly k vidění hned dvě branky! O tu první se postaral v 62.minutě pohotovým průstřelem Romain Philippoteaux, vyrovnání ze strany Angers přišlo přesně o deset minut později, kdy gólman Lecomte napálil míč do dobíhajícího Vincenta Manceaua a od něj se míč odrazil mezi tři tyče. Dnešní zápas byl velmi vyrovnaný a výsledná remíza je poměrně spravedlivým řešením. (21:55:44)

90+3

90+2
    Čárový rozhodčí nyní zastavuje Warise ve slibné akci pro postavení v ofsajdu. Domácí se hodně zlobí a mají taky proč, jednalo se při nejmenším o hodně sporný ofsajd.

90+1
    Dlouhý nákop Cabota končí pouze v Letellierově náruči.

90
    Nastavovat se budou 3 minuty navrch řádné hrací doby.

88
    V posledních okamžicích mají navrch oranžoví, jenž se víceméně usídlili na polovině celku z Angers.

86
    Oba celky se stále snaží hrát ofenzivně a získat všechny tři body na svou stranu, ovšem čas utíká velmi rychle.

85
    Mangani vyváží míč po levém křídle, ale dostává se sotva za půlící čáru, kde je o balón připraven.

83
    Autové vhazování pro Lorient. Hráči v oranžových dresech se stěhují do blízkosti Letellierovy brány, ale vlastně ani neměli důvod, neboť centrovaný míč okamžitě skonči u brankáře.

82
    Hostující hráči nepřesným dlouhým nákopem odevzdávají míč k soupeřícímu brankáři.

81
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Karl Toko Ekambi, přichází Pierrick Capelle.

80
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Benjamin Jeannot, přichází Jérémie Aliadiére.
    79.

79
    Co víc už by Angers chtělo?! Centr od rohového praporku zamířil do oblasti malého vápna, kde přelétl všechny bránící hráče i brankáře a následně se ocitl u úplně volného Ekambiho, kterému z malého vápna stačilo jen udeřit míč, avšak to se mu nepovedlo.

78
    Rohový kop pro Angers SCO.

77
    Waris se z pravé strany uvolnil za obranu a dokonce již obešel vyběhnutého brankáře, ale nakonec mu míč utekl až do zámezí.

75
    Domácí stoper Ciani se dopustil nevybíravého zákroku na vlastní polovině a okamžitě vidí od hlavního rozhodčí žlutou kartu.

74
    Hra nám tedy teď začíná úplně od znova. Dokáže některý z týmů přelít vedení na svojí stranu?

73
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Wesley Lautoa, přichází François Bellugou.