Ajax – GA Eagles 4:0 (kon.) | Excelsior – Feyenoord 3:0 (kon.) | Groningen – Eindhoven 1:1 (kon.)
Kerkrade – Willem II 1:0 (kon.) | Utrecht – Arnhem 1:0 (kon.) | Heracles – Den Haag 4:0 (kon.)
Nijmegen – Alkmaar 2:1 (kon.) | Zwolle – Heerenveen 2:1 (kon.) | Sparta Rotterdam – Twente 1:0 (kon.)
Roda JC Kerkrade
1:0 (0:0)
Willem II Tilburg
Neděle 07.05.2017, 14:30 • Parkstad Limburg Stadion • Nizozemská Eredivisie • 33. kolo

Druhý poločas nám nabídl mnohem zajímavější fotbal. V prvních deseti minutách byli hosté jasně lepší a vytvořili si několik šancí, které ovšem neproměnili. Domácí pak vyrovnali hru a hrálo se s velkými nepřesnostmi a bez šancí. Posledních patnáct minut přineslo vynikající fotbal, kdy se hrálo nahoru dolu se št´astným koncem pro domácí. (16:29:18)

90+3

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty
    90. 1:0 - Abdul AJAGUN

90
    Kerkrade právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je ABDUL AJAGUN. Domácí útočník si při rychlém brejku z pravé strany naskočil na malém vápně na centr a hlavou skóroval.

89
    Další zmatky domácích na malém vápně, naštěstí všechny opakované střely byly zblokovány domácími obránci