Olympia Radotín – Tachov 1:2 (kon.) | Vyšehrad – Chrudim 0:2 (kon.) | Králův Dvůr – Litoměřicko 0:1 (kon.)
Benešov – Vltavín 1:2 (kon.) | Písek – Benátky n/J 1:1 (3:4 po pen.) | Hořovicko – Jirny 1:2 (kon.)
FK Benešov
1:2 (1:0)
Loko Vltavín
Sobota 13.05.2017, 10:30 • Městský stadion Benešov • Česká fotbalová liga • 27. kolo

Z dnešního utkání je to vše, díky za pozornost a na počtenou. (12:28:36)

Benešov nakonec prohrává dnešní utkání. Ve druhém poločase se Loko Vltavín výrazně zlepšil a začal být aktivnějším celkem. V 67. minutě pak dokázal srovnat Janda, což hosty ještě víc nakoplo. V 78. minutě byl pak obrat dokonán, když se pověsil do vzduchu střídající Mashike a hlavou poslal Vltavín do vedení 1:2. Závěr byl hodně nervózní, ale žádný gól už nepřinesl a hosté si tak odvážejí z Benešova tři body.

90+3

90+2
    Vltavín drží míč nejdál od své branky.

90+2
    Žlutou kartu dostává Dominik Tichý (VLT).

90
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

90
    Střídání Vltavínu. Odchází Hodas a přichází Vokoun.

89
    Žlutá karta pro Hodase, který ji obdržel těsně před tím než vystřídá.

89
    Střídání hostů. Odešel Macháč a přišel Macháček.

89
    Turek vybojoval rohový kop pro domácí.

86
    Velká šance pro Ibeho, kterému však z hlavy vyrazil míč brankář Pávek.

86
    Rohový kop pro Benešov.

84
    Střídání domácích. Odešel Farkaš a přišel Stanley Ibe.

82
    Farkaš rozehrál dobrou akci, na jejímž konci však nepřesně centroval Turek.

80
    Skopec posílal centr do vápna, ale gólman hostů i s problémy míč zkrotil a může rozehrát.

78
    Vltavín právě vstřelil branku!
    Přesný centr našel ve vápně ELVISE MASHIKA, který prudkou hlavičkou otáčí vývoj skóre a Vltavín vede 1:2.