Poprad – Lipany 6:1 (kon.) | Haniska – R. Sobota 1:3 (kon.) | Martin – Nové Mesto n/V 0:3 (kon.)
L. Mikuláš – Sereď 1:3 (kon.) | Spiš. N. Ves – Skalica 0:4 (kon.) | Nitra – FC Košice 3:0 (kon.)
MFK Zvolen – Pohronie 2:1 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
1:3 (1:0)
ŠKF Sereď
sk Sobota 13.05.2017, 17:00 • Štadión Okoličné • MONACObet liga

V druhom polčase dokázali hostia otočiť stav zápasu, keď sa im behom desiatich minút podarilo streliť tri góly zásluhou Moronga a Pauknera. Sereď si tak z Liptovského Mikuláša odváža plný bodový zisk. Týmto sa s vami lúčim a prajem pekný zbytok večera. (18:51:24)

90

90
    Žltú kartu dostáva Loduha (ŠKF Sereď).

89
    Sereď dala gól!
    Hostia boli v rýchlom protiútoku. Jackuliak poslal loptu na MATÚŠA PAUKNERA a nikým neobsadený nemal problém zvýšiť na 1:3.

84
    Po ďalšej chybe Liptovského Mikuláša sa v pokutovom území dostal do gólovej príležitosti ADAM MORONG, ktorý prudkou strelou prekonal Šavola.

82
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Mikinič, prichádza Baša.

81
    Žltú kartu dostáva Lišivka (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).

79
    Po chybe domácej obrany nastala pred Šavolom neprehľadná situácia, ktorú MATÚŠ PAUKNER využil a vyrovnáva na 1:1.

78
    Jackuliakov rohový kop preletel celým pokutovým územím až za postrannú čiaru.

76
    Mečiar perfektne našiel v pokutovom území Mikiniča, ktorý prudko vystrelil. Šavol loptu iba vyráža na rohový kop.

73
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Andrić, prichádza Ferenčík.

72
    Mečiar zahrával priamy kop z dobrej pozície, ale jeho prudkú loptu Šavol bez problémov chytá.

71
    Žltú kartu dostáva Kreva (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).
    Žltú kartu dostáva Andrić (MFK Tatran Liptovský Mikuláš).

70
    Dnešné stretnutie sleduje 305 divákov.

69
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Staš, prichádza Špilár.

69
    Laco z pravej strany centroval do pokutového územia, kde už bol pripravený Poremba aj Matić, no ani jeden z nich sa k lopte nedostali.