Trnava B – B. Bystrica 2:3 (kon.) | Žilina B – Lok. Košice 3:1 (kon.) | Svätý Jur – Slovan Bratislava U21 1:3 (kon.)
Šamorín – Bardejov 3:1 (2.pol)
2. poločas (83')
FC ŠTK 1914 Šamorín
3:1 (2:0)
Partizán Bardejov
sk Neděle 14.05.2017, 17:00 • FK Šamorín • MONACObet liga

S konštatovaním, že Šamorín poradil Bardejov v skupine o postup do najvyššej súťaže pomerom 3:1 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok nedele. (18:50:19)

90+3

90+2
    Šamorín dáva gól! V samom závere zápasu pridávajú domáci tretí gól a rozhodujú o osude dnešného zápasu. Svoj druhý gól v dnešnom zápase vsietil ĽUBOMÍR MEZOVSKÝ.

90
    Skončil sa riadny hrací čas, ideme do nadstavených minút.

83
    Striedanie v tíme FC ŠTK 1914 Šamorín: z ihriska odchádza Henrique Dos Santos, prichádza Krištan.

80
    Do konca riadneho hracieho času zápasu ostáva necelých 10 minút, Šamorín stále vedie nad Bardejovom 2:1.

77
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Hamuľák, prichádza Góra.

77
    Striedanie v tíme FC ŠTK 1914 Šamorín: z ihriska odchádza Záhumenský, prichádza Dos Santos.

72
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Patarocha, prichádza Pyda.

70
    Aktuálne štatistiky hovoria, že z tohto hľadiska je zápas pomerne vyrovnaný.
    Strela na bránu: 7 – 5
    Držanie lopty: 47% – 53%

69
    Prvá žltá karta pre domáci tím. Dostal ju Draško Matej Marić-Bjekić.

66
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Horodoník, prichádza Ivanko Macej.

60
    Máme za sebou hodinu hry, Šamorín stále vedie nad Bardejovom 2:1.

57
    Striedanie v tíme FC ŠTK 1914 Šamorín: z ihriska odchádza Silvinho Da Cruz, prichádza Auban.

49
    Bardejov dal gól! Tesne po začiatku druhého polčasu sa Bardejov dostáva na rozdiel jediného gólu. Za hostí skóroval MICHAL HAMUĽÁK.

46
    Začal sa druhý polčas.

Po prvom polčase vedie Šamorín nad Bardejovom 2:0. Druhý polčas sa začne približne o 18:00.

45
    Prvý polčas sa skončil.

38
    Šamorín dáva gól! Nuž a Šamorín krátko pred odchodom do šatní pridáva druhý gól. Úspešným strelcom je ĽUBOMÍR MEZOVSKÝ.