Trnava B – B. Bystrica 2:3 (kon.) | Žilina B – Lok. Košice 3:1 (kon.) | Svätý Jur – Slovan Bratislava U21 1:3 (kon.)
Šamorín – Bardejov 3:1 (2.pol)
2. poločas (83')
FC ŠTK 1914 Šamorín
3:1 (2:0)
Partizán Bardejov
sk Neděle 14.05.2017, 17:00 • FK Šamorín • MONACObet liga

Vítame vás pri online prenose. Stretnutie sa začne o 17:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Vážení futbaloví priatelia, informácie zo zápasu FC ŠTK Šamorín – Partizán Bardejov budú z tech. dôvodov oneskorené, resp. doplnené po skončení zápasu. Za pochopenie ďakujeme.

Úvodné zostavy:

FC ŠTK 1914 Šamorín: Hajdúch – Marić-Bjekić, Ágh, Silvinho da Cruz, Marlon Freitas, Králik, Horváth, Záhumenský, Pončák (C), Dos Santos, Mezovský
    Náhradníci: Poser – Ozogány, Auban, Krištan, Čemba, Špánik, Levi Dos Santos

Partizán Bardejov: Gmitter – Jacko, Belunek, Verčimák, Horodoník, Staš, Patarocha, Andraščík (C), Makela, Hamuľak, Šosták
    Náhradníci: Novák – Pyda, Góra, Ivanko Macej

Rozhodca: Vlčej – Jenčura, Čajka.

9
    Šamorín dáva gól! Futbalisti Šamorína sa už v 9. minúte zápasu dostávajú do vedenia. Nariadený pokutový kop premenil PETERSON SILVINHO DA CRUZ.

30
    Máme za sebou úvodnú polhodinu zápasu, Šamorín vedie nad Bardejovom zatiaľ 1:0.

38
    Šamorín dáva gól! Nuž a Šamorín krátko pred odchodom do šatní pridáva druhý gól. Úspešným strelcom je ĽUBOMÍR MEZOVSKÝ.

45
    Prvý polčas sa skončil.

Po prvom polčase vedie Šamorín nad Bardejovom 2:0. Druhý polčas sa začne približne o 18:00.

46
    Začal sa druhý polčas.

49
    Bardejov dal gól! Tesne po začiatku druhého polčasu sa Bardejov dostáva na rozdiel jediného gólu. Za hostí skóroval MICHAL HAMUĽÁK.

57
    Striedanie v tíme FC ŠTK 1914 Šamorín: z ihriska odchádza Silvinho Da Cruz, prichádza Auban.

60
    Máme za sebou hodinu hry, Šamorín stále vedie nad Bardejovom 2:1.

66
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Horodoník, prichádza Ivanko Macej.

69
    Prvá žltá karta pre domáci tím. Dostal ju Draško Matej Marić-Bjekić.

70
    Aktuálne štatistiky hovoria, že z tohto hľadiska je zápas pomerne vyrovnaný.
    Strela na bránu: 7 – 5
    Držanie lopty: 47% – 53%

72
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Patarocha, prichádza Pyda.

77
    Striedanie v tíme FC ŠTK 1914 Šamorín: z ihriska odchádza Záhumenský, prichádza Dos Santos.

77
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Hamuľák, prichádza Góra.

80
    Do konca riadneho hracieho času zápasu ostáva necelých 10 minút, Šamorín stále vedie nad Bardejovom 2:1.

83
    Striedanie v tíme FC ŠTK 1914 Šamorín: z ihriska odchádza Henrique Dos Santos, prichádza Krištan.

90
    Skončil sa riadny hrací čas, ideme do nadstavených minút.

90+2
    Šamorín dáva gól! V samom závere zápasu pridávajú domáci tretí gól a rozhodujú o osude dnešného zápasu. Svoj druhý gól v dnešnom zápase vsietil ĽUBOMÍR MEZOVSKÝ.

90+3

S konštatovaním, že Šamorín poradil Bardejov v skupine o postup do najvyššej súťaže pomerom 3:1 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok nedele. (18:50:19)