Fidži – Nová Kaledonie 2:2 (kon.)
Fidži
2:2 (1:2)
Nová Kaledonie
Středa 07.06.2017, 06:00 • Churchill Park (Lautoka) • Kvalifikace MS (Oceánie) • Skupina A

Statistiky utkání

Střely na branku: 5:8. Střely mimo: 4:5. Rohy: 1:1. Žluté Karty: 3:4. Červené karty: 0:1. (07:58:54)

Nová Kaledonie neudržela dvougólový náskok a na Fidži remizovala s domácí reprezentací 2:2. Do tabulky kvalifikační skupiny o postup na Mistrovství světa si tak oba celky připíší bod.

90+6

90+5
    Na konci utkání čelila defenziva Fidži rohovému kopu a svou úlohu zvládla na výbornou.

90+5
    Naioko (Fidži) si ještě prohlédl žlutě zbarvený kartonek.

90+3
    Střídání v týmu Nová Kaledonie: ze hřiště odchází Kayara, přichází Hnauk.

90+2
    Hráči mezi sebou bojují o míč ve středu hracího pole.

90
    Nad rámec řádné hrací doby nastavil rozhodčí pět minut.

88
    Nová Kaledonie se snaží udržet balon co nejdále od své branky. Přeci jen hraje v oslabení.

86
    Pomalu, ale jistě se blíží konec utkání. Momentálně se balon nachází na kopačkách fotbalistů Fidži.

83
    Nová Kaledonie zahrávala standardní situaci, její exekutor míč do prostoru brány nevtěsnal.

82
    Hlavní rozhodčí odpískal útočný faul Fidži.

80
    A žlutou kartou byl potrestán také Wasasala (Fidži).

78
    Žlutou kartu dostává Gony (Nová Kaledonie).

76
    V době, kdy do konce duelu zbývá čtvrthodina, hledají domácí nějakou skulinu v obraně svého soka.

74
    Reprezentanti Fidži se usadili na útočné polovině a snaží se přelstít defenzivu hostujícího týmu.

70
    Pozor, protože Nová Kaledonie dohraje zápas v oslabení. Po druhé žlutě kartě musí předčasně odejít do sprch Bearune.

69
    Hráči Nové Kaledonie odpověděli střelou na bránu, avšak Koroi se nacházel na správném místě a zastavil ji.

68
    Konečně se zase něco začalo dít. Domácí zaveleli k útoku, při kterém vyrobili "zmetek" – tedy střelu, jež byla nepřesná.

66
    Už několik minut se hraje převážně kolem středového kruhu. Hra je tedy velice nezáživná.

63
    Nová Kaledonie zakončila svou akci střelou, která si nenašla cestu mezi tři tyče.

61
    Střídání v týmu Nová Kaledonie: ze hřiště odchází Welepane, přichází Waia.

59
    Hosté se statečně brání a veškeré pokusy svých soků spolehlivě odvracejí.

57
    Fidži právě obléhá pokutové území svého protivníka. Pomyslné misky vah by rádo překlopilo na svou stranu.
    54. Roy KRISHNA - 2:2

54
    Fidži právě vstřelilo branku!
    K obrovské radosti svých fanoušků domácí vyrovnali. Po čtyřech minutách pobytu na hřišti se prosadil ROY KRISHNA. Šťastná ruka trenéra ve výběru hráče. Skutečně.

54
    Žlutou kartu dostává Bearune (Nová Kaledonie).

53
    Domácí se s míčem daleko nedostali. Přišli o něj už prakticky po překročení půlící čáry.

52
    Přímo ve středovém kruhu došlo k nedovolenému zákroku, po němž mohou hrát fotbalisté Fidži.

50
    Střídání v týmu Fidži: ze hřiště odchází Hughes, přichází Krishna.

49
    Na trávník byli povoláni týmoví lékaři Fidži, aby ošetřili zraněného hráče.

48
    Na začátku druhé půle se hraje výhradně uprostřed hřiště.

46

Po prvním poločase kvalifikačního utkání o postup na Mistrovství světa vede Nová Kaledonie nad Fidži 2:1. Oba góly hostujícího týmu zařídil Wamowe, v závěru půle pak snížil Waqa.

45+4
    Tečkou za úvodním poločasem se stal zákrok Koroie (Fidži).
    45+2. Saula WAQA - 1:2

45+2
    Díky kontaktní trefě je domácí tým zpátky v utkání. Takzvaný gól do šatny vsítil SAULA WAQA.

45+1
    V nastaveném čase Fidži vybojovalo premiérový roh.

45
    V samotném závěru úvodní půle Nová Kaledonie opět zahrozila. Střele však znovu scházela lepší muška.

44
    Nakonec se to podařilo a vzešla z toho rána, která prolétla vedle brány Fidži.

43
    Nová Kaledonie kombinuje na svém území a hledá způsob, jak se probojovat hlouběji do pole.

41
    Při další akci Fidži tentokrát došlo k nepřesnému zakončení. Ulile tak mohl být v klidu.

40
    Vzápětí se však hráči Fidži opět zmocnili míče a vyslali ho směrem na Ulileho, ten zůstal pozorný.

39
    Muž s píšťalkou přerušil hru pro útočný faul Fidži.

38
    Míč získali hosté a jejich akce vedla do zdárného konce. Pátou střelu na bránu Koroi šikovně zneškodnil.

36
    Nakonec ho vyhráli domácí, těm ovšem činí potíže proniknout na útočnou půli.

35
    Hra se přemístila doprostřed hřiště, kde mezi hráči probíhají usilovné bitvy o míč.

33
    Hráči Nové Kaledonie napadli rozehrávku svých soupeřů, nicméně získat balon do své moci nesvedli.

31
    Zato na opačné straně hosté zacílili podstatně přesněji, avšak Koroi stál na správném místě.

30
    Domácí vystrčili drápky. Škoda pro ně, že střela nezamířila mezi tři tyče.

28
    Střídání v týmu Fidži: ze hřiště odchází Saukuru, přichází Tabucava.

28
    Střídání v týmu Fidži: ze hřiště odchází Verevou, přichází Radrigai.

28
    Přímo na hřišti probíhá ošetřování hráče. Hra je proto z pochopitelných důvodů přerušena.

26
    Nová Kaledonie si vypracovala další střelecký pokus, jeho autor tentokrát minul cílené zařízení.
    24. Mone WAMOWE - 0:2

24
    Nová Kaledonie právě vstřelila branku!
    Rozdíl ve skóre je dvougólový. Do listiny střelců se znovu zapsal MONE WAMOWE, který tak má blízko k tomu, aby zkompletoval hattrick.

23
    Toho prostoru ale domácí moc nezískali, posléze navíc úplně přišli o míč.

22
    Fotbalisté Fidži se přiblížili k šestnáctce hostujícího týmu a snaží se vytvořit si palebnou pozici.

20
    Hra se otočila, ale jen na chvíli. Protiútok hostů totiž zastavil asistent rozhodčího, jenž odmával ofsajd.

19
    Fidži se s nepříznivým stavem nehodlá smířit a usiluje o vyrovnání.

18
    Druhým karetně napomenutým hráčem se stal Sivoki (Fidži).

16
    Jednogólový náskok Nové Kaledonii nestačí. Další střelu na bránu však Koroi tentokrát úspěšně pokryl.
    13. Mone WAMOWE - 0:1

13
    Hosté se ze své první střely v utkání ujímají vedení, které jim zařídil MONE WAMOWE.

12
    Ztráta míče zapříčinila útočný faul. Kombinovat proto mohou hráči Nové Kaledonie.

10
    Ihned po uvedení míče do hry Fidži začalo obléhat pokutové území svého soupeře.

9
    Hráči Fidži roztáhli hru doleva a ze své ofenzivní snahy vytěžili alespoň autové vhazování.

7
    Dobrá práce. Obránci Fidži si veškeré nabíhající soupeře pokryli a nedovolili jim zakončit.

6
    Kombinační souhru Nové Kaledonie ukončil nedovolený zákrok. Následuje standardní situace.

5
    Po obnovení hry se míče zmocnili hosté a neváhali zaútočit po pravé straně, kde právě operují.

3
    Z důvodu probíhajícího ošetřování zraněného hráče zůstává hra přerušena.

2
    A právě za zmíněný faul rozhodčí udělil žlutou kartu Wakanumunemu (Nová Kaledonie).

1
    Hned první útok domácích byl zastaven faulem, který se odehrál přímo ve středovém kruhu.

1
    Zahajovacího výkopu se ujali fotbalisté Fidži.

1

Stadionem se rozezní národní hymny.

Reprezentanti obou zemí už nastoupili na hřiště.

Fidži: Koroi – Wasasala, Hughes, Kautoga, Makoe (K), Naioko, Saukuru, Sivoki, Tekiate, Verevou, Waqa
    Náhradníci: Tamanisau – Cavuilagi, Gounder, Krishna, Naicker, Permal, Radrigai, Rawaga, Tabucava, Tuilau, Tikomaimereke

Nová Kaledonie: Ulile – Gony, Athale, Bearune, Dokunengo, Kauma, Kayara, Sele, Wakanumune (K), Wamowe, Welepane
    Náhradníci: Schmidt – Hnauk, Simane, Waia, Walone.

3. Fidži – 2 zápasy, skóre 0:4, 0 bodů

pozn.: tučným písmem je vyznačen postupující tým.

Poslední vzájemná měření sil

21.11.2007 Nová Kaledonie – Fidži 4:0
    17.11.2007 Fidži – Nová Kaledonie 3:3
    08.09.2007 Nová Kaledonie – Fidži 1:0
    04.09.2007 Nová Kaledonie – Fidži 1:1

Všem fotbalovým fanynkám a fanouškům přeji příjemné středeční ráno. Oceánská část kvalifikace na Mistrovství světa napíše své další pokračování soubojem mezi Fidži a Novou Kaledonií. Žádný z týmů už nemá ani teoretickou naději na postup do čtvrté fáze kvalifikace, takže mezi sebou budou soupeřit už jen o lepší konečné umístění.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 06:00.