Litva – Faerské ostrovy 3:0 (kon.) | Estonsko – Sev. Irsko 1:2 (kon.) | Rakousko – Gibraltar 3:0 (kon.)
Estonsko
1:2 (0:0)
Severní Irsko
Čtvrtek 08.06.2017, 17:00 • Kadrioru Staadion • Kvalifikace ME U21 • Skupina 2

Ode mě je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:07:20)

Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 0:3. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 16:16.

Utkání je u konce. Po první nezáživné pětačtyřicetiminutovce jsme viděli tři branky! Tu první vstřelil hned v úvodu druhé půle kapitán Sappinen, který Estonce poslal do vedení. Hosté srovnali v 74. minutě, když se po centru Coopera z voleje prosadil Parkhouse. Vypadalo to na dělbu bodů, ovšem v poslední nastavené minutě přišla penalta pro Iry. Míč si vzal na starost kapitán Donnelly, díky kterému nakonec hosté připisují první tři body v této kvalifikaci, Estonsko zůstává bez bodu!

90+5
    90+4. Liam DONNELLY - 1:2

90+4
    Severní Irsko právě vstřelilo branku!
    Irové skutečně dokonali ve čtvrté nastavené minutě obrat tohoto utkání! Míč si postavil kapitán LIAM DONNELLY, který střelou do levého horního rohu nedal domácímu gólmanovi absolutně žádnou šanci!
    90+3. Estonci po rohovém kopu faulovali. Pokutový kop!

90+3
    Byla nařízena penalta pro Severní Irsko! Parkhouse byl v ve velkém vápně při své střele jasně zatažen, provinil se Ainsalu! Irové mohou dokonat svůj obrat!

90+1
    Hlavní sudí nastavil čtyři minuty! Na míči jsou hosté, kteří zatím pouze kombinují na vlastní polovině.

90
    Liivak už se do hry nevrátí. Sinyavskiy se v závěru tohoto utkání také podívá do hry.

89
    Zajímavý protiútok Estonců, které zastavuje útočný faul Kleina. Ten to s agresivitou nyní přehnal.

88
    Liivak musí po krátkém ošetření za lajnu, hra tak zase může pokračovat.

87
    Po faulu Parkhouseho se v tomto případě klidně mohlo žlutit. Na zemi zůstává ležet estonský fotbalista Liivak.

86
    Míč v zámezí. Rozehrávat bude brankář Mitchell, který taktéž nijak nepospíchá. Z toho je evidentní, že hosté jsou s jedním bodem spokojeni.

85
    Hra teď probíhá především ve středu hřiště. Nikdo nechce udělat chybu, díky které by mohla přijít rozhodující branka.

83
    Vzápětí žlutá karta pro Kleina, který je na hrací ploše teprve necelých deset minut.

82
    Šlein rozehrával přímý kop a rozhodl se pro centr. Útočnou snahu domácích ale zastavuje píšťalka hlavního sudího, který viděl útočný faul.