Litva – Faerské ostrovy 3:0 (kon.) | Estonsko – Sev. Irsko 1:2 (kon.) | Rakousko – Gibraltar 3:0 (kon.)

Severní Irsko právě vstřelilo branku!
    Irové skutečně dokonali ve čtvrté nastavené minutě obrat tohoto utkání! Míč si postavil kapitán LIAM DONNELLY, který střelou do levého horního rohu nedal domácímu gólmanovi absolutně žádnou šanci!
    90+3. Estonci po rohovém kopu faulovali. Pokutový kop!

90+3
    Byla nařízena penalta pro Severní Irsko! Parkhouse byl v ve velkém vápně při své střele jasně zatažen, provinil se Ainsalu! Irové mohou dokonat svůj obrat!

90
    Liivak už se do hry nevrátí. Sinyavskiy se v závěru tohoto utkání také podívá do hry.

83
    Vzápětí žlutá karta pro Kleina, který je na hrací ploše teprve necelých deset minut.

80
    Dohráno má v tomto utkání Lukka. Jeho místo nyní zaujme Kuusk.

79
    Z rohu nic nebylo a je tu další střídání na straně Irska. Dunwoodyho na posledních zhruba patnáct minut hry nahrazuje Gordon.

75
    Oba týmy vzápětí střídají. Domácí střídají Roosnuppa, kterého nahrazuje Klein. Za hosty má dohráno Smyth, místo kterého už na trávník vbíhá Mcgonigle.
    74. David PARKHOUSE - 1:1

74
    Hosté srovnávají! Střídající Cooper našel skvělým pasem DAVIDA PARKHOUSEHO, který střelou z voleje nedal brankáři Vaiklovi absolutně žádnou šanci!

71
    Dummigan zastavil rodící se brejk soupeře jasným faulem a po zásluze vidí žlutou kartu.

70
    Právě Smyth se dostával do zajímavé příležitosti a přehazoval brankáře Vaiklu! Ten byl u míče včas, nadvakrát ho ukryl do náručí!

68
    Smyth si pomohl faulem na Lukku. Hostujícímu hráči se tohle rozhodnutí vůbec nelíbí, Smyth vidí žlutou kartu.
    67. Nenápadná malá domů málem přinesla vyrovnávací gól.

67
    Estonský brankář Vaikla málem umožnil Severnímu Irsku kontroverzně vyrovnat, když při odkopu míče po malé domů napálil jednoho z napadajících Irů a měl štěstí, že se míč od brankové čáry odrazil do jeho náruče!

64
    Severní Irové vůbec poprvé v tomto zápase střídají. Dohráno má Gorman, kterého nahrazuje Cooper.

60
    Další standardku rozehrál po faulu Lukky Thompson a byla z toho dobrá šance pro hostující fotbalisty, kteří budou mít vzápětí k dispozici alespoň rohový kop! Estonský fotbalista následně uviděl žlutou kartu.
    50. Rauno SAPPINEN - 1:0

50
    Estonsko právě vstřelilo branku!
    Domácí se dostávají z ničeho nic do vedení! RAUNO SAPPINEN dostal na hranici velkého vápna hodně místa, s míčem se otočil a následně střelou na zadní tyč otevírá skóre tohoto utkání!
    45. Vaikla těsně před přestávkou vytáhl fantastický zákrok!

45
    První vážnější střela až v poslední minutě prvního poločasu! Tu na Vaiklu vyslal Smyth! Domácí brankář pozorný, míč vyráží na roh!

28
    Estonec Ainsalu vidí žlutou kartu. Pravděpodobně za předchozí zákrok, hlavní sudí Peljto se nejspíše radil s čárovým!

20
    Dunwoody teď možná zbytečně sestřelil Ainsala a po zásluze vidí první žlutou kartu v tomto utkání.

11
    Skvěle sehraná akce Irů! Ti si dvěma rychlými přihrávkami vypracovali přečíslení. Poslední přihrávka hledala úplně volného Smytha, který by dával do prázdné brány. Obrana domácích se stihla vrátit a odvrátit na roh!