Bělorusko – Bulharsko 2:1 (kon.) | Nizozemsko – Lucembursko 5:0 (kon.) | Švédsko – Francie 2:1 (kon.)
Andorra – Maďarsko 1:0 (kon.) | Faerské ostrovy – Švýcarsko 0:2 (kon.) | Lotyšsko – Portugalsko 0:3 (kon.)
Bosna – Řecko 0:0 (kon.) | Estonsko – Belgie 0:2 (kon.) | Gibraltar – Kypr 1:2 (kon.)
Andorra
1:0 (1:0)
Maďarsko
Pátek 09.06.2017, 20:45 • Estadi Nacional (Andorra la Vella) • Kvalifikace MS (Evropa)

To je ode mne vše, přeji Vám příjemný zbyten pátečního večera a u dalších fotbalových onlajnů nashledanou! (22:41:23)

Držení míče: 30 % : 70 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 1:3. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 22:20.

Slzy stěstí na straně jedné, zármutek na straně druhé. Andorra naprosto senzačně poráží Maďarsko 1:0 a připisuje si do kvalifikační skupiny B první vítězství.
    Viděli jsme zápas dvou rozdílných poločasů. V tom 1. sice měli Maďaři lehce navrch, Andorra však hrála velice dobře a vše korunovala vedoucím gólem.
    Do druhého poločasu nastoupil jen jeden aktivní tým, domácí již chtěli jen ubránit vedení, což se jim nakonec podařilo!

90+5

90+3
    A jak lépe natáhnout čas, než-li se po faulu hezkých pár vteřin válet na trávníku, jako to právě předvádí Martinez?

90+2
    Nechci nic zakřiknout, ale vypadá to, že Andorra těsné vedění uhájí. Maďarům zbývá posledních 90 vteřin.

90
    Nastavovat se budou 4 minuty.

90
    Roh byl však odvrácen!

90
    Jedna z posledních šancí Maďarů na vyrovnání – rohový kop.

88
    Střídání v týmu Andorra; odchází M.Pujol a přichází J.Ayala.

87
    Emoce na hřišti jsou vysloveně hmatatelné. Hráči na sbee pokřikují, gestikulují a pošťuchují se.

86
    V posledních minutách Andorra těží z toho, že většina hráčů hostů se hrne do útoku a daří se jí podnikat rychlé, ikdyž bezzubé, protiútoky.

84
    Další obrovská šance, do které se dostal kapitán Maďarska, zůstala neproměněna! Výborným zákrokem zabránil vstřelení gólu Gomes.

83
    Střídání v týmu Andorra; odchází L. Clemente a přichází G. Riera.

82
    Do ojedinělé šance se dostal Clemente, jeho střela však postrádala razanci.

81
    Na trávníku zůstává po obranném souboji otřesený San Nicolas, vypadá to ale, že bude v pořádku.
    78. Balázs Dzsudzsák (HUN)

78
    Vyrovnání měl nyní na kopačce Dzudzsak, jeho střela na zadní tyč však nebyla o pár centimetrů přesná.