Švýcarsko – Bosna 1:0 (kon.) | Lichtenštejnsko – Rumunsko 0:2 (kon.) | Gibraltar – Arménie 0:3 (kon.)
San Marino – Moldavsko 0:2 (kon.)
Lichtenštejnsko
0:2 (0:1)
Rumunsko
Úterý 13.06.2017, 19:00 • Sportpark Eschen-Mauren, Eschen • Kvalifikace ME U21 • Skupina 8

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 2:9. Rohy: 1:14. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 20:10. (20:50:11)

Ve druhé půli jsme se dočkali také jedné branky, o kterou se postaral stejný muž jako v prvním poločase. George Puşcaş tedy rozhodl o tom, že tři body putují do Rumunska. Hosté byli jednoznačně lepším celkem a výhru si na půdě Lichtenštejnska zasloužili. Výsledek je pro domácí ještě poměrně milosrdný. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne.

90+3

90+3
    Rumunsko se dokázalo rohovému kopu ubránit a závěrečný hvizd se ozve každou chvílí.

90+2
    Lichtenštejnsko se ještě v závěru zápasu dostalo ke střele na branku v podání Vogta a následně získalo svůj první rohový kop.

90+1
    Eidenbenz vletěl do zápasu jako velká voda a po faulu na Dulcu dostává žlutou kartu.

90
    Nastavovat se budou 3 minuty.

89
    Domácí trenér se rozhodl poslat na hřiště dvojici hráčů. Místo Meiera s Wolfingerem přichází Vogt s Eidenbenzem.

88
    Do zakončení se dostal Coman, nicméně Majer další míč za svá záda nepustil.

86
    Philip Seemann vidí od rozhodčího Hovhannisjana žluté varování.

86
    Na hrací ploše zůstává jeden z hráčů, takže je potřeba lékařské ošetření, po němž budeme moci pokračovat.

85
    Fotbalisté Rumunska mají míč na svých kopačkách a nepřipouští žádné komplikace výsledku.

84
    Po rohovém kopu Ciobanua se Rumuni dostali do zakončení, leč Nedelcearu nedokázal trefit prostor branky.

83
    Rumuni si dokázali vybojovat svůj dnešní čtrnáctý rohový kop. To soupeř na podobnou příležitost i nadále čeká.

82
    Závěr zápasu se pomalu přibližuje a favorit utkání drží dvoubrankový náskok.

81
    V posledních minutách je k vidění celá řada faulů. Dalšího se dopustil Quaderer proti Puşcaşovi.

80
    Střídající Răzvan Oaidă se dopustil nedovoleného zákroku na Livia Meiera.

79
    Colin Haas fauloval Georgeho Puşcaşe, takže hosté se opět dostávají k míči.

77
    Do zakončení se propracoval Luca Ritter, nicméně jeho střela se nevešla mezi tři tyče.