CSKA Moskva – AEK Atény 1:0 (kon.) | APOEL – Constanta 4:0 (po pr.) | BATE – Slavia 2:1 (kon.)
Başakşehir – Club Bruggy 2:0 (kon.) | Kodaň – Vardar 4:1 (kon.) | Young Boys – Dynamo Kyjev 2:0 (kon.)
Plzeň – FCSB 1:4 (kon.) | Ludogorec – Beer Ševa 3:1 (kon.) | Hafnarfjördur – Maribor 0:1 (kon.)
Ajax – Nice 2:2 (kon.) | Olympiakos – Partizan Bělehrad 2:2 (kon.) | Rijeka – Salzburg 0:0 (kon.)
Rosenborg – Celtic 0:1 (kon.) | Legia – Astana 1:0 (kon.)
BATE Borisov
2:1 (1:1)
SK Slavia Praha
Středa 02.08.2017, 19:00 • Borisov Arena, Borisov • Liga mistrů (předkola) • 3. předkolo
    46. IGOR STASEVIČ - 2:1

46
    BATE Borisov právě vstřelil branku!
    Zhruba třicet vteřin stačilo domácím, aby pořádně zdramatizovali průběh druhého poločasu! Po střele Gordejčuka mohl v klidu odkopávat Jugas, jenže našel jen IGORA STASEVIČE, který parádní ranou ke vzdálenější tyči vrátil Borisov zpět do hry!
    44. MILAN ŠKODA - 1:1

44
    Slavia právě vstřelila branku!
    Frydrych vybojoval rohový kop, který si vzal na starost Danny! Ten povedený centr namířil těsně za malé vápno, kam si naběhl nikým nehlídaný MILAN ŠKODA, který se hlavičkou ke vzdálenější tyči nemýlil! Ščerbickij se natahoval, co to šlo, ale na míč neměl šanci dosáhnout!
    6. SIGNĚVIČ - 1:0

6
    Borisov se už v 6. minutě dostává do vedení, a velmi rychle tak dramatizuje celé třetí předkolo! Po několika chybách slávistické obrany, kdy si neporozuměli Jugas a Ngadeu se za obrany dostal NIKOLAJ SIGNĚVIČ a hlavičkou přeloboval vyběhnutého Laštůvku!

David Mencl

Branky: 6. Signěvič (Gordejčuk), 46. Stasevič (Gordejčuk) – 44. Škoda (Danny)

Karty:   82. Milunovič (BAT)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 8:9. Rohy: 4:4. Fauly: 10:7.
    BATE Borisov: Ščerbickij – Baga, Milunovič, Buljat, Pojlakov (46. M. Voloďko) – A. Voloďko (75. Gvilia), Dragun, Ivanič – Stasevič (C), Signěvič, Gordejčuk (89. Tuominen)
    Náhradníci: Veremko – Gajdučik, Berezkin, Tuominen, M. Voloďko, Kendyš, Gvilia

SK Slavia Praha: Laštůvka – Frydrych, Jugas, Deli, Bořil – Ngadeu – van Buren (61. Zmrhal), Rotaň, Hušbauer (85. Souček), Danny (70. Švento) – Škoda (C)
    Náhradníci: Kovář – Altintop, Zmrhal, Bílek, Souček, Mešanovič, Švento

Rozhodčí: van Boekel – Schaap, van de Ven (všichni NED)
    25.07.2017
    Slavia - BATE 1:0

Branky: 20. Škoda (pen.)

Karty:   15. Jugas (SLA), 62. Frydrych (SLA) – 56. Signěvič (BAT), 61. Sčerbickij (BAT), 80. Buljat (BAT), 87. Kendyš (BAT)   19. Jablonskij (BAT)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 10:1. Střely mimo: 10:2. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 19:13.