Pardubice – Frýdek-Místek 1:0 (kon.) | Třinec – Příbram 2:1 (kon.) | Opava – Vítkovice 6:2 (kon.)
Táborsko – Olympia Radotín 2:2 (kon.)
FK Třinec
2:1 (2:1)
FK Příbram
Sobota 05.08.2017, 10:15 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec (kapacita: 2 000 míst) • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 2. kolo

90+5
    Jan Kvída (PRI) po neúspěšném rohovém kopu zacláněl při výkopu Palečkovi a vysloužil si žlutou kartu.

89
    Ayong prostrčil míč do šestnáctky na Janušku, ale ten ve slibné pozici nepřekonal Palečka! Třinecký brankář bude navíc rozehrávat od vlastní branky.

88
    Richard Vaněk nakonec musel být stažen ze hry, defenzivu posílí v závěru Martin Motyčka. Třinec po nepovedené akci Příbrami vhazuje.

85
    Trenér Neček stahuje ze hry autora prvního gólu Václava Juřenu a na poslední minuty nastupuje Slovák René Dedič.

76
    Trenér Csaplár naposled v zápase střídá. Ze hry je stažen Štěpán Holý, místo kterého nastupuje Lukáš Ric.

75
    Třinec čtvrt hodiny před koncem poprvé střídá. Martin Janošík má odpracováno, na hřiště přišel vytáhlý Petr Hošek.

74
    Ilko pláchl po křídle a přihrál před branku. Čelůstka z otočky nastřelil tyčku a Reintam potom z dorážky přestřelil odkrytou branku!

62
    Janošíkův centr ve vápně nikoho nenašel, na polovině hřiště pak Karsten Ayong (PRI) obdržel za faul proti Reintamovi žlutou kartu.

53
    Danoski se proháčkoval do šestnáctky a přízemní přihrávkou našel Ayonga. Proti jeho pohotové střele skvěle zasáhl brankář Paleček!

46
    Příbram o přestávce dvakrát vystřídala. Ze hry odešli Davor Kukec a Jaroslav Tregler, nastoupili Zoran Danoski, Daniel Tarczal.

44
    Tomáš Zápotočný (PRI) obdržel žlutou kartu po ostrém skluzu pod nohy Vaňka. Příbram v posledních minutách nestíhá, Třinec je teď jasně lepším mužstvem.

42
    Třinec právě vstřelil branku!
    Třinečtí se před koncem poločasu prosazují a mají vedení zpět na své straně! Na Šumberův centr z rohu si naskočil MIKK REINTAM, předběhl brankáře Boháče a hlavičkoval k pravé tyčce – 2:1! Za ním byl navíc ještě připravený Juřena.

37
    Ižvolt si vzadu poradil s přesilou a založil protiútok Třince. Janošík se uvolnil na pravé straně a centroval na zadní tyč, kde na míč v dobré příležitosti jen těsně nedosáhl Janoščín.

31
    Šumberův centr propadl až na zadní tyč, kde byl úplně volný Čelůstka. Jenže ve stoprocentní příležitosti netrefil míč dobře!

13
    Příbram právě vstřelila branku!
    Jenže už o dvě minuty později je vyrovnáno! Tregler se uvolnil na levé straně a odcentroval přesně na hlavu JIŘÍHO JANUŠKU. Ten se z malého vápna úplně osamocen trefil k pravé tyči. Trestuhodná chyba třineckých obránců – 1:1!

11
    Třinečtí fotbalisté se ujímají vedení už v jedenácté minutě! Ilko si udělal prostor na pravé straně a poslal před branku střílený přízemní centr. Míč propadl až na zadní tyčku, kam si naběhl VÁCLAV JUŘENA a rozvlnil síť prázdné branky – 1:0!