Kladno – Slavia 0:2 (kon.) | Motor ČB – Plzeň 6:1 (kon.) | Třebíč – Šumperk 5:0 (kon.)
Litvínov – Chomutov 1:3 (kon.) | Mladá Boleslav – K. Vary 3:4 (0:2 po s.n.) | Banská Bystrica – Lipt. Mikuláš 4:1 (kon.)
Litoměřice – Ústí n/L 3:4 (kon.) | Kadaň – Benátky n/J 2:3 (kon.) | Vsetín – Přerov 1:2 (kon.)
Zlín – Pardubice 3:5 (kon.) | Pelhřimov – Mor. Budějovice 6:4 (kon.) | Jihlava – Olomouc 1:2 (2:1 po s.n.)
Kobra – Tábor 6:4 (kon.) | SHK Hodonín – Havlíčkův Brod 5:2 (kon.) | Kolín – Žďár n/S 3:2 (po pr.)

Dynamo právě vstřelilo branku!
    Nejprve se Rolinek neprosadil přes Freibergse, ale následná akce už brankou skončila. Puk se od Rolinka dostal k Antonínu Duškovi, ten vystřelil, Šimbochovi puk propadl a doklouzal se až za čáru. Asistence: Tomáš Rolinek.

49:42
    Roberts Bukarts tlačil puk z mezikruží k tyči pardubické branky, ale tu o kousek minul.

43:50
    Přesilovka využita a hosté se dostávají do vedení. Trončinský čekal, čekal, až našel tu správnou chvíli, poslal puk mezi obránci na druhou stranu a tam se na kruhu opřel do kotouče PETER QUENNEVILLE a pověsil ho pod horní tyč. Asistence: Marek Trončinský, Petr Sýkora.

42:16
    Přesilovku si nyní zahrají Pardubice. Dvě minuty za krosček si odsedí Nosek.

39:56
    Bitka je na světě. Freibergs toho měl již dost a když se znovu dostal do konfliktu s Treillem, tak šly rukavice dolů a oba hráči si to vyřídili pomocí pěstí. Žádná velká bitva to ale nebyla. Oba si dvakrát bouchli, chytli se a šli k ledu.

39:26
    Domácí budou hrát přesilovku. Dvě minuty za sekání si odpyká Jan Sýkora.

33:21
    Zlín právě vstřelil branku!
    Stav je znovu nerozhodný. Sedláček našel před brankou povedeným pasem ZDEŇKA OKÁLA, ten zacílil puk na bližžší tyč, kde našel mezírku mezi tyčkou a betonem Kacetla. Asistence: Pavel Sedláček, Jiří Ondráček.

32:17
    Přesilovou hru si nyní zahrají domácí. Dvě minuty za podražení odsedí Quenneville.

31:54
    Honejsek se po rychlém vybruslení dostal za obranu, předal puk před branku, tam se ke střele dostal Řezníček, ale trestuhodně minul branku Kacetla.

29:19
    Domácí hráli v šesti.Rozhodčí si toho všiml a na trestnou jde odpykat dvě minuty Roberts Bukarts.

28:46
    Honejsek se objevil úplně sám před Kacetlem. Hodil si puk na bekhend, ale zamířil nad branku.

26:31
    To jsou věci. S góly se roztrhl pytel. Pardubic jdou nyní znovu do vedení, když se prosazuje VLADISLAV BOYKO. Asistence. Matěj Beren, Jan Starý.

24:26
    A je vyrovnáno! Ve zmatku před branku se nejlépe zorientoval PAVEL SEDLÁČEK, který pověsil puk pod horní tyč a srovnal stav utkání na 2:2. Asistence: Tomáš Valenta, Oldřich Horák.

24:05
    Ševci však přesilovku využívají a rychle snižují. Žižka přenechal kotouč MICHALU POPELKOVI, ten se do něj na kruhu opřel a posla ho za záda Kacetla. Asistence: Tomáš Žižka, Ondřej Veselý.

23:17
    Pardubice se prosazují v oslabení. Hosté se dostali do úniku dva na jednoho, Vondráček zvolil krásnou přihrávku před branku, SASHA TREILLE do puku jen lehce šťouchl a poslal ho za záda Šimbocha. Asistence: Tomáš Vondráček.

22:06
    Přesilovka pro domácí. Quenneville si jde odpykat dvě minuty za vysokou hůl.

21:25
    Kubiš se dostal před Kacetla, udělal kličku do forhendu, zakončil, ale jen do betonu brankáře.

18:57
    Čáslava si jde odpykat dvě minuty za nedovolené bránění.

11:11
    Další přesilovka pro hosty. Veselý míří na trestnou za podražení.

07:51
    Přesilovka hostů byla bleskurychle využita. Dušek vystřelil z kruhu, puk Šimboch vyrazil jen před sebe, k dorážce se jako první dostal TOMÁŠ ROLINEK a ten už neměl problém zamést kotouč do odkryté brány. Asistence: Antonín Dušek, Marek Trončinský.

07:32
    Nyní si vyzkouší přesilovku Pardubice. Horák si jde odsedět dvě minuty za hru vysokou holí.

04:11
    Je tady první vyloučení zápasu. Dvě minuty za podražení si odsedí pardubický Dušek.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 25. Popelka (Žižka, Veselý), 25. Sedláček (Valenta, Horák), 34. Okál (Sedláček, Ondráček) – 8. Rolinek (Dušek, Trončinský), 24. Treille (Vondráček), 27. Boyko (Beren, Starý), 44. Quenneville (Trončinský, Sýkora), 54. Dušek (Rolinek)

Berani Zlín: Šimboch (Kašík) – Řezníček, Nosek, Freibergs, Žižka, Valenta, Matějíček – Roberts Bukarts, Honejsek, Rihards Bukarts – Kubiš, Popelka, Veselý – Okál, Sedláček, Ondráček – Gago, Fořt, Fryšara.
    HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Vlk) – Cardwell, Wishart, Trončinský, Holland, Ščotka, Čáslava, Grebenyuk, Havlík – Vondráček, Treille, Perret, Rolínek, Dušek, P. Sýkora, J. Sýkora, Poulíček, Quenneville, Starý, Boyko, Beren.