RB Lipsko – Freiburg 4:1 (kon.) | Hannover – Schalke 1:0 (kon.)
RB Lipsko
4:1 (0:1)
SC Freiburg
Neděle 27.08.2017, 15:30 • Red Bull Arena (Leipzig) • Německá Bundesliga • 2. kolo

Dnešní zápas je u konce. Lipsko ve druhém poločase, to byla neuvěřitelná jízda. Domácí ve druhé půli přestříleli soupeře vysoko 18:2 a zápas s přehledem otočili. Dvakrát se prosadil Werner, po jedné brance pak přidali Orban a Bruma. Já se s vámi pro tuto chvíli loučím, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (17:22:15)

90

90
    Sudímu se Freiburgu mírně zželelo, nenastavuje tak ani minutu a končí dnešní zápas.

89
    Hosté zdržují rozehrávku, hrát už se jim skutečně moc nechce.

88
    Nedovolený zákrok na středu hřiště, Freiburg bude rozehrávat. Karetní trest se tentokrát udělovat nebude.

87
    Z rohu se domácí tentokrát neprosadili, míč ale mají na kopačkách a stále kombinují.

Dnešní utkání sleduje 39 265 diváků.

86
    Střela z hranice velkého vápna nebyla vůbec špatná, ale Schwolow ji dokázal vyrazit na rohový kop.

85
    Lipsko stále nemá dost, fanoušci jsou skutečně namlsaní a chtějí další góly. Naopak Freiburg už odpočítává vteřiny a modlí se za konec zápasu.

83
    Střídání v týmu RasenBallsport Lipsko: ze hřiště odchází Timo Werner, přichází Dominik Kaiser.

80
    Střídání v týmu RasenBallsport Lipsko: ze hřiště odchází Diego Demme, přichází Konrad Laimer.
    79. Červená karta po 2. žluté

79
    A trable pro Freiburg nekončí. Höfler ostrým šlapákem projel kotník domácího hráče a vidí druhou žlutou kartu. Upřímně může být rád, že to nebyla přímá červená.
    78. BRUMA - 4:1

78
    Lipsko právě vstřelilo branku!
    Nemám slov, to byla fantazie! Dvaadvacetiletý Portugalec naskočil na hřiště a hned dává gól! BRUMA dostal na hranici velkého vápna míč od Halstenberga, otočil se a vyslal nechytatelnou pumelici do šibenice! Lipsko tak vede už o tři branky.

76
    Střídání v týmu RasenBallsport Lipsko: ze hřiště odchází Jean-Kévin Augustin, přichází Bruma.

74
    Domácí obránci nyní odkopli míč daleko od svatyně Gulásciho, ukončili tak akci hostí, která byla k vidění po dlouhé době.

73
    Domácí jsou stále pod tlakem, Lipsko nepovolilo ani po třetím vstřeleném gólu.

Radim Sochor

Branky: 48. Werner (Forsberg), 56. Orban (Augustin), 71. Werner (Augustin), 78. Bruma (Halstenberg) – 23. Niederlechner (Terrazzino)

Karty:   59. Orban (RBL), 71. Demme (RBL) – 60. Höfler (FRE)   79. Höfler (FRE)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 11:2. Střely mimo: 11:5. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:12.
    RB Lipsko: Gulácsi – Klostermann, Orban (C), Upamecano, Halstenberg – Sabitzer, Keïta, Demme (80. Laimer), Forsberg – Augustin (76. Bruma), Werner (83. Kaiser).
    Náhradníci: Mvogo – Compper, Bernardo, Ilsanker, Kaiser, Laimer, Bruma.

SC Freiburg: Schwolow – Lienhart, Schuster (C), Kempf – Stenzel, Höfler, Frantz, Günter – Terrazzino (70. Kath), Niederlechner (52. Bulut), Haberer (70. Petersen).
    Náhradníci: Gikiewicz – Abrashi, Bulut, Kath, Kübler, Söyüncü, Petersen.

Rozhodčí: Dingert

Diváci: 39 265