Novosibirsk – N.Novgorod | 2:3 (kon.) | | | Omsk – Spartak Moskva | 4:2 (kon.) | | | Barys – Čerepovec | 4:3 (kon.) |
Chanty-Mansijsk – Riga | 2:3 (po pr.) | | | Ufa – Kunlun | 1:2 (kon.) | | | Kazaň – Chabarovsk | 2:1 (kon.) |
Soči – Vladivostok | 3:1 (kon.) |
Česko – Austrálie | 10:0 (kon.) | | | Nový Zéland – Česko | 1:7 (kon.) |
konec
HC Sibir Novosibirsk
2:3
(1:0, 1:1, 0:2)
Torpedo Nižnij Novgorod
42:48
|
Gennadij Stoljarov (NNO) vyfasoval dvě minuty za sekání, Vladislav Naumov (SIB) pak dvě minuty za nesportovní chování.
|
|
39:13
|
Maxim Ignatovič (SIB) vyfasoval dvouminutový trest za hákování, Torpedo si zahraje další přesilovku.
|
|
32:37
|
Adam Polášek (SIB) vyhodil kotouč mimo hrací plochu, Torpedo si tak zahraje další přesilovou hru.
|
|
29:10
|
Poměr na ledě se vyrovná, Alexander Bergström (SIB) v útočném pásmu zbytečně podrazil Baldajeva a dostal za to dvouminutový trest.
|
|
27:44
|
Jegor Dugin (NNO) se provinil držením, Novosibirsk si tak zahraje svou druhou přesilovku.
|
|
24:00
|
Sibir půjde poprvé do čtyř, Sigarjov (SIB) vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění.
|
|
02:03
|
Denis Barancev (NNO) vyfasoval dvouminutový trest za hákování, Sibir si tak zahraje svou první přesilovku v zápase.
|
Branky a nahrávky:
4. Enlund (Sannikov), 38. Šarov – 31. Stoljarov (Grigorev, Paršin), 41. Paršin, 48. Dugin (Grigorev)
Rozhodčí: Beljajev, Bukin – Šišlo, Šalagin
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Sibir Novosibirsk:
Salák (Krasikov) – Ignatovič, Naumov, K. Vorobjov, Vereščagin, Polášek, K. Alexejev, Beljakov – Sopin, Enlund, Sannikov – Zackrisson, Bergström, Sigarjov – Pervušin, Koňkov, Šarov – Tkačenko, Osnovin, Zyrjanov.
Náhradníci:
Trenér:
Torpedo Nižnij Novgorod: S. Galimov (Lisutin) – Kundrátek, Barancev, Kurbatov, Grigorev, Mamašev, Baldajev – Daugavinš, Jeglič, Dugin – Paršin, Galuzin, Stoljarov – S. Kosticyn, M. Lazarev, A. Potapov – Gračov, Urakov, Mozer – Verjajev, V. Kuljomin.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Torpedo Nižnij Novgorod: S. Galimov (Lisutin) – Kundrátek, Barancev, Kurbatov, Grigorev, Mamašev, Baldajev – Daugavinš, Jeglič, Dugin – Paršin, Galuzin, Stoljarov – S. Kosticyn, M. Lazarev, A. Potapov – Gračov, Urakov, Mozer – Verjajev, V. Kuljomin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Beljajev, Bukin – Šišlo, Šalagin
Diváci:
Vojtěch Balon
@VojtaBalon