Novosibirsk – N.Novgorod 2:3 (kon.) | Omsk – Spartak Moskva 4:2 (kon.) | Barys – Čerepovec 4:3 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Riga 2:3 (po pr.) | Ufa – Kunlun 1:2 (kon.) | Kazaň – Chabarovsk 2:1 (kon.)
Soči – Vladivostok 3:1 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk
2:3 (1:0, 1:0, 0:2 - 0:1)
Dinamo Riga
Pondělí 28.08.2017, 16:00 • Arena Jugra • KHL

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne! (18:38:01)

Československá stopa v utkání

Martin Štajnoch (JUG) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 19:37

Střely na branku 18 – 27

Dinamo Riga dokázalo otočit nepříznivé utkání a díky brance v prodloužení vítězí! Hosté mohli hrát přesilovou hru, ale Kristo se nechal zbytečně vyloučit. To však lotyšskému celku vůbec nevadilo a Lucas Lessio dokonal obrat!

61:08 Lucas LESSIO - 2:3

61:08
    Riga právě vstřelila branku!
    Riga vítězí! Hosté dokázali otočit takřka ztracené utkání! LUCAS LESSIO ujel všem obráncům domácího celku, prosmýkl se do útočného pásma a blafákem překonal brankáře!

60:46
    Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Danny Kristo – 2 min., podražení).

60:37
    Vyloučení v týmu Jugra Chanty-Mansijsk (Martin Štajnoch – 2 min., příliš mnoho hráčů).

60:28
    Lessio přišel o kotouč za brankou domácího celku. Nikdo v modrém dresu se však nedostal do protiútoku.

60:10
    Dinamo uspělo na úvodním vhazování a může jako první podniknout útočnou akci.

60:01

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Dinamo Riga ve třetí třetině dotáhlo náskok domácího celku a posílá utkání do prodloužení! Nejprve dokázal snížit Brandon McMillan . Poté Jugra uklidnila hru a soupeře do šancí nepouštěla. Až v závěru zkusila Riga hru bez brankáře a Miks Indrašis gólem čtrnáct sekund před koncem poslal duel do prodloužení!

60:00
    59:46 Miks INDRAŠIS - 2:2

59:46
    Hosté to dokázali! Je vyrovnáno! Riga nakonec posílá utkání do prodloužení! Hned po vyhraném vhazování vypálil MIKS INDRAŠIS, jehož dělovka se zastavila až v síti!

59:38
    Obrovská šance Dinama! Domácí brankář měl zcela zakrytý výhled a kotouč vyrazil jen před sebe Lucas Lessio se snažil dorážet, ale Vladislav Fokin předvedl další parádní zásah!

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 7. Lekomcev (Skačkov, Pestuško), 40. Varfolomejev – 55. McMillan (Indrašis, Kristo), 60. Indrašis, 62. Lessio

Jugra Chanty-Mansijsk: Fokin (Proskurjakov) – Ugolnikov, Pereťagin, Šulakov, Lekomcev, Štajnoch, Valentěnko, Meljakov – D. Iljin, Panov, Varfolomejev – Skačkov, D. Makarov, Pestuško – Gorbunov, Koroljov, Savinainen – K. Majorov, Morin, Šen – Ankudinov.
    Dinamo Riga: Peters (Kalninš) – Stollery, Ališauskas, Pujacs, Wrenn, K. Redlihs, Jerofejevs, Zile – McMillan, Kristo, Indrašis – Jevpalovs, Lessio, Gegeris – Bičevskis, Skvorcovs, Meija – Jelisejevs, Batna, Misjus – Lipsbergs.

Rozhodčí: Akuzovskij, Ščenjov – Nikolajev, Savenkov