Novosibirsk – N.Novgorod 2:3 (kon.) | Omsk – Spartak Moskva 4:2 (kon.) | Barys – Čerepovec 4:3 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Riga 2:3 (po pr.) | Ufa – Kunlun 1:2 (kon.) | Kazaň – Chabarovsk 2:1 (kon.)

Riga právě vstřelila branku!
    Riga vítězí! Hosté dokázali otočit takřka ztracené utkání! LUCAS LESSIO ujel všem obráncům domácího celku, prosmýkl se do útočného pásma a blafákem překonal brankáře!
    59:46 Miks INDRAŠIS - 2:2

59:46
    Hosté to dokázali! Je vyrovnáno! Riga nakonec posílá utkání do prodloužení! Hned po vyhraném vhazování vypálil MIKS INDRAŠIS, jehož dělovka se zastavila až v síti!
    54:15 Brandon MCMILLAN - 2:1

54:15
    Dinamo přeci jen využívá přesilovou hru! Po obrovském tlaku se před brankou uvolnil BRANDON MCMILLAN, který překonal bezmocného brankáře! Asistence: Miks Indrašis, Danny Kristo.
    39:20 Pavel VARFOLOMEJEV - 2:0

39:20
    Jugra právě vstřelila branku!
    Jugra v závěru druhé třetiny navyšuje své vedení na 2:0! PAVEL VARFOLOMEJEV získal puk na modré čáře, ujel obráncům a střelou na zadní tyč překonal Peterse! Bez asistence.
    06:53 Ivan LEKOMCEV - 1:0

06:53
    Jugra se ujímá vedení! Domácí celek dokázal zužitkovat svou první přesilovku! Na pěknou přihrávku mezi kruhy si sjel IVAN LEKOMCEV, který měl dostatek prostoru a pohotově prostřelil bezmocného brankáře! Asistence: Jevgenij Skačkov, Maxim Pestuško.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 7. Lekomcev (Skačkov, Pestuško), 40. Varfolomejev – 55. McMillan (Indrašis, Kristo), 60. Indrašis, 62. Lessio

Jugra Chanty-Mansijsk: Fokin (Proskurjakov) – Ugolnikov, Pereťagin, Šulakov, Lekomcev, Štajnoch, Valentěnko, Meljakov – D. Iljin, Panov, Varfolomejev – Skačkov, D. Makarov, Pestuško – Gorbunov, Koroljov, Savinainen – K. Majorov, Morin, Šen – Ankudinov.
    Dinamo Riga: Peters (Kalninš) – Stollery, Ališauskas, Pujacs, Wrenn, K. Redlihs, Jerofejevs, Zile – McMillan, Kristo, Indrašis – Jevpalovs, Lessio, Gegeris – Bičevskis, Skvorcovs, Meija – Jelisejevs, Batna, Misjus – Lipsbergs.

Rozhodčí: Akuzovskij, Ščenjov – Nikolajev, Savenkov