Honduras – USA 1:1 (kon.) | Kostarika – Mexiko 1:1 (kon.) | Panama – Trinidad a Tobago 3:0 (kon.)
Kostarika
1:1 (0:1)
Mexiko
Středa 06.09.2017, 04:05Kvalifikace MS (Sev., Stř. Amerika a Karibik)

Dlouhou dobu vedlo Mexiko díky vlastním brance hráče Kostariky. V samotném závěru zápase se právě Kostarika dočkala vyrovnání. Krásnou ránou bez přípravy se prosadil hostují Marco Urena. Právě jeho střelecký pokus stanovil konečný výsledek na 1:1. (06:02:53)

90+3

90+3
    Kostarika se mohla dostat do vedení, jenomže jeden z domácích hráčů trefil tyč branky!

90+2
    Hraje ve středu hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene. V nastaveném čase je k vidění minimum šancí.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty nad rámec základních devadesáti.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut bude sudí nastavovat.

89
    Volný kop nyní rozehrávají fotbalisté Mexika z vlastní obranné poloviny. Nikdo v zeleném se do střelecké pozice neprobojovat.

88
    V poklidném tempu se nyní zápas dohrává.

87
    Následně se z trávníku jen těžko zvedá hostující hráč. Pereira inkasoval v osobním souboji před brankou tvrdý úder.

86
    Jair Pereira na poslední chvíli dokázal zablokovat střelecký pokus soupeře.

85
    Domácí fotbalisté se pokouší přidat další branku, nyní ale mexická obrana hraje zodpovědně a nedává soupeři mnoho prostoru.
    83. Marco URENA - 1:1

83
    Kostarika právě vstřelila branku!
    Krásná rána MARCA URENI znamená, že stav zápasu je vyrovnaný. Hostující Diego Reyes nedokázal míč odehrát od své branky, a tak přišel trest. Balons se dostal ke zcela volnému domácímu hráči, který vypálil bez přípravy a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. K velké radosti fanoušků Kostariky je vyrovnáno.

82
    Daniel Colindres hledal křížnou přihrávkou lépe postaveného spoluhráče, ale pas postrádal přesnost.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, Mexiko se snaží svůj náskok navýšit, ale zatím marně se hráči v zelených dresech snaží vypálit.

79
    Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Raul Jimenez, přichází Caser Montres.

78
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Kostarika se pokouší o vyrovnání, ale proti výborně hrající mexické obraně to jde jen velmi těžko.

77
    Dlouhý výkop mexického brankáře posílá hru daleko na útočnou polovinu.

76
    Kostarika se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře. Výborně zasáhl brankář Ochoa, který tak tak dosáhl na středu Wastona.