Benátky n/J – Havířov 5:4 (1:0 po s.n.) | Motor ČB – Slavia 5:1 (kon.) | Vsetín – K. Vary 3:2 (po pr.)
Třebíč – Ústí n/L 3:6 (kon.) | Prostějov – Litoměřice 1:4 (kon.) | Kadaň – Přerov 1:9 (kon.)
Frýdek-M. – Kladno 0:3 (kon.)
po prodl.
VHK ROBE Vsetín
3:2 (0:1, 2:1, 0:0 - 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Středa 13.09.2017, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • WSM Liga • 2. kolo
Předzápasové kurzy: 2.35 4.2 2.35
Partner:
  64:16 Radim KUCHARCZYK - 3:2
   
  64:16
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Vsetínský tým slaví vítězství nad favoritem z Karlových Varů! Finální akce Valachů v prodloužení byla ukázková, Slováček poslal kotouč na modrou čáru Ostrčilovi, jenž poslal RADIMU KUCHARCZYKOVI, ten se dostal před Novotného a střelou k tyči zakončil dnešní utkání. Asistence: Radim Ostrčil, Ondřej Slováček.
   
  59:16
  Dnešní utkání sleduje 3150 diváků.
   
  48:28
  Šilhavý vyhodil kotouč a Kajaba měl možnost souboje jeden na jednoho, byl však faulován Skuhravým, jenž fasuje dvě minuty za nedovolené bránění. Následuje hra ve čtyrech na obou stranách, pak započne krátká přesilovka Vsetína.
   
  48:16
  Další přesilová hra v krátkém sledu pro Energii. Tentokrát fauloval Janáček, dvě minuty hákování.
   
  45:56
  Možnost pro Energii, v obranné pásmu fauloval Podešva a odchází na trestnou lavici, dvě minuty sekání.
   
  41:57
  Frolo si nyní na střelu počkal notně prověřil Novotného, následně posílal puk na Novotného Ostrčil, karlovarský brankář pouze vyrazil a k dorážce se dostal Březina, tomu stačilo kotouč zvednout, ale Novotný ještě stačil zasáhnout a skvělým zákrokem podržet Energii!
   
  41:40
  V souboji u mantinelu to Šafář proti Kajabovi přehnal a je odsouzen ke dvěma minutám za krosček.
  39:09 Filip DUNDÁČEK - 2:2
   
  39:09
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Karlovy Vary však svou akci překombinovaly a z protiútoku se Vsetín raduje z vyrovnání. Kucharczyk vyvezl kotouč a v útočném pásmu všiml FILIPA DUNDÁČKA, jenž s notnou dávkou štěstí propálil Novotného. Asistence: Radim Kucharczyk.
   
  37:30
  Rozhodčí oba aktéry potyčky odmění 2+2 minuty za hrubost.
   
  37:13
  Vsetínští se v oslabení dostali do přečíslení dva na jednoho! Slováček zachytil kotouč ve středním pásmu a rozjel se k bráně, žabičkou vyzval ke skórování Březinu, jenž trefil přemísťujícího se Novotného!
   
  36:08
  Vsetínský obránce Holomek si nyní v obranné činnosti musel pomoci faulem, když krosčekoval Gorčíka.
   
  33:31
  Krátce po konci karlovarské přesilovky si hru v početní výhodě zkusí znovu i Vsetín. Západočeši pykají za příliš mnoho hráčů na ledě, trest odsedí Tuominen.
   
  31:26
  Přesilová hra pro Karlovy Vary, dvě minuty za sekání pro Tomáše Frola.
  27:53 Tomáš VÁVRA - 1:2
   
  27:53
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Lapač bouří, domácí tým snižuje skóre. Valaši se v početní výhodě prezentovali nádhernou kombinací, Podešva poslal kotouč na modrou čáru Janáčkovi, ten si všiml dobře postaveného TOMÁŠE VÁVRY, jenž si kotouč zpracoval a zavěsil za bezmocného Novotného. Asistence: Martin Janáček, Martin Podešva.
   
  27:01
  Vsetín se okamžitě nahrnul do útoku, dorážejícího Vávru však fauloval Tomeček a odchází pykat na dvě minuty za hrubost.
  26:39 Martin ROHAN - 0:2
   
  26:39
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Energetici nyní Vsetín uzamkli v jeho obranném pásmu, od modré čáry vypálil Podlipnik a jeho ránu usměrnil za brankáře Horčičku MARTIN ROHAN, vsetínský brankář měl zakrytý výhled a s touto situací nemohl nic udělat. Asistence: Matic Podlipnik.
   
  20:50
  Březina nyní přihrával najíždějícímu Markovičovi, ten byl již před Novotným sám, za záchrannou brzdu zatáhl Šafář, Vsetín se marně dožadoval trestného střílení, ale bude hrát v početní výhodě, Šafář fasuje dvě minuty za podražení.
   
  18:01
  Hosté ujeli ve třech proti jednomu, akci vedl Baránek, přihrál Sičákovi, ten ještě Kohoutovi, jenž minul odkrytou branku!
   
  17:09
  Vsetín bude mít v závěru první třetiny možnost vyrovnat, dvě minuty za vysokou hůl pro Grígera.
  07:40 Matic PODLIPNIK - 0:1
   
  07:40
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Energie využívá dvojnásobnou početní výhodu! Hned po čtyrech vteřinách se po přihrávce Rohana prosazuje MATIC PODLIPNIK,jehož tvrdá rána rozvlnila síť za Horčičkou. Asistence: Martin Rohan, Jaromír Kverka.
   
  07:36
  Karlovy Vary si zahrají ve dvojnásobné početní výhodě, dvě minuty za zdržování hry pro Slováčka.
   
  06:12
  Přesilová hra pro Karlovy Vary, Teper to přehnal s bráněním Beránka a odsedí dvě minuty za podražení.
   
  01:20
  Střelu Podlipnika zblokoval Slováček a vsetínský rychlík by nejspíš karlovarskému obránci ujel, ten tak musel zatáhnout za záchrannou brzdu a odpyká si dvě minuty za podražení.

  Jan Tajzler

  Branky a nahrávky: 28. Vávra (Janáček, Podešva), 40. Dundáček (Kucharczyk), 65. Kucharczyk (Ostrčil, Slováček) – 8. Podlipnik (M. Rohan, Kverka), 27. M. Rohan (Podlipnik)


  VHK ROBE Vsetín: Horčička (Šurý) – Frolo, Ostrčil, Teper, Janáček, Dundáček, Holomek – Markovič, Kucharczyk, Březina – Slováček, Podešva, Vávra – Kajaba, Šilhavý, Vrána – Karafiát, Pokorny, Hořanský.
  HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Závorka) – Weinhold, Sičák, M. Rohan, Podlipnik, J. Tomeček, Šafář – T. Rachůnek, Balán, Flek – Kverka, Tuominen, Gríger – Vachovec, Skuhravý, Gorčík – O. Beránek, Davídek, Kohout.

  Rozhodčí: Skopal, Dědek – Reich, Otáhal

  Diváci: 3150