Kladno – Vsetín | 7:1 (kon.) | | | Ústí n/L – Benátky n/J | 3:2 (po pr.) | | | K. Vary – Třebíč | 5:1 (kon.) |
Přerov – Frýdek-M. | 1:3 (kon.) | | | Litoměřice – Kadaň | 6:3 (kon.) | | | Slavia – Prostějov | 0:3 (kon.) |
Havířov – Motor ČB | 3:2 (kon.) |
Ufa – Spartak Moskva | 5:4 (kon.) | | | Jokerit – Riga | 3:2 (kon.) | | | Nižněkamsk – Čerepovec | 4:2 (kon.) |
Soči – N.Novgorod | 1:0 (kon.) |
Nymburk – Žďár n/S | 0:1 (0:1 po s.n.) | | | Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice | 6:4 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Trutnov | 3:1 (kon.) |
SHK Hodonín – Poruba 2011 | 5:3 (kon.) | | | Opava – Kopřivnice | 3:0 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Nový Jičín | 6:3 (kon.) |
Písek – Tábor | 0:6 (kon.) | | | Bílina – Děčín | 2:7 (kon.) | | | Sokolov – Vrchlabí | 5:6 (kon.) |
Most – Jablonec n/N | 1:5 (kon.) | | | David Servis – Kolín | 4:1 (kon.) | | | Pelhřimov – Klatovy | 6:2 (kon.) |
Letňany – Kobra | 2:5 (kon.) |
Salzburg – Kometa Brno | 2:1 (kon.) | | | Chomutov – K. Vary | 1:3 (kon.) | | | Sparta – Slavia | 4:5 (po pr.) |
Pardubice – Havlíčkův Brod | 9:3 (kon.) | | | Třinec – Havířov | 2:1 (po pr.) | | | Mountfield HK – Č. Budějovice | 3:4 (po pr.) |
Olomouc – Warriors Brno | 3:1 (kon.) | | | HC Plzeň – Kladno | 5:3 (kon.) | | | Liberec – Mladá Boleslav | 3:5 (kon.) |
Zlín – Vítkovice | 4:3 (po pr.) |
Olomouc – Liberec | 5:6 (kon.) | | | Jihlava – Slavia | 6:4 (kon.) | | | Mountfield HK – Chomutov | 2:1 (po pr.) |
Zlín – Mladá Boleslav | 3:4 (po pr.) | | | HC Plzeň – Kladno | 4:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Sparta | 3:0 (kon.) |
Č. Budějovice – K. Vary | 3:2 (kon.) | | | Pardubice – HC Litvínov | 6:2 (kon.) |
Přerov – HK MD Šumperk | 4:1 (kon.) | | | HC Plzeň – Třemošná | 12:2 (kon.) | | | Č. Budějovice – Havlíčkův Brod | 2:8 (kon.) |
Žďár n/S – Jihlava | 3:5 (kon.) | | | Liberec – Pardubice | 5:1 (kon.) | | | Slavia – PZ Kladno | 1:2 (po pr.) |
Kladno – Ústí n/L | 7:6 (3:0 po s.n.) | | | Chomutov – K. Vary | 5:1 (kon.) | | | HC Litvínov – Sparta | 8:2 (kon.) |
Vítkovice – Zlín | 7:2 (kon.) | | | Vsetín – Poruba | 3:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Mladá Boleslav | 6:3 (kon.) |
Třinec – Technika Brno | 6:1 (kon.) | | | Havířov – Warriors Brno | 11:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Letňany | 0:4 (kon.) |
Los Angeles – Vancouver | 3:4 (po pr.) |
Č. Lípa – Frýdlant | 0:0 (16:00) | | | Černošice – Neratovice | 5:1 (kon.) | | | Lev Benešov – Kutná Hora | 6:2 (kon.) |
Mladá Boleslav B – Vlašim | 7:3 (kon.) | | | Poděbrady – Čáslav | 3:8 (kon.) | | | Příbram – PZ Kladno | 6:3 (kon.) |
Břeclav – Velká Bíteš | 3:6 (kon.) | | | Uh. Hradiště – Uh.Ostroh | 3:8 (kon.) | | | Uh.Brod – Kroměříž | 2:3 (kon.) |
Vel. Meziříčí – Uničov | 8:2 (kon.) | | | Mělník – Slaný | 6:5 (po pr.) | | | V.Popovice – Žabonosy | 4:3 (kon.) |
Blansko – Boskovice | 2:4 (kon.) |
Frýdek-M. – Slavoj Č. Těšín | 4:2 (kon.) |
Roudnice – Kadaň | 7:2 (kon.) |
po prodl.
HC Slovan Ústí nad Labem
3:2
(2:1, 0:0, 0:1 - 1:0)
HC Benátky nad Jizerou
Zdeněk Kamínek ml.
Branky a nahrávky:
14. D. Merta (Macek, L. Volf), 17. Vl. Brož (Bernad, Vrdlovec), 64. Roubík – 11. Wiencek (Z. Král, Havlín), 47. Z. Král (Hrabík)
Rozhodčí: Kostourek, J. Valenta – Hejl, Podrazil
Diváci: 934
Neproměněná penalta:
HC Slovan Ústí nad Labem:
Volke (Soukup) – Bernad, Husák, Vl. Brož (C), M. Vágner, M. Zdvořáček, Hes – Dufek (A), Roubík, Melka – L. Volf (A), Vrdlovec, D. Merta – P. Kousal, Najman, Gengel – Macek, Severa, Mical.
Náhradníci:
Trenér:
HC Benátky nad Jizerou: Stezka (Stejskal) – Kolmann (C), Husa, Havlín, Plutnar, Maier, Kunst – Hrníčko, Chrtek (A), A. Dlouhý – Psota, R. Veselý, Jeník – Hrabík, Z. Král, Wiencek – Bittner, Kuťák, Bělohorský.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Benátky nad Jizerou: Stezka (Stejskal) – Kolmann (C), Husa, Havlín, Plutnar, Maier, Kunst – Hrníčko, Chrtek (A), A. Dlouhý – Psota, R. Veselý, Jeník – Hrabík, Z. Král, Wiencek – Bittner, Kuťák, Bělohorský.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kostourek, J. Valenta – Hejl, Podrazil
Diváci: 934
Celkem TM v letošním ročníku: 8.
Vyloučení celkem v zápase: 5:9.
Celkem TM v letošním ročníku: 2.
Vyloučení celkem v zápase: 5:8.
Lukáš Volf (UNL) – menší trest za hrubost; celkem TM v letošním ročníku: 6 (v dnešním utkání: 4 TM);
Petr Kolmann (BEN) – menší trest za hrubost; celkem TM v letošním ročníku: 6.
Vyloučení celkem v zápase: 4:8.
Hrát se bude dvě minuty čtyři na čtyři.
Celkem TM v letošním ročníku: 2.
Vyloučení celkem v zápase: 3:7.
Celkem TM v letošním ročníku: 10.
Vyloučení celkem v zápase: 3:6.
Patrik Husák (UNL) – menší trest za hrubost; celkem TM v letošním ročníku: 8;
Adam Dlouhý (BEN) – menší trest za krosček a menší trest za hrubost; celkem TM v letošním ročníku: 6.
Vyloučení celkem v zápase: 2:6.
Slovan bude hrát dvě minuty přesilovou hru pět na čtyři. Dvouminutový trest odpyká Filip Kuťák (BEN).
Celkem TM v letošním ročníku: 10.
Vyloučení celkem v zápase: 1:4.
Celkem TM v letošním ročníku: 6.
Vyloučení celkem v zápase: 1:3.
Celkem TM v letošním ročníku: 4.
Vyloučení celkem v zápase: 1:1.
Celkem TM v letošním ročníku: 4.
Vyloučení celkem v zápase: 1:0.