Vítkovice – Liberec 11:3 (kon.) | Ne – Tatran 20:2 (kon.) | Panthers – Bohemians 5:6 (kon.)
Královské Vinohrady – Jičín 3:2 (kon.) | Ostrava – Chodov 7:8 (po pr.) | Olomouc – Židenice 1:7 (kon.)
Panthers Praha
5:6 (1:3, 2:0, 2:3)
FbŠ Bohemians
Čtvrtek 28.09.2017, 15:00 • STODOLA Aréna Střešovice, Praha • ČEZ Extraliga žen • 4. kolo

Střely na branku ve třetí třetině: 15 – 9 (16:56:16)

Je dobojováno. Ve třetí třetině to byla přetahovaná, která dopadla šťastněji pro hostující Bohemians. Klokanky rozhodly o svém vítězství dvě a půl minuty před koncem, kdy se trefila Poláková, která poslal své barvy do vedení 5:4. O minutu později přidala další branku Adéla Bočanová a zdálo se, že je rozhodnuto. Kristýna Vranová ovšem dvacet vteřin před koncem snížila šikovnou teči. To však bylo vše ze strany domácích a tak z dnešního utkání berou všechny body hráčky Bohemians.

59:40
    Tým Panthers právě vstřelil branku!
    Tak to bude ještě zajímavých dvacet vteřin. KRISTÝNA VRANOVÁ dává branku naděje pro domácí celek, když tečovala míček do sítě Bohemians. Asistence: Veronika Zittová.

58:43
    Oddechový čas pro Panthers Praha.

58:43
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Zdá se, že je rozhodnuto. Šestou branku Bohemians přidává ADÉLA BOČANOVÁ, pro kterou nebyl problém trefit odkrytou část domácí branky. Asistence: Monika Slavíková.

57:33
    Bohemians jdou dvě a půl minuty před koncem třetí třetiny do vedení. HANA POLÁKOVÁ si vynahradila předchozí nepovedenou střelu. Tentokrát její rána prolétla až za záda Horňákové – 4:5! Asistence: Lucie Sindelářová.

57:17
    Pokus Polákové skončil na nohou jedné z bránících hráček.

56:53
    S koncem utkání přibývá nervozita a spousta nepřesností z obou stran.

55:47
    Oba celky se nikam netlačí. Ani jeden z týmů nechce udělat chybu, která by mohla v konečném součtu velmi mrzet.

54:37
    Lochmannová se dostala opět ke střele, ale tentokrát branku Bohemians minula.

53:46
    Reischlová prověřila připravenost Horňákové. Ta bez potíží chytla míček do rukou.

52:51
    Opět je vyrovnáno! Domácí hráčky uzamkly během přesilové hry své soupeřky. KRISTÝNA LOCHMANNOVÁ byla ve správný čas na správném místě a pohotovou dorážkou vyrovnala na 4:4! Asistence: Veronika Zittová.

51:26
    Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians (Lucie Šindelářová – 2 minuty, Bránění ve hře).

50:14
    Je před námi posledních deset minut třetí třetiny. Dočkáme se v nich něčeho zajímavého?

48:02
    Opět byla v akci hostující gólmanka, která drží akcie svého týmu hodně nahoře. Hostující hráčky před utkáním jistě nečekaly, že domácí budou takhle "kousat".

47:25
    O chvíli později musela zasahovat Omelková proti střele Pitterlingové.

46:10
    Tak to je smůla pro domácí hráčky. Bohemians se bránili, avšak následně podnikly hostující hráčky rychlý útok, který přesně zakončila ELIŠKA REISCHLOVÁ. Asistence: Kristýna Jarešová.

44:21
    Domácí hráčky se snaží překlopit misky vah na svou stranu, ale v cestě jim stojí obrana Bohemians v čele s výbornou Omelkovou.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 8. Lamková, 21. Pitterlingová (Hubáčková), 32. Jelínková (Zittová), 53. Lochmannová (Zittová), 60. Vranová (Zittová) – 9. Poláková (Slavíková), 20. Poláková (Bočanová), 20. Reischlová, 47. Reischlová (Jarešová), 58. Poláková (Šindelářová), 59. Bočanová (Slavíková)

Panthers Praha: Horňáková (Topolová) – Vranová, Kučerová, Pitterlingová, Klvaňová, Šusterová – Raková, Vesecká, Lochmannová – Škvorová, Lamková, Slaná – Hubáčková, Miklíková, Jelínková – A. Nováková, Zittová.
    FbŠ Bohemians: Omelková (Kreisingerová) – Šindelářová, Císařová, Nová, Andrlová, Loudová, Hnátová – Reischlová, Kadidlová, Slavíková – Višvaderová, Poláková, Radová – Neubergerová, Zlámalová, Jarešová – Bočanová.

Rozhodčí: Tomáš Kostinek, Martin Reichelt