Pittsburgh – Columbus 0:3 (kon.) | Toronto – Detroit 2:3 (1:2 po s.n.) | Montreal – Ottawa 9:2 (kon.)
Minnesota – Dallas 5:1 (kon.) | Nashville – Tampa 2:3 (po pr.) | Chicago – Boston 1:0 (kon.)
Calgary – Winnipeg 3:2 (1:0 po s.n.) | San Jose – Arizona 0:4 (kon.) | Vancouver – Edmonton 3:2 (kon.)
Los Angeles – Anaheim 1:0 (po pr.) | St. Louis – Washington 3:4 (kon.) | Philadelphia – NY Islanders 2:5 (kon.)

Vancouver právě vstřelil branku!
    Hezká kombinace Vancouveru je zakončena gólem! LOUI ERIKSSON si rukavicí zpracoval puk a hned ho doklepl za záda Talbota, který se nestíhal přesunout. Asistence: Markus Granlund, Troy Stecher.
    28:10 GRANLUND - 2:2

28:10
    Ani ne minutu trvalo vedení Edmontonu. V oslabení se dostal do úniku MARKUS GRANLUND a střelou po ledě překonal Talbota. Bez asistence.
    27:48 DRAISAITL - 1:2

27:48
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Edmonton využívá přesilovku pět na tři a ujímá se poprvé v zápase vedení. LEON DRAISAITL dostal přihrávku na pravý kruh, v klidu zamířil a trefil přesně horní růžek branky. Asistence:
    Connor McDavid, Marc Letestu.

19:58
    Je vyrovnáno! Pouhé dvě sekundy před koncem třetiny se gólově prosadil LEONT DRAISAITL. Asistence: Connor McDavid.
    12:53 VIRTANEN - 1:0

12:53
    Domácí otevírají skóre Ze střídačky naskočil na led JAKE VIRTANEN, najel si před bránu a hned dostal přesnou přihrávku, ze které dokázal skórovat. Asistnce:Alexander Burmistrov.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 13. Virtanen (Burmistrov), 29. Granlund, 33. Eriksson (Granlund, Stecher) – 20. Draisaitl (McDavid), 28. Draisaitl (McDavid, Letestu)

Vancouver Canucks: Markstrom (Bachman) – Stecher, Edler, Gudbranson, Hutton, Biega, Wiercioch – Vanek, H. Sedin (C), D. Sedin (A) – Boeser, Granlund, Eriksson – Virtanen, Burmistrov, Gagner – Megna, Sutter (A), Archibald
    Edmonton Oilers: Talbot (Brossoit) – Larson, Klefbom, Russel, Nurse, Gryba, Benning – Maroon, Draisaitl, McDavid (C), Khaira, Lucic (A), Jokinen, Letestu, Yamamoto, Gaggiula, Nugent-Hopkins (A), Puljujarvi