Chabarovsk – Čeljabinsk 2:3 (kon.) | Vladivostok – Toljatti 0:2 (kon.) | Kunlun – Magnitogorsk 2:3 (1:2 po s.n.)
Ufa – Omsk 1:3 (kon.) | Nižněkamsk – Chanty-Mansijsk 4:5 (po pr.) | Dynamo Moskva – Minsk 1:2 (kon.)
Petrohrad – Novosibirsk 3:2 (kon.) | Soči – Barys 3:1 (kon.)
Salavat Julajev Ufa
1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
Avangard Omsk
Pátek 06.10.2017, 16:00 • Ufa Arena • KHL

Ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek pátečního večera! (18:24:22)

Trestné minuty: 14 – 6

Utkání KHL mezi Salavatem Julajev Ufa a Avangardem Omsk právě skončilo. Po celou dobu jsme mohli sledovat pohledný hokej s několika dobrými šancemi na obou stranách. Vítěznou branku vstřelil v šestapadesáté minutě Pjotr Chochrjakov. Na vítězství Omsku se také výrazně podepsal brankář Dominik Furch, který si připsal sedmatřicet úspěšných zákroků!

59:48
    Utkání se již jen dohrává.
    59:25 Ilja MICHEJEV - 1:3

59:25
    Avangard právě vstřelil branku!
    Zdá se, že je rozhodnuto! Ve středním pásmu dobře zapracoval Košelev a prázdnou branku poté neměl problém trefit ILJA MICHEJEV. Asistence: Semjon Košelev.

59:08
    Karejev opouští branku, domácí v šesti!

59:01
    Probíhá již poslední minuta třetí třetiny!

58:40
    Hosté drží puk daleko od své branky.

58:01
    Hlasatelem ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:15
    Avangard pouze odevzdává soupeři a může tak vystřídat.

56:12
    Salavat se snaží rychle odpovědět, obrana hostů se tak musí mít na pozoru.

55:07
    Domácí lavička si ještě vyžádala coach's challenge, zda-li nedošlo k ofsajdu. Čároví si tedy museli celou akci prověřit ještě u videa.
    55:07 Pjotr CHOCHRJAKOV - 1:2

55:07
    Hosté se dostávají necelých pět minut před koncem třetí třetiny do vedení! Nahození Kugryševa od pravého mantinelu zužitkoval PJOTR CHOCHRJAKOV. Sedmadvacetiletý útočník vstřelil svou čtvrtou branku v sezoně, 2:1 pro Omsk! Asistence: Dmitrij Kugryšev, Ansel Galimov.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 14. Kemppainen – 38. I. Michejev (Ahnelöv), 56. Chochrjakov (Kugryšev, A. Galimov), 60. I. Michejev (Košelev)

Salavat Julajev Ufa: Karejev (Fedotov) – Loginov, Larsen (A), Gončarov, Arzamascev, Kuljaš (C), S. Garejev, Petrišev – Omark, Kemppainen, Hartikainen – Fjodorov, J. Bodrov, Kokarev (A) – A. Lazarev, Busarov, I. Makarov – Soloduchin, Korotkov, M. Majorov – Siňavskij.
    Avangard Omsk: Furch (Šilin) – J. Medveděv (C), Meňšikov (A), Ahnelöv, Berezin, Martynov, Minejev, A. Osipov – Kugryšev, Chochrjakov, Pěrežogin – Košelev, Pjanov, I. Michejev – A. Petersson, K. Semjonov, Everberg – A. Galimov, Stas (A), Žukenov – Manukjan.

Rozhodčí: Denis Bondar, Pavel Ovčinnikov – Jakov Palej, Anton Ponamarenko

Diváci: 5 532